Vitor Belfort vs. James Toney na zasadach boksu?

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
vitor_gil_09012010_3_web.jpg

Z taką oto propozycją wyszedł Vitor Belfort na swoim twitterze:
Dana, pozwól mi walczyć z Jamesem Toney`em w 6 rundowej walce bokserskiej. Wiem że mogę mu dorównać dzięki mojej szybkości. Dana, to byłaby pierwsza bokserska walka w UFC i obiecuje że Toney poczuje moją siłę i pokażemy światu że fighterzy UFC są lepsi.

James Toney szybko zaakceptował wyzwanie:

Powiedz Vitorowi Belfortowi że możemy to zrobić. Podoba mi się to, ponieważ on nie jest małą bojącą się suką. Chce wejść do mojego świata i z radością go w nim powitam.
Oczywiście szanse aby doszło do tej walki są właściwie zerowe. Dana White i UFC raczej nie złamią swoich zasad i nie zaryzykują walki jednej ze swoich gwiazd na zasadach boksu z tak dobrym zawodnikiem. Nie zrobili tego w przeszłości dla Andersona Silvy kiedy ten przyjął bokserskie wyzwanie od Roya Jonesa Juniora i pewnie nie zrobią tego dla Belforta.

Vitor Belfort vs. James Toney na zasadach boksu?

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
niemiałby szans z toneyem i ciekawe jak by to zaliczyli do bilansu?? mma 0-1 ufc 1-1 ???

Krzychu

Oplot Challenge
Welterweight
Nie wiem czy nie miałby szans z Toneyem ale jego stwierdzenie, że fighterzy z UFC są najlepsi to troszkę przegięcie tym bardziej jeśli chodziło mu o boks. To tak samo jak Kimbo chce zdominować teraz boks – śmiechu warte, widać, że jego trener chce jeszcze troszkę zarobić na nim.

MirJitsu

Brutaal
Lightweight
A niby w czym mialby szanse z Toneyem w boksie, ktory aspekt ma lepszy? Nawet nie porownujmy szybkosci, bo Toney wazacy ponad 110kg i Belfort pewnie kolo 90kg, to ta szybkosc nawet sily nie zniweluje…

Obstawialbym z czystym sumieniem na Duffy’iego przez KO…

kaczyyproceder

Oplot Challenge
Featherweight
moze vitor nie jest może mega wytrzymały ale pokazał ze jest naprawde szybki i ma mocny cios toney jest swietnym bokserem i w kazdej walce byłem za nim ale ostatnio nie pokazał zadnej klasy w wygladałoby jak po prstu przyszedł zebrac becki i zgarnac hajs tego obalenia nawet nie próbowal zbytnio bronic uwarzam ze na zasadach boksu mogla by byc nawet nie zła walka ale musialby ja zorganizowac ktos inny a pewnie kontrakt vitora wyklucza zeby walczył po za ufc

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Mam wrażenie, że Belfort czuje się zapomniany, nie jest mega gwiazdą UFC po kontuzji. To był by idealny sposób na to, żeby znów było głośno o Vitorze… Ba, sam trashtalk może w tym pomóc
icon_smile.gif

emcess

Jungle Fight
Middleweight
e tam, ta walka i tak nie dojdzie do skutku to nie ma sie czym podniecac :)

JaPA

Shark Fights
Light Heavyweight
Proste, że do tej walki nie dojdzie, bo Belfort nie ma żadnych szans, nie oszukujmy sie. Dana nie wystawi jednego z najlepszych zadowników na pewną klęske.

Fcp

Oplot Challenge
Welterweight
ja uwazam ze belfort zmiutl by toneya w pierwszych rundach swoja szybkoscia zobaczcie jak toney wyglada brzuch wyjebany jakby codziennie fastfoody jadl nawet do walki z randym dobrze sie nie przygotowywal bylo to widac na treningach medialnych przed walka wiec mysle ze belfort jest na lepszej pozycij napewno jest w lepszej formie niz toney

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Co prawda to nie jest to ten sam Toney co jeszcze parę lat temu, ale mówienie o tym, że Belfort jest na lepszej pozycji to i tak nieporozumienie. Prawdopodobnie Belfort nawet nigdy nie sparował z pięściarzami tak wysokiej klasy, jakich obijał Toney.

slipmych

BAMMA
Flyweight
Poważnie ktoś tu myśli, że Belfort miałby jakieś szanse w boksie z Toneyem?
icon_biggrin.gif
Toney był świetnym bokserem i nawet w obecnej formie nie miałby raczej problemów z Brazylijczykiem

G

Guest

Guest
Ja na miejscu Dany dałbym Belfortowi zadecydowac. Ok, możesz walczyć , ale jeśli przegrasz to tracisz kontrakt z UFC. Wtedy przekonalibyśmy się czy rzeczywiście jest taki pewny siebie. Randy przynajmniej przyznał, że gdyby ich walka z Toneyem odbyła się na zasadach boksu, to prawdopodobnie wynik byłby dokładnie odwrotny, czyli ferst rand kejoł na Couturze.

Fcp

Oplot Challenge
Welterweight
Ja i tak stawaim zdecydowanie na belforta poprostu dla mnie fighter mma zawsze bedzie lepszy od boksera moze mam zacmione oczy juz tym mma nie oszukujmy sie przeciez toney juz ma po karierze a belfort powraca po kontuzij to logicznie na to patrzac to belfort jest napewno w leprzej formie

kermit

Oplot Challenge
Heavyweight
Zapewne Toney nie miałby większych problemów z wygraniem tej walki, ale myślę, że boks Belforta byłby o niebo lepszy, niż mma Toneya. Tak czy siak, chciałbym to zobaczyć
icon_biggrin.gif