Vitor Belfort o walce z Andersonem Silvą

lobo

Oplot Challenge
Lightweight
wierzę, że Belfort wygra a jednak ciężko sobie wyobrazić znokautowanego “Pająka”

cu

Oplot Challenge
Lightweight
wolałbym drugi raz z Sonnenem. Ale jeśli tak ma być to WAR VITOR!!

Niztheriel

Shark Fights
Heavyweight
@Cu
Wciaz zastanawia mnie czemu ludzie chca widziec Sonnena z SIlva po raz drugi, poza zaskoczeniem gdy Silva zebral w stojce nic ciekawego w tej walce nie widzialem, punkty i nic wiecej, po 23 minutach kontroli z gory Sonnena Silva nie mial zadrapania. Sonnen ma szanse z nim wygrac, ale jako walka wydaje mi się strasznie nudna. Tymbardziej smiesznie byloby gdyby Sonnen wygral, a znowu byle newcomer w UFC pokonalby go trojkatem, bo “Sonnen Mistrz UFC uwaza, ze BJJ jest pedalskie”, z takim nastawieniem ma szanse wymeczyc decyzje, ale nie zasluguje na jakikolwiek tytul w MMA.

co do Vitora, po jego entuzjazmie i radosci z tej walki wierze w slowa, ze da z siebie wszystko, a ma co pokazac.

Kraver

Legacy FC
Welterweight
czy mi się wydaje, czy vitor powiedział coś o dance classes?
icon_biggrin.gif

G

Guest

Guest
Niztheriel chyba ogladales inna walke sonnen vs silva…a co do belforta to czuje,ze belfortowi sie uda i znokautuje silve,prawie udalo sie sonnenowi,wiec tymbardziej moze udac sie vitorowi,tylko,zeby nie zlapal kontuzji i byl dobrze przygotowany

Eazy22

Oplot Challenge
Welterweight
Na moje panowie, Silva pokona Vitora i poraz kolejny obroni tytul. Jakos nie wiem czemu, ale walka z Sonnenem wygladala w ten sposob jakby “Pajak” chcial doprowadzic do duszenia Sonnena, aby pokazac mu sile bjj, skoro sie smial z tej sztuki walki. Poza tym zobaczcie w jaki sposob upokorzyl Maie…Tak czy siak jestem za Silva, wedlug mnie jest godnym posiadaczem mistrzowskiego pasa poki co. Pozdrawiam

G

Guest

Guest
Eazy22 czy naprawde sadzisz,ze silva az tak by ryzykowal utrate pasa w walce z sonnenem? badzmy powazni, to nie jest film, tu sie gra o zbyt powazna stawke i pieniadze,zeby tak ryzykowac, a spider jest tylko czlowiekiem i raczej nie ryzykowal by az tak, tymbardziej,ze dostawal niezly oklep od sonnena i duzo nie brakowalo,zeby przegral,wydaje mi sie,ze czasy silvy juz powoli mijaja, podobnie jak z fedorem,kazdy czeka na 1 porazke silvy w ufc i pozniej bedzie mogl na nim wieszac psy…belfort jak najbardziej jest w stanie zrobic w stojce to czego nie udalo sie sonnenowi do konca

Eazy22

Oplot Challenge
Welterweight
Shogun, jak najbardziej masz racje, watle jest aby silva az tak ryzykowal, po prostu to sa moje male przypuszczenia… Fakt,ze Sonnen kompletnie go zdominowal,ale uwazam ze gdyby mial sie odbyc rewanz to byloby zupelnie odwrotnie i raczej Silva nie popelnilby bledow z pierwszej walki. Rowniez sadze,ze czasy Silvy sie koncza, ale tak jak napisales “po malu” nawet powiedzialbym bardzo po malu. Dla mnie “Pajak” jest faworytem w walce z Vitorem,tym bardziej idac rozumowaniem im starszy-tym slabszy, Vitor jest tylko o dwa lata mlodszy od Silvy i lata swietlnosci ma raczej za soba. Pozdrawiam