Valerie Letourneau

halibut

UFC
Heavyweight
Ani to to walczyć nie umie, ani dobrze nie wygląda, ot , z paroma fotami ścisniętych cycków.
Do zamknięcia.

Łukasz Pieroszczuk

UFC
Featherweight
84doICxq3MY.jpg

beef

Bellator
Light Heavyweight
Cycki cycki cycki cycki cyki wszędzie kurwa tylko cycki. Gdzie bioderka ona kurwa ma ? Brzuch wystaje poza linię bioder ...

valerie-letourneau.jpg

Fapacze z Cohones dziwne macie gusta. Kolejną pokrakę sobie znaleźli ...

W ogóle jak można się jarać zawodniczkami mma ?:benny:

Last edited by a moderator:

respect

UFC
Heavyweight
Cycki cycki cycki cycki cyki wszędzie kurwa tylko cycki. Gdzie bioderka ona kurwa ma ? Brzuch wystaje poza linię bioder ...

valerie-letourneau.jpg

Fapacze z Cohones dziwne macie gusta. Kolejną pokrakę sobie znaleźli ...

W ogóle jak można się jarać zawodniczkami mma ?:benny:
Co się gościu czepiasz. Przecież w pierwszym poście jest napisane, że to fanklub cycków Valerie a nie fanklub jej całej.

beef

Bellator
Light Heavyweight
Lombard niedawno się ożenił tak więc z Valeria nie jest. Ale do walki z Aśką jeszcze byli parą i jakoś po walce się rozeszli.

Co ty kolego. Lombardinio nigdy nie był z letorneło. On z tą dupeczką którą poślubił jest od dawna. Swoją drogą dobra foczka. Murzyni lubią białe z dobrym tłuszczykiem na dupci:penn:

Valerie za sucha dla niego

Grubas

UFC
Middleweight
Co ty kolego. Lombardinio nigdy nie był z letorneło. On z tą dupeczką którą poślubił jest od dawna. Swoją drogą dobra foczka. Murzyni lubią białe z dobrym tłuszczykiem na dupci:penn:

Valerie za sucha dla niego
Dziwne bo bylo duzo zdjec jak sie przytulali i trzymali za rece itp Ja bedac w zwiazku nie robie takich rzeczy...

kamerling

WSOF
Heavyweight
To amerykańska czy tam kanadyjska mentalność z jednej strony, a z drugiej kubanska

Myślę, że sposób rozumowania i postępowania może się znacznie różnić od naszych standardów europejskich.

:kis:

Voy

Shark Fights
Welterweight
To amerykańska czy tam kanadyjska mentalność z jednej strony, a z drugiej kubanska

Myślę, że sposób rozumowania i postępowania może się znacznie różnić od naszych standardów europejskich.

:kis:

U nas w postepowej Europie standardem, a zarazem i tradycja juz jest gwalcenie i nikt z tego problemu nie robi. Zbliza sie sylwestrowa noc..