Valentina Shevchenko

beef

Bellator
Light Heavyweight
Walentina Anatoljewna Szewczenko (ros. Валентина Анатольевна Шевченко; ur. 7 marca 1988 w Biszkeku) – kirgiska zawodniczka boksu tajskiego, kickboxingu oraz MMA rosyjskiego pochodzenia, reprezentująca Peru[1]. Wielokrotna Mistrzyni Świata w kickboxingu i boksie tajskim w formule zawodowej i amatorskiej m.in. WAKO i WMC. Jako zawodniczka MMA, związana od 2015 z Ultimate Fighting Championship.

maxresdefault.jpg
Kilka foto

Valentina-Shevchenko-boyfriend-husband-pic.jpg
Próba zagrania Stairway to heaven na ukulele :applause:

Ma też siostrę


Imponujące skośne brzucha:penn:
 

kubabuba

UFC
Strawweight
Jak białoruska tirówka.
Różni ludzie, różne fantazje.
Łysy zadzwonił, opierdolił, teraz trzeba pokazać trochę ciała, żeby zatrzeć ostatnie niekorzystne wrażenia i tak pewnie już do samego końca, bo zmiany stylu nie wróżę, te cyrki z Cejudo to też "damage control" w wykonaniu UFC.
Ludzie mogą pierdolić, że fani Asi hejtują Walentyną, ale od samego początku nie rozumiem jej fenomenu, żeby jeszcze pokazała jakieś czary mary w oktagonie, czekamy od prawie 4 lat i nic, poza nokautem na diwie o imieniu Jessica - nudne decyzje przeciwko innym znanym zawodniczkom.
Sporo innych dziewczyn daje dużo ciekawsze walki nawet jej siostra nie jest tak zachowawcza jak ona, nie ma problemu, żeby wejść w jakieś wymiany, spróbować poddania, a wcale nie walczy ostatnio z dużo łatwiejszymi przeciwniczkami, bo Pudilova czy Roxy to ta sama półka co Carmouche czy Eye. Pudilova przegrała trzy ostatnie walki, a jak miałbym wybierać którą oglądać w oktagonie to długo bym się nie zastanawiał, choć sportowo to raczej spora różnica.
Póki będę pseudosesje jak dla Playboya to będą fani. Nie ta Szewczenko jest mistrzynią co powinna, ale Antonina już jest troche wiekowa jak na wyczynowego sportowca i zapóźniona w mma.
 
Top