Uszol walczy o 20.000 euro

fusel

EFC Africa
Heavyweight

Jak informuje strona organizatora, Rafał Dąbrowski (MMA 5-1, 7 w rankingu PL) wystąpi na dość mocno obsadzonym turnieju Ultimate Cage Fighters 4: 20,000 Euro Tournament, 4 grudnia w Wiedniu. Szesnastu zawodników powalczy o główną nagrodę, czyli 20 tysięcy euro podczas turnieju Open Weight. Do tej pory znanych jest 14 z nich, są to: czołowy francuski zawodnik MMA Moise Rimbon (MMA 16-9-3), niedawny pogromca Marcina Bartkiewicza na gali KSW Fight Club, Rosjanin Dmitry Zabolotny (MMA 6-3), uczestnik turnieju wagi ciężkiej KSW Konstantin Gluhov (MMA 8-5), uczestnik turnieju KSW i KSW Fight Club, Ormianin mieszkający w Austrii Grigor Aschugbabjan (MMA 5-4), czarny pas BJJ, Brazylijczyk Fernando Paulon (MMA 7-3-1), nowy idol polskiej publiczności Yoel Romero Palacio (MMA 2-0), mistrz wagi ciężkiej niemieckiej organizacji Respect FC, Bjoern Schmiedeberg (MMA 6-3), niemiecki weteran i niedoszły przeciwnik Marcina Helda, Mario Stapel (MMA 17-13), oraz mniej znani Igor Swonkin (MMA 1-0), Juergen Dolch (MMA 1-6), Stefan Dolak (MMA 0-0), Filip Madjar (MMA 0-0) i Alban Kllokoqi (MMA 1-1).

Jak widać przed popularnym Uszolem dość ciężkie zadanie, ale miejmy nadzieję, że nasz zawodnik pójdzie w ślady Damiana Grabowskiego, któremu udało się wygrać pierwszą edycję tego turnieju, przy okazji wzbogadzając swoje konto o 20 tysięcy euro.

Uszol walczy o 20.000 euro

outcast

Maximum FC
Bantamweight
O zwycięstwo w całym turnieju będzie niesamowicie ciężko, ale jest szansa na poprawienie rekordu o ile w pierwszych walkach Rafał nie dostanie Rimbona czy Palacio.

wade87

BAMMA
Featherweight
Jedziesz Uszol
icon_wink.gif

fusel

EFC Africa
Heavyweight
“Najlepsi” w tym towarzystwie sa Paulon i Stapel, praktycznie zawodnicy wagi lekkiej
icon_smile.gif

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Wie ktoś jaka jest waga uszola ?? Palacio ostanio walczył do 93 ktoś miał walczyć w z Heldem w lekkiej ciekawe jak sobie poradzą Uszol trzymam kciuki

kuba_83

Oplot Challenge
Featherweight
Palacio i Rimbon chyba najmocniejsi ale ja wierze że Rafał pokaże charakter i będzie czarnym koniem tych zawodów. Powodzenia Uszol

q.

BAMMA
Welterweight
A ja będę kiedyś prezentował pogodę w tvn metro…
Wiadomo, wszystko zależy od losowania
Jedziesz z nimi!

sasiad

Oplot Challenge
Lightweight
Rafał, to mój kolega. Ma niespełna 200cm wzrostu i uwierzcie…ma 130 kg.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
emcess:
Mam podobne zdanie
Co do Dabrowskiego to mysle, ze moze on wygrac pojedyncza walke praktycznie z kazdym zawodnikiem tego turnieju, ale turniej raczej mu bedzie ciezko wygrac.

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
zgadzam się, styl Uszola jest po prostu za bardzo ‘konfrontacyjny’ żeby przetrwać tyle batalii, chyba że opracuje dobrą strategię. Ja widzę stylistycznie największe szanse Palacio.
Oczywiście i tak będę trzymał kciuki

EDIT: Kciuka jednego, bo drugi mi dziś na treningu wyskoczył i mam szynę :(

Garfield_70ccm

BAMMA
Welterweight
Gluhov faworytem...:), Liczę że Uszol trafi na jakiegoś leszcza w pierwszej rundzie i skopie mu dup*. Zgadzam się z wami i chętnie zobaczyłbym finał Palacio vs Rimbon.

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Stapel ważący trochę ponad 70kg z takim bykiem 130kg jak Uszo1…kto by pomyślał, że nie tylko w Japonii jest to możliwe
icon_biggrin.gif

steyr

BAMMA
Featherweight
eh ja wiem ze Palacio sympatyczny facet i w ogole ale po jednym zwyciestwie nad Sztanga nie robcie z niego faworyta:) facet badz co badz na rekord zaledwie 2-0

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Rekord nie czyni zawodnika tylko umiejętności a tych Palacio nie brakuje, sam też obstawiałbym jego wygraną w turnieju.

pawelgoly

Oplot Challenge
Light Heavyweight
dziwnie to będzie wyglądać jeśli będzie zestawienie Uszol vs Paulon
no ale zawodnicy lżejsi wiedzieli jaki to jest turniej i chyba są tego świadomi
a zwłaszcza , że wygrany bierze 20 000 euro ,drugi z finalistów 2 000 euro a reszta nic.. heh