Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

Pierdole ten boks, albo to gówno było jakieś ustawione od początku, albo największy wał jaki widziałem, swoją droga Holender w chuj nie inteligentnie ta głowa poszedł w tamtym momencie.
 
Teraz zobaczcie sobie walkę Rico z Ben Sadikiem i zestawcie z tym ,,nokautem"

Smiech na sali i wałek stulecia:mjsmile:

Chłop kurwa tam na oko prawie nie widział, przez cała walke, bułe taka dostał na poczatku, a zaczałem znów oglądać ten zjebany boks tak ze 2 lata temu i znów mnie wkurwiaja kurwy drukarze, jebać to gówno znów przerwa z 10 lat.
 
0vgqg4571z2h1.jpeg



:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
 
Dobrze że w UFC nokauty zazwyczaj są prawdziwymi nokautami gdzie ktoś leży nieprzytomny a nie takim czymś że sędzia twierdzi że jest nokaut chociaż ewidentnie go nie ma. Mario Yamasaki powinien zostać sędzią w boksie, pokazałby im jak to się robi :fjedzia:
 
Dobra, widze ze to byla walka o pas. Jak to mozliwe, ze gosc z jedna walka zawodowa w boksie dostaje walke o pas?
 
Zaskakująco Rico dał się położyć mając całą walkę pod kontrolą. Ciekawe jak by wyglądała 12 runda? Szkoda.
 
Back
Top