O jakieś 5 lat za późno ten temat powstał. Teraz można zamykać.
jeszcze coś tam się dzieje, major wrócił do kśka, za chwilę będzie w tv odcinek poświęcony knurowi, chociaż fakt, na ten moment szkolna dogorywa.
 
jeszcze coś tam się dzieje, major wrócił do kśka, za chwilę będzie w tv odcinek poświęcony knurowi, chociaż fakt, na ten moment szkolna dogorywa.
Ten odcinek to miał chyba pogrążyć pewnego zboczeńca z okolic bielska, oby się udało.
 
Wiem ale tak się dzisiaj na nią napatrzyłem, że nie mogę zapomnieć :jjsmile:

dobrze, że żona była pod ręką :awesome:

Poza tym, dupsko Rachael pasuje wszędzie :fjedzia:
my-nigga-denzel-washington.gif
 
ksiek czyści piec przy pomocy odkurzacza, aż mi się stare czasy przypomniały.
 
klasyczek. ksiek jedzie jak masełkiem po chlebku po chorym majorze i całej służbie zdrowia.
 
Last edited by a moderator:
Ooo dziń dobry. Dopiero trafiłem na ten temat, ale akurat jak Szkolna w ostatnich dniach odzyła.


W Belwederze już się napierdalają na sprzęty, nie ma miękkiej gry :antonio:


 
major znów wyprowadził się ze szkolnej, tym razem do chaty babajagi
 
Sławuś beknie czy nie? Olgierdano jakies zarzuty juz wytoczył xdxdx i tak wiadomo że to zazdrość anty latexów o kasę nimi przemawia @billmurray

Ja rozumiem slawusia, po prostu znalazł sposób na zraobek, pieniądz nie smierdzi, wiadomo ze kononowi powinni dawac wiecej, ale bez slawusia juz dswno by byl bezdomny albo w dps
 
Sławuś beknie czy nie? Olgierdano jakies zarzuty juz wytoczył xdxdx i tak wiadomo że to zazdrość anty latexów o kasę nimi przemawia @billmurray

Ja rozumiem slawusia, po prostu znalazł sposób na zraobek, pieniądz nie smierdzi, wiadomo ze kononowi powinni dawac wiecej, ale bez slawusia juz dswno by byl bezdomny albo w dps
czy ja wiem czy bezdomny, przecież byli inni redaktorzy, lajty i kasa wpadała. bestia z bielska zarżnęła całe uniwersum jakimiś miałkimi, family friendly gównami, nie wiem kto o zdrowych zmysłach to ogląda.
konon tak długo jak nie pokłóci się z rudym tak długo obecna sytuacja powinna się utrzymać, nie wiem co powinno się stać żeby sradek spadł ze stołka.
 
Back
Top