UFC Zagrzeb - profesjonalna analiza!!!

JPJanuszHWDP

Oplot Challenge
Featherweight
Witam. Jako że posiadam dobre wyniki w typowaniu. O wiele lepsze niż redaktorzy mmarocks postanawiam podzielić się z państwem profesjonalną analizą na zbliżającą się galę.

Wiec zaczynamy!!!

Ben Rothwell jest niczym miś polarny z alaski. Swoimi ostrymi zębami które szczerzy do kamery może wyrządzić wrogowi wiele szkód. Codziennie raną kąpie się w przeręblu w którym łowi potem rybi i zjada surowe na śniadanie. Nie czuje bólu gdyż jego nerwy dawno zostały zamrożone przez północno-amerykańskie mrozy. Jednak nie będzie mu łatwo zmierzyć się z jego przeciwnikiem Junior dos Santos, który od 4 roku życia był szkolony przez kartel na wojownika.Śmierć i krew go nie przerażają. Codziennie je widzi na ulicach północnego Sao Paulo i walczy tam o życie. Będzie on jak najdłużej przeciągał walkę by jak najpóźniej wrócić do domu gdzie co dzień walczy o przetrwanie. W konsekwencji tego Rothwell zmiażdży go w 2 rundzie niczym fokę na brzegu lodowca.

Kolejna walka również zapowiada się emocjonujaco
Derrick Lewis prowadzi małą restaurację w centrum nowego jorku, Następnego dnia musi wstać o 5 rano by jechać po zapasy konieczne do przyrządzenia posiłków, więc zależy mu na szybkim zakończeniu walki. Gabriel Gonzaga jest brazylijskim Bonusem BGC. Derrick Lewis nie będzie się z nim pierdolił. Zakończy walkę nokałtem w 1 rundzie a następnie pojedzie do swojej restauracji dokończyć zmywanie naczyń na nocnej zmianie.

W kolejnej walce Jan Błachowicz Polak, przebywający nielegalnie w USA na wizie turystycznej od ponad 6 lat broni się przed ekstradycją do polski. Najpierw pracował w holandii na budowie ale powiedział że pierdoli prace w kraju za złodziejską sumę 2000 euro/godzinę i wyjechał do stanów gdzie również pracuje na budowie jako starszy inżynier od obsługi betoniarek i urządzeń mieszających. Mieszka w Polskiej dzielnicy w Chicago więc nie zna zbytnio angielskiego. Umie go w stopniu mniej niż komunikatywnym dlatego robi zakupy wyłącznie w sklepie z napisem "Polsih Shop" do którego chodzi na piechotę codziennie rano 2km po bułki na śniadanie. Dzięki temu jego dużym atutem jest praca nóg. Ponadto od niedzieli do niedzieli po 13 godzin patrzy na mieszający się w betoniarce beton, więc na pewno nie dostanie zawrotów głowy od mocnego ciosu w potylice.
Jego przeciwnik Igor Pokrajac mieszka w Chorwacji. Kraju pełnym plaż. Igor codziennie je przemierza i patrzy na opalające się na nich loszki. Często wchodzi w bojki z Chorwackimi Sebkami którzy się spinają że patrzy on na ich dziewczyny. Jednak taki trening to nie to samo co walka z profesjonalnym trenerem i workiem treningowym. Igorowi brakuje techniki. Dlatego wygra Jan "polish bob" Błachowicz!!!

Kolejna walka Curtis Blaydes vs Francis Nganno. Ci panowie zrobią z ringu drugi Harlem. Ta walka będzie dla nich o wiele cięższa niż złożenie wniosku o zasiłek. Ta walka jednak ma większe znaczenie. Przesądzi ona co jest lepsze East Coast czy West Coast. Nikt nie chce zawieść swoich ziomków z neighbourhooda. Ostatecznie walkę wygra Curtis Blaydes gdyż West Coast jest lepszy bo 2pac, Eazy-E, Snoop Dogg, Dr Dree i Ice cube.

Zak Cummings vs Nicolas Dalby
Nicolas Dalby posiada o wiele lepsze umięśnienie na brzuchu przez co przyciąga wiele fanek na galę ufc inne kupują ppv tylko po to by jego obejrzeć. On musi wygrać gdyż jest to ogólnie opłacalne dla całej federacji. Zak Cummings jest lepszy i Nicolas nie ma szansy go pokonać w normalnej walce dlatego Nicolas wygra dopiero przez decyzje.

w kolejnej walce zobaczymy Polaka Marcina Tybure. Jednak jego przeciwnik - Amerykański Bonus BGC z wąsem wychowywał się na Queens - Amerykańskim odpowiedniku Łazarza. Poleci kurwa tutaj na galę i powie przeciwnikowi "Zamknij się bo cię wyrucham" tamten będzie speszony. Timothy Johnson wykorzysta sytuacje i zajebie luja i znokautuje przeciwnika w 1 rundzie

Kolejna walka
wystąpi w niej Bojan Velickovic
jak wskazuje jego nazwisko jest on z Bojana. Tylko chłopak z miejskiego getta jak np Nate Diaz ma szansę osiągnąć coś w mma. Dlatego Bojan Velickovic przegra tą walkę.

W kolejnej walce pojawi się kolejny Polak Damian Stasiak. Jednak z pozoru łatwa dla niego walka przyniesie mu wiele problemów gdyż jego przeciwnikiem jest Filip Pejc - był on chorwackim narodowcem. W młodości uczestniczyl on w wielu ustwakach marszach i bijatykach. Jego niezbędnym wyposażeniem w tym czasie był składany nóż motylkowy i raca. Jednak pewnego razu został złapany przez policje. Postawiono mu zarzuty trzykrotnego niszczenia krzesełek na obiektach sportowych oraz głośne obrażanie funkcjonariuszy przez skandowanie wulgarnych haseł przez megafon. Jako że Filip był jeszcze niepełnoletni przydzielono mu kuratora. Polecił mu on aby Filip zaczął trenować sport by oderwać się od patologicznego otoczenia. Filip wybrał KSW gdyż to jedyny sport który mu wychodził. Od teraz mógł lać ludzi po mordzie legalnie. Ta perspektywa mu się bardzo spodobała dlatego w 100% poświęcił się temu sportowi i osiągnął w nim mistrzostwo. Jest on baardzo agresywny w ringu przez co przysporzy wiele problemów Polakowi. W 2 rundzie wyjmie nóż kieszonkowy i znokałtuje Damiana wygrywając walkę.

Kolejna walka bezwzględnie bedzie należała do Mairbek "Beckan" Taisumov. Pochodzi on z czeczeni przez co wyjazd na gale jest dla niego tym samym co wyjazd na urlop do grecji polaków. Bedzie tam zrelaksowany gdyż nie będzie słyszał strzałów i wybucahjacych bomb. Przegra przez to walke w 3 rundzie

Kolejna walka zapowiada się bardzo ekscytujaco i emocjonujaco
Faworytem jest Jared Cannonier. Początkowo chciał on zostać raperem, jednak utknął w podziemiu i nie mógł się z niego wydostać. Bardzo to przeżywa do dzisiaj i swoją agresje wyładowuje na ringu. Jest bardzo groźny i nieoczekiwany. W razie trudnych dla niego sytuacjach włącza tryb freestyleowy i zaczyna obrażać przeciwnika i jego niunie. Przeciwnik ugina się pod naporem słownych punchy i w konsekwencji tego zostaje znokautowany psychicznie.

W kolejnej walce wystapi osoba bardzo znana w kulturze muzyki pop Alejandro Perez. Był on przez wiele lat partnerem wokalistki Laydy Gaga. Naagrała ona nawet dla niego piosenkę, gdzie w refrenie skandowała jego imię. Perezowi nie zależy na wyniku. Walczy tylko po to by zdobyć fejm i pragnie by pojawić się na pierwszych stronach czołowych tabloidów. Niewykluczone że będzie miał miejsce jakiś skandal. Wynik jest otwarty.

Potem zobaczymy kolejna ekscytującą walkę, bowiem wystąpi w niej niezwykły zawodnik. Robert Whiteford pochodzacy z wielkiej brytanii. Brytyjczycy robia wszystko na odwrót. Zamiast jeździć po prawej to jeżdżą po lewej bo są lewakami i nie chce im się pracować i wolą zeby za nich w ich kraju pracowali obcokrajowcy. Oznacza to że Robert Whiteford będzie bardzo nieprzewidywalny w walce. Bedzie uderzał prawe sierpowe z lewej ręki zamiast low kicków będzie robił high kicka. Wszystko na odwrót. Jego przeciwnik bedzie zdezorientowany co da Robertowi pewne zwycięstwo

Powyższy tekst został napisany wyłącznie w celach humorystycznych. Nie ma na celu nikogo obrazić. Wszystko co zostało tu mapisane jest wyłącznie fikcją literacką wymysloną na potrzeby rozrywki.
 
Back
Top