UFC złożyło lepszą ofertę Fedorowi niż Bellator MMA

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


Znany dziennikarz i dobry insider rosyjskiej części rynku MMA, Karim Zidan poinformował na Twitterze o negocjacjach jakie mają miejsce między Fedorem a UFC. Według niego, oferta od UFC jest dużo bardziej lukratywna niż z Bellatora. Jeśli nie jest to zabieg PRowy teamu Fedora aby wycisnąć więcej kasy od Scotta Cookera to być może w końcu zobaczymy w UFC najlepszego niegdyś ciężkiego na świecie :)
 
Najlepiej by było aby Fedor zawalczył z Werdumem po porażce z Cainem. Szkoda, że ten rewanż jest aż 12 grudnia :).
 
Najlepiej by było aby Fedor zawalczył z Werdumem po porażce z Cainem. Szkoda, że ten rewanż jest aż 12 grudnia :).
3417.gif
 
No to potencjalnych wymówek dla Fedora coraz mniej, UFC proponuje lepszą kase i czołówke zawodników z którymi chciałby walczyć.
Nabijanie rekordu na Kimbo jaki ma sens?
 
To będzie piękny powrót: Werdum ubije niedługo Caina, i później zapełni 60 tysięczny stadion w rewanżu z Fedorem. Dana czasem jest genialny.
 
mam nadzieje że podpisze kontrakt z UFC. Chętnie obejrzę jak masakruje go JDS, Cain czy nawet Werdum.
 
Fedor ze ścisłą czołówką raczej nie ma szans. Jeśli ma wracać, żeby obijać drugi garnitur to ja dziękuję. Zobaczcie jak rozwinął sie Werdum od ich walki. Dzisiaj nie musiałby już zastawiać pułapek parterowych, bo ubiłby go w stójce.
 
Będą dwie możliwości prowadzenia Fedora. Albo dostanie od razu shota albo najpierw jakiegoś Cro Copa, następnie jakiegoś Mira i dopiero ts.
 
No to za chwile HiT z CroCOpem albo z megawielkim niebezpiecznym Big Footem.
A Ci myslą że z Fabrycym czy Cainem hehehe
 
Ja coś czuję, że Fedor wróci na takiej petardzie, że zmiecie każdego w oktagonie! War Fedor!
 
Pewnie dostanie Cro Copa , bo ten rewanż sie sprzeda dobrze , licze na walkę w Krakowie :)
 
Fedor się zestarzał, to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, widać to było w jego ostatnich walkach, a co dopiero teraz po przerwie...
...ale waga ciężka w UFC jest ta gówniana, że czołowa 8 jest spokojnie w jego zasięgu.
 
Po co mowic o rewnzach z czolowka HW kiedy najlepszym testem aktualnych mozliwosci bylego Imperatora jest rewanz z zawodnikiem z kategorii sredniej :) ?
10_Fedor_Henderson_14.jpg
 
Po co mowic o rewnzach z czolowka HW kiedy najlepszym testem aktualnych mozliwosci bylego Imperatora jest rewanz z zawodnikiem z kategorii sredniej :) ?
10_Fedor_Henderson_14.jpg
dawać go kurwa do LHW, tam jest stypa straszna, Fiedia by rozruszał!
 
KSW mogłoby trochę zaryzykować i zakontraktować Fedora. Potem Narodowy, w walce wieczoru Pudzian ( haha ) - Fedor i Mamed - Materla i 70.000 miejsc wyprzedanych.
 
A jaki fajny stadion mamy pomiędzy Chorwacją a Rosją? :D
Donbas Arena w Doniecku.
A nie sorry, zapomniałem...
Nie zestawiłbym na starcie Fedora z Werdumem, dałbym mu jedną, dwie walki na rozruch. Tym bardziej, że jest z kim. Fedor vs. CroCop, na gali sylwestrowej w Tokyo Dome albo Saitamie. Do tego Shogun vs. Rampage, nie wiem Hunt vs Barnett, no i Ali i Japończycy mają pełne gacie.
Taka wizja ma.
 
Donbas Arena w Doniecku.
A nie sorry, zapomniałem...
Nie zestawiłbym na starcie Fedora z Werdumem, dałbym mu jedną, dwie walki na rozruch. Tym bardziej, że jest z kim. Fedor vs. CroCop, na gali sylwestrowej w Tokyo Dome albo Saitamie. Do tego Shogun vs. Rampage, nie wiem Hunt vs Barnett, no i Ali i Japończycy mają pełne gacie.
Taka wizja ma.
Japońce jarały by się tym bardziej niż brudnymi gaciami gimnazjalistek.
 
Nie podpisza kontraktu bo kazdy wie, ze Fiedia woli latac w adasiu , info pewne (telefoniczne)
fedor-beard.jpg
 
Back
Top