UFC we Włoszech??

Anonymous

NoLife FC
Na łamach portalu Twitter, jeden z własciecieli UFC - Lorenzo Fertitta poinformował kibiców w taki oto sposób:



feritta_haahphp.jpg




Tłumacząc ostatni wpis szefa mamy:



Pozdrawiam wszystkich włoskich fanów! Jesteśmy w Mediolanie oraz dążymy do stworzenia UFC we Włoszech.







Imo wcale nie jest powiedziane, że np. w 2012 r. nie zobaczymy gali UFC w tym właśnie kraju!



Które państwo będzie następne...? Może Polska...?
 
Na prawdę zainteresowanie we Włoszech jest takie duże? Czy cisną tam tylko dlatego że przodkowie Lorenzo są z Włoch? :-)
 
Dajcie spokój, UFC we Włoszech już było i nie widzę sensu robić z tego sensacji .
 
Oj kur** . Sory panowie, moja wtopa . Coś mi się kiedyś o uszy obiło . Przepraszam was, wtopiłem :P



PS . Jeśli ktoś z tej stronki / forum jest z Połchowa, to proszę dać znać :D
 
średnio widzę zainteresowanie tematem, ale to potencjalnie niekoniecznie tylko Włosi muszą przyjechać..chociaż..
 
Zawsze bedzie to szansa dla kogos z naszej czolowki na ewentualny wystep. Z ziemii polskiej do wloskiej ... marsz !
 
Póki co jesteśmy na etapie 1 gali w Europie na rok. Dana i Lorenzo mają stałą śpiewkę jak ktoś się ich spyta "Czy UFC będzie robiło galę w kraju X." odpowiadają "MMA jest najszybciej rosnącym sportem na świecie, tyle fanów z kraju X pytało się mnie już o to, że wcześniej czy później na pewno zorganizujemy tam galę."
 
UFC we Włoszech? Jestem zaskoczony. Jest to na pewno duży kraj, gdzie kibice mogą zobaczyć swoje euro. Lecz, tak naprawdę, kto jest największą gwiazdą w tej organizacji z tego kraju? Sakara? Napewno na tej gali pojawi się kilka Europejczyków - może jakiś Francuz, Niemiec, Anglicy, a kto wie, czy nie zatrudnią jakiegoś Hiszpana (Lloret?). Jestem ciekaw, co z tego wyniknie.
 
Jak do tej pory szefowie UFC kierowali się dobrem firmy, a nie sentymentami i jak widac dobrze im to wychodzi. Więc nie bardzo widzę związek pomiędzy nazwiskiem właścicieli, a miejscem organizacji gali.



Zależy to raczej od spodziewanych zysków i przyszłości na danym terenie
 
Dlatego Włochy wydają się być dobrą alternatywą zamiast Francji. To nie jest zły pomysł zupełnie, bo może warto sprawdzać nowe miejsca w Europie?
 
zapewne rodzina fertitta pochodzi z itali







zreszta to tylko domysly, moze we wloszech sa lepsze warunki podatkowo-ustawodawcze poprostu niz w innych krajach UE
 
Taka mała ciekawostka, w rankingach fightmatrix we wszystkich kategoriach wagowych Polska ma sklasyfikowanych 41 zawodników co daje nam 7 pozycje na świecie,więc chociaz liczba fighterów niejest miarą siły (poziomu) polskiego MMA to jednak prędzej czy pozniej doczekamy sie gali UFC w naszym kraju. We must waiting :P



Liczba sklasyfikowanych zawodników z poszczegolnych panstw w rankingach fightmatrix :



USA - 1114



Brazylia- 273



Japonia-230



Wielka Brytania-116



Kanada-100



Rosja-64



Polska-41



Francja-38



Australia-36



Południowa Korea-24



Niemcy-17



Holandia-17



Finlandia-17



Bułgaria-16



Szwecja-14



i reszta państw .......
 
powiem szczerze ze chcialbym zobaczyc UFC we Wloszech i od dawna czekalem na to kiedy tam zagosci UFC



o arene nie trzeba sie martwic, Koloseum caly czas stoi :-)
 
Back
Top