UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Wstępne badanie zainteresowania ogłoszonej dzisiaj gali UFC w naszym kraju
 
Last edited:
Dość ogólne odpowiedzi w ankiecie. Lepiej poczekać aż chociaż podadzą ceny biletów. I by nie tworzyć 10 kolejnych tematów o ufc w Polsce to niech ten temat będzie skarbnicą wiedzy dotyczącą hoteli, dojazdów, tanich budek z żarciem, burdeli. Wszystko to czego możesz szukać w Krakowie w ten wyjątkowy weekend. Taka tylko luźna propozycja.
 
Zmieniłem nazwę tematu. Niech to będzie temat zbiorczy dotyczący wszystkiego, co związane z galą UFC w Polsce. Ankieta zostaje, bo to fajny pomysł.
 
Kto jedzie z Północy Polski ? mam 459 km do je*an*ego Krakowa :] Cena za bilet mnie nie obchodzi, ale kwota za benzyne zaboli fajnie by bylo jechac z kimś i te koszta rozłożyć.
 
No dobra, zacznijmy od hoteli. Ktoś poleca coś w pobliżu Kraków Areny z dobrym stosunkiem jakości do ceny? Wolę już teraz myśleć o rezerwacji, bo im dalej w las, tym mniej miejsc będzie.
Kto jedzie z Północy Polski ?
Ja. :) Jeszcze się zastanawiam, czy autem, czy pociągiem.
 
Mnie czeka jakieś 10 godzin w pociągu, ale jebać. 800 kilometrów, to na wachę nieopłacalnie. UFC w Polszy, bitch!
 
Last edited:
Dobra to tak... Pojadę z dziewczyną... Samochodem z okolic Gdańska. Jak ktoś chętny i chce się zabrać na tą galę to zapraszam.
 
505 km,nie wiem czy pojade,za wczesnie zeby o tym pisac.Sklada sie na to naprawde bardzo wiele czynnikow.
 
Gala zacznie się w naszym czasie, to nie taka rozpiska jak jutro w szwecji, żeby robić pod hamburgerów :)
 
Jeszcze ciekawe kiedy się gala zacznie...
O normalnej porze. 18? Gala z cyklu Fight Night na fight passie
Jutrzejsza gala jest w nocy dlatego, że jest transmitowana na FOX Sports 1. Wszystko pod Amerykanów ;)
 
No dobra, zacznijmy od hoteli. Ktoś poleca coś w pobliżu Kraków Areny z dobrym stosunkiem jakości do ceny? Wolę już teraz myśleć o rezerwacji, bo im dalej w las, tym mniej miejsc będzie.

Ja. :) Jeszcze się zastanawiam, czy autem, czy pociągiem.
Hotel Justyna, 15 minut spacerkiem od Areny. Kaczce polecałem ten hotel. Spał tam i chyba był zadowolony. Zbanowaliście go, więc pewnie nie podzieli się wrażeniami. Jeśli chcesz coś tanio w okolicach centrum to Ibis Budget niedaleko Dworca Głównego. @respect tam nocował podczasz KSW.
 
O normalnej porze. 18? Gala z cyklu Fight Night na fight passie
Jutrzejsza gala jest w nocy dlatego, że jest transmitowana na FOX Sports 1. Wszystko pod Amerykanów ;)
Kurwa, a ja sie już jarałem, że obejrzę jutro UFC o normalnej porze.
 
@Comber, hotel Justyna? 360zł za pokój dwuosobowy? Poj%*%$ Cię?


Banik czasowy nie zaszkodzi.


Co do noclegów to po taniości najlepiej hostele, troszkę drożej apartamenty, czyli mieszkania do wynajęcia jak pokoje hotelowe, no i Ibis Budget. Hostele są w zróżnicowanym standardzie i każdy znajdzie coś dla siebie. Okolice Areny do noclegu są dobre dla osób, które są po 60-tce, mają zjechany łeb od trolowania i przyjechali z żoną, która chce się tylko wyspać, wysrać i spierdalać zaraz po gali.

Zdrowy młody człowiek poszuka czegoś w centrum Krakowa bo:

a. z Rynku do Hali jest rzut beretem a do hali dojeżdżają nawet tramwaje.
b. w centrum najesz się na każdą kieszeń, smacznie, tanio, drogo, wykwintnie, chujowo, do wyboru. Coś się poleci
c. KRAKÓW TO NIE RADOM TU JEST CO ROBIĆ W NOCY!!! Miliony angoli nie mogą się mylić.
d. o wiele łatwiej trzeźwo wrócić w nocy z Areny do centrum, niż najebanemu na czworakach z centrum do hotelu niedaleko Areny.
e. złapie cie gastrofaza po gali? w okolicach Areny nie tak łatwo znaleźć żarcie
 
@Comber, hotel Justyna? 360zł za pokój dwuosobowy? Poj%*%$ Cię?
Szady chciał blisko Areny i dobry stosunek jakości do ceny, więc mu podałem. Nie określił ceny. Jak chcecie taniej to pytać. Od razu podawać budżet i standard. Dla niezmotoryzowanych polecam hotele w centrum, bo wszędzie blisko. Dla tych z autami już niekoniecznie, bo parkingi hotelowe są drogie, a o miejsce parkingowe ciężko. Od razu mówię, że w hostelach siedzę średnio, ale zawsze coś się pomoże.
 
Last edited:
Widzę, że Double Tree by Hilton obok Areny otwiera się dopiero 30 sierpnia. Szkoda: łatwo byłoby założyć gdzie się UFC ulokuje. Choć ceny mało przystępne dla przeciętnego fana.
 
Teraz otworzyli PURO przy GK. Tańszy od Andelsa, ale 2x droższy od Ibisa. Ciekaw jestem jak to będzie się kręcić.
 
Nie mam zamiaru oszczędzać w to "święto", chociaż na co dzień jestem sknerą - także ceny z hotelu Justyna mnie nie odstraszają. Jeszcze przemyślę opcję @Masu, o poszukaniu czegoś w centrum.
 
Banik czasowy nie zaszkodzi.
a. z Rynku do Hali jest rzut beretem a do hali dojeżdżają nawet tramwaje.
b. w centrum najesz się na każdą kieszeń, smacznie, tanio, drogo, wykwintnie, chujowo, do wyboru. Coś się poleci
c. KRAKÓW TO NIE RADOM TU JEST CO ROBIĆ W NOCY!!! Miliony angoli nie mogą się mylić.
d. o wiele łatwiej trzeźwo wrócić w nocy z Areny do centrum, niż najebanemu na czworakach z centrum do hotelu niedaleko Areny.
e. złapie cie gastrofaza po gali? w okolicach Areny nie tak łatwo znaleźć żarcie
f. tylko w Krakowie darmowe pokazy broni białej: tasaki, maczety, siekiery itd :P
 
f. tylko w Krakowie darmowe pokazy broni białej: tasaki, maczety, siekiery itd :p


Ostatnią siekierę pokazał mi mieszkaniec Bielska z 8 lat temu, Kraków naprawdę nie jest taki zły ;)
 
Nie mam zamiaru oszczędzać w to "święto", chociaż na co dzień jestem sknerą - także ceny z hotelu Justyna mnie nie odstraszają. Jeszcze przemyślę opcję @Masu, o poszukaniu czegoś w centrum.
Osobiście tez wybrałbym centrum. Np. hotel Alexander na Garbarskiej ogarnie się do 160 PLN ze śniadaniem. Świetna lokalizacja.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top