UFC szykuje wizyte w tym roku w Szwecji! :)

eliano55

Maximum FC
Welterweight
Marshall Zelaznik poinformował o tym w wywiadzie dla kimura.se po UFC 127. Powiedział iż jest "bardzo prawdopodobne", argumentując iż mają bardzo dobry odzew od ludzi ze Szwecji oraz wysoką oglądalność i ilość wejść na ich stronę. Dziennikarz kimura.se zapytał w dokładnie o datę 5 Listopada, gdyż jak mu wiadomo kilka miejsc w Sztokholmie oraz Malmo jest rezerwowane na tą datę.Świetne info, wg mnie lepsze miejsce niż wizyta UFC w zachodnich Niemczech.Wywiad tutaj: 
Być może to dzięki tym działaniom Dana sie zainteresował Szwecją :http://www.deardanawhite.com/ stronka z zaproszeniem Dany razem z UFC do Szwecjihttp://www.facebook.com/deardanawhite#!/deardanawhite?sk=info akcja w stylu Jewtuszko - Warburtonhttp://www.facebook.com/group.php?gid=220212216904#!/group.php?gid=220212216904&v=wall tutaj kolejna taka inicjatywaMoże fajnie by było profil na facebook'u z walką Jewtuszki i Warburtona już nieaktualną :) przemienić na coś ala zaproszenie Dany do Polski. Komentujcie : D
 
Slyszalem ze UFC jest jeszcze podobno zainteresowane Szwajcaria.


mi sie wydaje, że było jakiś czas temu a teraz najważniejsze są Szwecja i Japonia chyba
 
Patrzac jakie opory mają w Niemczech, to chyba skandynawia jest lepsza opcją dla UFC. Wiemy że ludzie tam lubią MMA, biedni nie są, a i transport z paru krajów Europy jest świetny. Walka Martina Kampmana mogłaby być nawet main eventem, dania rzut beretem przecież :)
 
Malmo to byłby rewelacyjny wybór - nie dość, że do w miarę bliskiego Ystad kursują promy ze Świnoujścia, to jeszcze (przynajmniej niedawno) z trójmiasta są bardzo tanie połączenia lotnicze do Malmo.
 
Super info, ale zanosilo sie na to.No to obstawiam, ze na tym evencie zadebiutuja (jesli oczywiscie wczesniej nie znajda sie w UFC) Reza Madadi, Marcus Vanttinen, Bruno Carvalho, moze Joachim Hansen.
 
Może i Linhares dostanie znowu szansę - w końcu od odejścia z UFC zaliczył 2 zwycięstwa, a w największej organizacji świata nie przegrał z nikim słabym.
 
Popieram. Mam dobrego kumpla w Sztokholmie więc będzie okazja do odwiedzin. :-)
 
Zależy w jakim okresie i jak uda Ci się złapać bilet. W obydwie strony to tak 350-450 złotych. W sumie są też kursy do Trelleborga, który jest jeszcze bliżej.
 
Dużo taniej jest polecieć doliczając jeszcze koszty dojazdu w szwecji.
 
Patrzyłem dzis rano na cennik kursów :D Faktycznie taniej liniami lotniczymi, ale w sumie wybrać sie w większym gronie na podróż autem... Wg mnie Malmo jest naprawdę ciekawą ofertą dla fana z Polski, nie tanią ale ciekawą. Pewnie w czerwcu dowiemy się więcej na ten temat, bo UFC ma mocno napięty kalendarz na razie. A co do zawodników, to wszyscy któych wymienił Fusel pewnie byliby sprowadzeni do UFC chociazby po to by pociągnąc gale lokalnie.
 
Back
Top