UFC szykuje wizyte w tym roku w Szwecji! :)

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Marshall Zelaznik poinformował o tym w wywiadzie dla kimura.se po UFC 127. Powiedział iż jest "bardzo prawdopodobne", argumentując iż mają bardzo dobry odzew od ludzi ze Szwecji oraz wysoką oglądalność i ilość wejść na ich stronę. Dziennikarz kimura.se zapytał w dokładnie o datę 5 Listopada, gdyż jak mu wiadomo kilka miejsc w Sztokholmie oraz Malmo jest rezerwowane na tą datę.

Świetne info, wg mnie lepsze miejsce niż wizyta UFC w zachodnich Niemczech.

Wywiad tutaj:

amator

BAMMA
Bantamweight
Być może to dzięki tym działaniom Dana sie zainteresował Szwecją :

http://www.deardanawhite.com/ stronka z zaproszeniem Dany razem z UFC do Szwecji

http://www.facebook.com/deardanawhite#!/deardanawhite?sk=info akcja w stylu Jewtuszko - Warburton

http://www.facebook.com/group.php?gid=220212216904#!/group.php?gid=220212216904&v=wall tutaj kolejna taka inicjatywa

Może fajnie by było profil na facebook'u z walką Jewtuszki i Warburtona już nieaktualną :) przemienić na coś ala zaproszenie Dany do Polski. Komentujcie : D

jerz

Jungle Fight
Lightweight
Slyszalem ze UFC jest jeszcze podobno zainteresowane Szwajcaria.

mi sie wydaje, że było jakiś czas temu a teraz najważniejsze są Szwecja i Japonia chyba

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Patrzac jakie opory mają w Niemczech, to chyba skandynawia jest lepsza opcją dla UFC. Wiemy że ludzie tam lubią MMA, biedni nie są, a i transport z paru krajów Europy jest świetny. Walka Martina Kampmana mogłaby być nawet main eventem, dania rzut beretem przecież :)

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Malmo to byłby rewelacyjny wybór - nie dość, że do w miarę bliskiego Ystad kursują promy ze Świnoujścia, to jeszcze (przynajmniej niedawno) z trójmiasta są bardzo tanie połączenia lotnicze do Malmo.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Super info, ale zanosilo sie na to.

No to obstawiam, ze na tym evencie zadebiutuja (jesli oczywiscie wczesniej nie znajda sie w UFC) Reza Madadi, Marcus Vanttinen, Bruno Carvalho, moze Joachim Hansen.

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Może i Linhares dostanie znowu szansę - w końcu od odejścia z UFC zaliczył 2 zwycięstwa, a w największej organizacji świata nie przegrał z nikim słabym.

saper

Jungle Fight
Light Heavyweight
Popieram. Mam dobrego kumpla w Sztokholmie więc będzie okazja do odwiedzin. :-)

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Zależy w jakim okresie i jak uda Ci się złapać bilet. W obydwie strony to tak 350-450 złotych. W sumie są też kursy do Trelleborga, który jest jeszcze bliżej.

saper

Jungle Fight
Light Heavyweight
Dużo taniej jest polecieć doliczając jeszcze koszty dojazdu w szwecji.

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Patrzyłem dzis rano na cennik kursów :D Faktycznie taniej liniami lotniczymi, ale w sumie wybrać sie w większym gronie na podróż autem... Wg mnie Malmo jest naprawdę ciekawą ofertą dla fana z Polski, nie tanią ale ciekawą. Pewnie w czerwcu dowiemy się więcej na ten temat, bo UFC ma mocno napięty kalendarz na razie. A co do zawodników, to wszyscy któych wymienił Fusel pewnie byliby sprowadzeni do UFC chociazby po to by pociągnąc gale lokalnie.