UFC Primetime: St. Pierre vs. Shields cz. 1

Mati_gda

Oplot Challenge
Welterweight
Czy te primetime’y się różnią choć trochę jeden od drugiego? Prócz tego, że mówią czasem o różnych zawodnikach to te primetime’y to taki amerykański chłam, że już szkoda czasu na oglądanie tego.

donpawelek

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Obstawie Shieldsa w tym pojedynku
icon_smile.gif

Tens

WSOF
Heavyweight
Paz, primetime dotyczy tylko walki wieczoru. Machida znajdzie się pewnie tylko w Countdownie.

Pilgrim

Oplot Challenge
Welterweight
Ciekawe jak te punky Shields ma zdobyć. Poza tym nie rozumiem tego “zajarania się” parterem Sheildsa… przecież najpierw trzeba się jakoś na tej ziemi znależć, a kto jak kto, ale GSP sprowadzić się tam nie da.

Raven

Brutaal
Bantamweight
GSP ma zbyt mocne zapasy żeby dać Shields’owi poszaleć na glebie. Wszystko kwestia strategii GSP (rozsądnie byłoby zdemolować Jake’a w stójce, gdzie na tle Kanadyjczyka wypada baaaardzo blado), bo jeżeli sam zdecyduje się sprowadzać, to szanse Shields’a mogą być w przetoczeniach. Jakkolwiek by jednak nie było – nie widzę w jaki sposób Jake mógłby wygrać to starcie (Jeżeli pretendent zaprezentuje taką formę jak podczas starcia z Kampmann’em, to prawdę mówiąc wątpię żeby urwał choć jedną rundę mistrzowi).

G

Guest

Guest
Ja lubie sie ” dopompowac” przed takim wydarzeniem i taki primetime mnie robi
icon_smile.gif

@ Venom – centralnie to samo chciałem napisać

DanteV

Brutaal
Heavyweight
hahhahahah Shields ma akcent lekko jak Arnold Szłorcenega….kurde tylko czekałem aż powie “Albibak” “get to the chopaaaa”

offtop mode off:

GSP powinien wygrać na punkty….zapewne suba nie będzie….Shields będzie trzymał się parteru…GSP bedzie punktował obaleniami i GnP…..może być długi…nudny main event….