UFC PRESS CONFERENCE FROM BRAZIL

haha dokładnie,poza tym wydaje mi sie ze wymóki Dana sa wyssane z palce,prawda pewnie taka ze zagrozenia zamachem na zycie Sonnen jest całkiem realne.
 
Powiem wiecej sonnem ma racje wiocha jak nie wiem z tymi brazilijczykami,nie dosy ze conferecja trwala 25min bo pytani nie mieli wiecej to stadionu nie mogą przygotować.Ja by tylko u nas UFC miało zawitać 100 tyś ludzi by było a tam taki kraj i nic,chyba jednak MMA jest niszowym sportem w Braziliero
 
Walka przeniesiona do Las Vegas mi to w niczym nie przeszkadza, ale mam nadzieję że pomoże to Sonnenowi wygrać i wtedy zacznie się robić ciekawie.
 
Powiem wiecej sonnem ma racje wiocha jak nie wiem z tymi brazilijczykami,nie dosy ze conferecja trwala 25min bo pytani nie mieli wiecej to stadionu nie mogą przygotować.Ja by tylko u nas UFC miało zawitać 100 tyś ludzi by było a tam taki kraj i nic,chyba jednak MMA jest niszowym sportem w Braziliero


W Brazylii więcej osób ogląda transmitowanego o 24 czasu lokalnego TUFa niż w Polsce KSW z udziałem Pudziana i Mameda. 100 tys. w Polsce to żart, a tam realny scenariusz, o którym wspominał Lorenzo: http://cohones.mmarocks.pl/topic/ufc-na-100-tysiecznym-stadionie-w-manaus-w-2012-roku Vitor Belfort cieszy się w swojej ojczyznie większą popularnością niż Pudzila, a Anderson Silva zajął 2 miejsce, przegrywając tylko z Neymarem...
 
Back
Top