UFC popiera nową ustawę SOPA

Są dekodery, np. w cyfrze, które umożliwiają zmianę języka na oryginalny.
 
chca ocenzurowac internet???? hahahah chyba cos im sie sni... a tak btw to ja mam OS ale UFC ogladam ze streamow bo nie wyobrazam sobie zmiany komentarza Mike'a i Joe na nasz super polski duet....
 
Hmm, według twojego toku rozumowania, policja cenzurowała stadion dziesięciolecia, wyłapując osoby które handlowały podróbkami • według mnie to nie jest cenzura.
Z tego co wiem, to nadal będziesz mógł głosić i publikować poglądy, myśli, czy nie wiem przekonania, choćby na temat tej ustawy, ale nie będziesz mógł rozpowszechniać materiałów które nie należą do ciebie, więc to nie jest cenzura. Nikt nie wyłączy ci możliwości przeglądania stron internetowych gazet, audycji radiowych, czy zagranicznych portali, a "tylko" dostęp do np. torrentów czy innych stron z pirackim oprogramowaniem. Tak jak na przykład jest to w Danii.
 
Ja mam stary dekoder Polsatu,nie wiem jak z OS, ale oglądając kanały Eurosportu mogę sobie wybierać jaki chce komentarz.
 
q.:



Oczywiscie, ze sa. Nawet mam taki, ale taka funkcje maja m.in. kanaly Eurosport, czy Canal +. Jakos w czasie transmisji UFC na Orange Sport takiej opcji nie mam. Tzn. opcja zmiany sama w sobie jest, ale do wyboru tylko jezyk polski :)
 
fusel -> na ufc.tv mozna teraz kupowac ppv do ogladania przez neta za 15$, mysle ze jest to cena w zasiegu kazdego fana dwa razy w miesiacu :) ja juz dawno ufc 141 mam kupione, bo tez polskiego komentarza nie znosze -wyciszonych dzwiekow, zagluszania wywiadow, brak inside info przy wejsciu zawodnikow, nie slychac co korner mowi w przerwach, no kompletnie nie te experience co w orginale ;)
 
To właśnie w oparciu o wejście tej ustawy pisałem jakiś czas temu, że na eSeFDe wprowadzono zakaz umieszczania wszelkich linków do nielegalnych stron
 
dyb:



Dzieki za info :) No to przyznac musze, ze cena przystepna. A jak jest z odbiorem, smiga wszystko dobrze? Jak obraz i dzwiek? Jedyny problem mysle, ze sie zrobi po nowym roku, bo kazdego miesiaca beda trzy, cztery gale. To juz wydatek rzedu 45-60 $. Z drugiej strony wkurwia takie cos, jak dodatkowo oplacasz abonament za kanaly typu Orange Sport, a dostajesz taka chale, ktorej nie da sie ogladac.
 
fusel player jest zajebisty :) mozesz se przelaczacc oba kornery, co sie dzieje w szatni itp ;d Co do jakosci to chyba 3000 kbit/s to jest max, no ale to juz jest wyjebista jakosc (na facebooku masz przedsmak), wiekszosc streamow w necie pokazuje w jakichs 500-700kbit/s



jak ostatnio byly te walki w ION (zamiast spike) to wszystkie prelimy pokazali na tej stronie 4 free.
 
@heileris

Thank you for your order!

We've received your order for this exciting UFC[sup]° event. Your order has been processed and you're moments away from all the exciting action.

UFC° 141 LESNAR vs. OVEREEM starts at 10:00 PM EST on Friday, December 30, 2011. To begin watching, just go to: http://www.ufc.tv/ufc/event/lesnar-vs-overeem/939



Our new expanded player gives you the all-new UFC°[/sup] Experience:
  • Full DVR-like functionality
  • Control up to 6 camera angles
  • Picture in Picture, quad view, alternate audio
  • Scoring ModuleInstant HighlightsLive Chat, Twitter, and other social integrationWatch in Broadcast Quality
Your pass gives you 24-hours of unlimited access.


Service Summary
Service:
UFC° 141 LESNAR vs. OVEREEM

Price:
USD$15.99
 
http://www.ufc.tv/ufc/video/ufc-141-alistair-overeem-prefight-interview/1042?watch=true



skoro max to chyba 3000kbit/s to trzeba miec 3mbit+ :P a tak serio to nawet w 1600kbit/s wyglada juz zajebiscie, czyli nawet neo 2mbit styknie
 
15 dolców to i tak krok do przodu chociaż nigdy nie odważę się tego odpalać na Indonezyjskim necie. Tym niemniej jak ktoś zauważył gal przybywa, za te w amerykańskiej telewizji płacić nie ma sensu (i nie wiem czy jest możliwość) ale tak z 15 ppv w nowym roku będzie = 225 dolarów + zapewne jakiś tam sales tax.



Dla porównania NBA league pass (WSZYSTKIE mecze aż do siódmej partii finału) kosztuje 120 plus podatki.
 
No to jest to dla mnie co najmniej dziwne, bo na oficjalnym kanale UFC na Yahoo! sports i USTREAM transmisja z UFC 141 kosztuje dalej 46$ czyli tyle co transmisja+szesciomiesieczna subskrypcja na archiwum na UFC TV. Coś jest nie elo...
 
To jest 6 miesiecy dostepu do biblioteki walk dostepnej na UFC TV a nie live eventy przez 6 m-cy...







15$ - LIVE EVENT (np. UFC 141)



45$ - LIVE EVENT (np. UFC 141) + archiwalne walki przez 6 miesiecy
 
SOPA to poroniony pomysł pomysł z którego poparcia wycofuja się nawet producenci gier jak EA, Nintendo czy Sony, oraz wielu dostawców usług internetowych (min. Amazon, AOL, , eBay, Facebook, Twitter, i Google) natomiast 18. stycznia - jutro - wyłączonę zostaną min. Wikipedia i Mozilla w ramach protestu przeciwko tej durnej ustawie.
 
Jutro ma się odbyć internetowy protest przeciwko SOPA. Parę stron jutro będzie nieczynnych w ramach tego protestu.



http://forsal.pl/artykuly/584969,protest_przeciwko_sopa_strona_wikipedii_bedzie_nieczynna.html
 
Nawet jakby weszla w zycie to olbrzymia ilosc firm przenioslaby swoje serwery do innych krajow niz USA,a wyszukiwarki internetowe tez.
 
W sumie jak stream z całych prelimsów będzie na UFC.TV tak jak ostatnio to nie będę protestował, byle by potem karta główna była na Orange
 
Audycja Ernesta Zozunia a propos protestowi wikipedii przeciwko SOPA:
http://www.polskieradio.pl/9/863/Artykul/519575,Mozna-sobie-wyobrazic-swiat-bez-Wikipedii
 
Back
Top