UFC Petersburg, tylko bez UFC

halibut

UFC
Middleweight
Dobra Panowie, szybka piłka:

okazało się, że Rosja , a przynajmniej Moskwa, to wspaniały kraj.
Wiele cudownych zabytków, świetne jedzenie na każdym kroku, czystość, bezpieczeństwo,mili ludzie, tanie kobiety.
Zakochaliśmy się i postanawiamy jeszcze raz odwiedzić to miejsce. Tym razem czysto turystycznie, bez żadnego wydarzenia sportowego.
Na cel wybraliśmy sobie Leningrad - podobno jedno z najpiękniejszych miast Europy.
Piszę teraz,ponieważ jeszcze przez tydzień trwa promocja LOT - w obie strony, bezpośrednio około 600 zł.
Idealny miesiąc , naszym zdaniem, to marzec.
Są chętni?
 
Myślę, że przy tych minus kilkunastu stopniach padnie rekord wypitego alkoholu na jednym wyjeździe.
 
Myślę, że przy tych minus kilkunastu stopniach padnie rekord wypitego alkoholu na jednym wyjeździe.


W Rosji się cudownie pije - poza dwoma wyjątkami, nikt ani razu nie miał kaca. A piło się naprawdę dużo.
Lecz w tym wyjeździe nie chodzi tylko o alkohol ;p
 
:gdzie:
Jeśli robi rimming - w analizie behawioralnej
Za ile zrobi rimming - w analizie ekonomicznej
Proste.
agPnMqt.gif
 
  • Like
Reactions: PIR
Zobaczymy jak bedzie z finansami, mnie tylko koszta obchodzą :jjsmile:


600 zl samolot, jeżeli nasze tradycyjne 4/5 dni to 400 zł hotel lub taniej.
Co daje 1 tys zł kosztów organizacyjnych.
No, 1150 bo jeszcze wiza.
Reszta - już wg Twojego uznania ile wydasz. Jak będziesz jadł w macu, nie zwiedzał za dużo i pił tylko tanią wóde w pokoju to zmieścisz się nawet w 2 tys.
Playstation kupi się z następnej wypłaty.
 
Zobaczymy jak bedzie z finansami, mnie tylko koszta obchodzą :jjsmile:

Przecież my latamy/jeździmy na tripy kilka razy w roku w różne rejony europy/świata. Są tripy jak np. hamburg, czy chorwacja gdzie szło się zamknąć w 3 cyfrowych sumach. Zachód europy gdzie starczylo ok. 1,5k. Troche dłuższe wypady do holandii, rosji, gdzie trzeba było poświęcić ok. 2-2,5k zł czy kończąc na tajlandii, gdzie poszło ok. 7k zł. Także nie oszukując się, każdy znajdzie coś dla siebie i potrzeba tylko dobrych chęci :)
 
No na pewno jak gdzies pojade to nie po to zeby siedziec w pokoju i pic, to mogę robić tutaj ;) ciekawie, z tego co napisaliscie te wyprawy nie wydają się jakos w chuj drogie, jednak bede wpierdalał się teraz w remont . A do marca jeszcze długo, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie

Choć szczerze to wolalbym coś z UFC. Nigdy nie byłem :jjsmile:
 
No na pewno jak gdzies pojade to nie po to zeby siedziec w pokoju i pic
W taki sposób przeważnie zamykamy każdy dzień :lol: A, że czasem wracamy na pokoje koło 2, a kończymy posiedzenie o 6 rano to inna sprawa xD
 
Nie no to wiadomo . Lubię melanże . Jednak jadąc pierwszy raz za granicę to będę mial trochę inne priorytety, używki oczywiście, alkohol na końcu :D

Bo co zapamiętam jak bede kilka dni napierdolony? :]
 
Podbijam temat bo ptaszki ćwierkają o gali 20/04. Bilety z wawy na dziś lekko ponad 500 zł, także chłopaki rozbijać skarbonki, kupować ruble i w drogę.
 
Podbijam temat bo ptaszki ćwierkają o gali 20/04. Bilety z wawy na dziś lekko ponad 500 zł, także chłopaki rozbijać skarbonki, kupować ruble i w drogę.
Rozkręcili się z tymi galami w Europie, ale to już mogli się wstrzymać i dać oddech portfelowi:cry:Trzeba liczyć, że utrzymają tempo i następna gala w Rosji równie szybko:lol:
 
Back
Top