UFC on ESPN+ 4: Lewis vs. Dos Santos - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1639_d.png
 
Na razie coś takiego
Rothwell 2.10
Martin 1.55 + Tim Means 1.5
Boetsch 2.30
Millender 2.05
 
Ode mnie pojdzie Martin grubiej, nie widze Moraesa w tej walce.
Pamieta ktos czy Zaleski ma w zwyczaju obalac? TDD Millendera jest tragiczne
 
5 tysi Zaleski i tyle
grubiej wchodze w KSW i FAME MMA

kilka pewniaków, ale all in wchodze

Mordo, przypomnę Ci, że miałeś grać za całe depo. Skoro wjebałeś na Miszy, to teraz co najwyżej możesz sobie wejść na bet-at-home i tam grać za wirtualne stawki. Pozdrawiam :mjsmile:

Ode mnie pojdzie Martin grubiej, nie widze Moraesa w tej walce.
Pamieta ktos czy Zaleski ma w zwyczaju obalac? TDD Millendera jest tragiczne

No co mam Ci powiedzieć, no nie jest fanem obalania. Ostatnie 3 walki (z czego z Griffinem walczył 1,5 roku temu) trwały 25 minut łącznie i Elizeu zanotował oszałamiający bilans 0/12 obaleń - z czego z Griffinem 0/10.
 
Last edited:
Mordo, przypomnę Ci, że miałeś grać za całe depo. Skoro wjebałeś na Miszy, to teraz co najwyżej możesz sobie wejść na bet-at-home i tam grać za wirtualne stawki. Pozdrawiam :mjsmile:



No co mam Ci powiedzieć, no nie jest fanem obalania. Ostatnie 3 walki (z czego z Griffinem walczył 1,5 roku temu) trwały 25 minut łącznie i Elizeu zanotował oszałamiający bilans 0/12 obaleń - z czego z Griffinem 0/10.
nie miej bol dupy, tylko pokaz swoja skutecznosc
u mnie przy ostatnich typach grajac plaska stawka ktos bylby do przodu pewnie z 10x tyle co postawil
 
Z ciekawości, co stawiasz głównie?

To wszystko na screenie, to siatkówka live. I właśnie głównie stawiam siatkówkę.

W poniedziałki robię kupon na 7-10 dni, gdzie stawiam ekstraklase + siatkówkę (załączony obrazek, chociaż to nie było na cały tydzień). A raz na jakiś czas zagram snookera i mma, chociaż teraz rzadziej bo uważam, że to się stało mega nieprzewidywalne
 

Attachments

  • IMG_20190304_173853.jpg
    IMG_20190304_173853.jpg
    59.2 KB · Views: 61
Alves94 mma jest bardzo przewidywalnym sportem tylko musisz się skupić tylko na zawodnikach z czołowej 10 tam jest mało niespodzianek ......nieprzywydywalni sa zawodnicy ze sdodka stawki
 
Ostatni gala byla bardzo przewidywalna .....mi się udało trafić ze zalamany psychicznie garbrand przegra z munhozem
 
Alves94 mma jest bardzo przewidywalnym sportem tylko musisz się skupić tylko na zawodnikach z czołowej 10 tam jest mało niespodzianek ......nieprzywydywalni sa zawodnicy ze sdodka stawki
Ostatni gala byla bardzo przewidywalna .....mi się udało trafić ze zalamany psychicznie garbrand przegra z munhozem
Typy na gale millender plus tony martin ......muszą wygrac zeby dostac sie do top 15
Kiepska ta gala do typowania walki niesamowicie rowne
Pisz w jednym poście do chuja.
To nie okienko czatu.
 
@chudykuba przy okazji gali Jano vs. Młot pisałem Ci co Cię czeka, a Ty dalej swoje... :matt:
Naprawdę zostałeś już zauważony, daj spokój.
 
Back
Top