UFC on ESPN 4: Dos Anjos vs. Edwards - dyskusje, kursy

phenomen

BAMMA
Featherweight
asd.jpg
 
Z tej gali chyba nic nie tykam, chociaż lekko korci Gabriel Silva, ale to duże ryzyko
 
Ja w zasadzie:
Edwards,
Harris,
Hooker,
Rothwell,
Hernandez.
Z dogów
Penington
I oleynik sub.
 
Walka wieczoru....Edwards
Underdog....Oleijnik
Rothwell
Hooker
Hernandez
Borg
Son
Klidson
Adams
Maia
Aldana
 
RDA 2.40
Harris 2.025
Hernandez 1.62
Rothwell 1.70

10 tysi Dos Anjos kurs 2,1

podsumowanie typów
10 tysi Geramine De Randamie kurs 2,5 +
10 tysi melendez kurs 4,5 -
10 tysi masvidal kurs 3,0 +
Alibaba
 
Edwards medialnie to pyszałek i głupiec.
I oktagonowo (cóż za niespójność) - zawodnik z niezłym IQ.
Ma po swojej stronie zasięg (z którego dobrze korzysta) i mam wrażenie że byłby w stanie (być może) w razie potrzeby tłamsić siłowo/zapaśniczo RDA.

Zestawienie Hooker - Vick po przypomnieniu niektórych walk tego pierwszego odpuszczam.No bet.
 
Edwards medialnie to pyszałek i głupiec.
I oktagonowo (cóż za niespójność) - zawodnik z niezłym IQ.
Ma po swojej stronie zasięg (z którego dobrze korzysta) i mam wrażenie że byłby w stanie (być może) w razie potrzeby tłamsić siłowo/zapaśniczo RDA. Ja polecam Kl
ZestawciKlidsonaienie Hooker - Vick po przypomnieniu niektórych walk tego pierwszego odpuszczam.No bet.
Ja ci polecam Klidsona lub Rothwel Hernandez
 
A jak obstawiacie Walkę Hardy vs Adams??????!!!!
Ja gram Hardego, ostatnio Adams przegral z Bhullarem
A jak obstawiacie Walkę Hardy vs Adams??????!!!!

Dla mnie to walka obydwu dość średnich lujów,ale stawiam na Hardego, w ostatniej walce Adams przegrał ze słabym wg mnie Bhullarem, dość momentami nie rozumiałem jego taktyki+ walka w Kanadzie była=sędziowie. Obstawiam że Hardy może zafundować mu nokaut.
 
A tak z innej beczki które walki będą
Over +2,5
Over +1,5
Under -1,5
? Ktoś coś podpowię ...
Z góry dzięki
 
Edwards przez decyzje.
Harris przed czasem.
Walka Bena z Arlovskim nie potrwa 3 rund.
Vick-Hooker bedzie decyzja
Hrady - Adams na pierwszą myśl Adams bo nie przepadam za Hardym i uważam że nie wiele różni się od kapoka, tylko jest lepiej prowadzony i ma warunki żeby się bić, ale Adams z tym nudziarzem Buhlarem przegrał także.. chyba raczej Hardy
Raquel z Aldana - decyzja
Abreu
Son
Moddafferi z maia - decyzja
 
Edwards przez decyzje.
Harris przed czasem.
Walka Bena z Arlovskim nie potrwa 3 rund.
Vick-Hooker bedzie decyzja
Hrady - Adams na pierwszą myśl Adams bo nie przepadam za Hardym i uważam że nie wiele różni się od kapoka, tylko jest lepiej prowadzony i ma warunki żeby się bić, ale Adams z tym nudziarzem Buhlarem przegrał także.. chyba raczej Hardy
Raquel z Aldana - decyzja
Abreu
Son
Moddafferi z maia - decyzja
Vick Hooker też powinna być decyzja hernanez trinaldo też
 
Edwards przez decyzje.
Harris przed czasem.
Walka Bena z Arlovskim nie potrwa 3 rund.
Vick-Hooker bedzie decyzja
Hrady - Adams na pierwszą myśl Adams bo nie przepadam za Hardym i uważam że nie wiele różni się od kapoka, tylko jest lepiej prowadzony i ma warunki żeby się bić, ale Adams z tym nudziarzem Buhlarem przegrał także.. chyba raczej Hardy
Raquel z Aldana - decyzja
Abreu
Son
Moddafferi z maia - decyzja
Bardzo dobre typy , wiekszosc powinna wejść :roberteyeblinking: mam jednak wątpliwości co do Arlovskiego i Rothwella , bo uważam że decyzja jest tu bardzo prawdopodobna
 
Prawie złapałem 2.40, ale jakoś się obsrałem. 2.00 już mnie nie grzeje.
Poszło z kolei Pilarte przed czasem 2.45.

Caceras w wywiadzie mówił, że będzie próbował go poddać, dlatego mnie kusi... Jak walka zejdzie do parteru to Peterson go przeleży.
 
Back
Top