UFC on ESPN 3: N'Gannou vs. Dos Santos - dyskusje, kursy

U mnie pójdzie taśma za 3k (po dokładnym przemyśleniu wszystkich za i przeciw):
Greene bo Albini jest po prostu ogórkiem
Whitmire bo Ribas jest po 3 latach przerwy (USADA), poza tym obok G&P jest surowa technicznie (BJJ w sumie niezweryfikowane ale nie spodziewam się cudów). Whitmire powinna kontrolować walkę i rozbijać słabszą brazylijkę z góry bo na pewno jest lepiej ułożona i ma solidne zapasy.
Gordon na tle rywala jest wszechstronniejszy, lepiej ułożony, silniejszy - nie widzę płaszczyzny gdzie Moret miałby przewagę.
Ramos rywal wszedł na zastępstwo z niewielkim wyprzedzeniem, nie walczył do tej pory na takim poziomie, Ramos ma lepsze warunki i mimo ostatniej porażki pokazał się jako wszechstronny zawodnik, poza tym jest młody więc na pewno się rozwija. Nie potrafię nic powiedzieć o jego rywalu ale nie widzę tu niespodzianki.
Manifield Craig potrafi wyczarować coś w parterze ale Manifield pokazał, że wie jak podejść rozsądnie do podobnego rywala. Szczęście Craiga się skończy. Młody eksplozywny prospekt powinien zakończyć to przed czasem.
Dober jeśli walka toczyłaby się w stójce to nie potrafiłbym wskazać faworyta. Reyes to typowy brawler natomiast Dober jest bardzo wszechstronny a jego zapasy są nieco niedoceniane. Reyes pokazał, że jego TDD nie jest na najwyższym poziomie - uważam, że Drew będzie sprowadzał i punktował.

Odpuściłem Maię gdyż Martin ma argumenty, żeby to wypunktować na swoją korzyść, osobiście skłaniam się w kierunku Demiana ale bez przekonania.
Dalcha powinien ogarnąć ale to jeździec bez głowy, dodatkowo słabe warunki fizyczne jak na tę kategorię i wątpliwa kondycja.
Griffin mnie nie przekonuje, Murdock przy tym kursie jest grywalny ale osobiście odpuszczam. Anders pewnie wygra natomiast to kolejny gość bez IQ w oktagonie, za duże ryzyko na niespodziankę.
Roberts vs Pichel ja tu widzę wygraną Pichela, kurs świetny ale jeszcze się zastanawiam czy to osobno zagrać.
Benavidez vs Formiga to dla mnie no bet.
W walce wieczoru jeśli coś miałbym postawić to albo Ngannou by KO albo JDS decyzją.

Niestety Whitmire ubiła kupon :(
 
same here. najwięcej wtapiam na walkach kobiet. ale najdziwniejsze jest to, że mając tę świadomość nadal je obstawiam ;p
na przykład na najbliższą pograłem claudinę i amandę ;d
Ja to samo z uporem maniaka. Wcześniej lip(sk)na, teraz shitfire.
Bez tych bab paski wchodziłyby jak złoto.
 
same here. najwięcej wtapiam na walkach kobiet. ale najdziwniejsze jest to, że mając tę świadomość nadal je obstawiam ;p
na przykład na najbliższą pograłem claudinę i amandę ;d

Ogólnie z całej gali nie trafiłem 1 walki, 6 na kupnie i 5/6, z niepuszczonych też by wszystko weszło. Nie ma co gdybać, brazylijka po przerwie była niestety po prostu lepsza, szkoda bo byłoby +22k.
 
Mi utopila jeden kupon. Nie ma co. Zaraz ufc 239 podzielcie się Pany typami póki kursy jeszcze wysokie
 
#FreeFAMEMMA
Taki autorytet?
debil.png
 
Back
Top