UFC on ESPN+ 2: Assuncao vs. Moraes 2 - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1628_d.png
 
Ludzie serio zapominaja jak dobry jest Aldo i to jeszcze 3 rundy, na przestrzeni 5 Aldo czesto wyglada tragicznie ale 3 nie bedzie bał sie oproznic gas tanku
Możliwe, że sporo osób uważa, że Aldo ma regres i leci już w dół. Według mnie w ostatniej walce pokazał, że to po prostu Max jest tak zajebisty, a walka z Conorem to wypadek przy pracy. Pomiędzy Conorem, a Maxem był jeszcze Edgar, który też nie był wstanie zagrozić Jose.
Ja jak zobaczyłem Aldo jako underdoga to się nawet nie zastanawiałem.
 
a kiedy niby wrzucales
:korwinwhat:


Widzę że dobry farmazon się pojawił :mjsmile:
Kolo pisze Teixeira= easy money , jeśli to miało by w sobie cokolwiek wspólnego z prawdą to pampersów po tej 3,5 minutowej walce nie zmieściły do 160 litrowego worka na odpady :lol:
Takich tylko do ignora , chociażby dla spokoju duszy...
:olewam:
 
Widzę że dobry farmazon się pojawił :mjsmile:
Kolo pisze Teixeira= easy money , jeśli to miało by w sobie cokolwiek wspólnego z prawdą to pampersów po tej 3,5 minutowej walce nie zmieściły do 160 litrowego worka na odpady :lol:
Takich tylko do ignora , chociażby dla spokoju duszy...
:olewam:
a co trudne? gosc jedyne co zrobil to walnal Gloverowi lokcia w tyl glowy i zostal zniszczony, totalna dominacja
jak go nie skonczyl to juz wiedzialem, ze koniec walki
 
Gdzie grasz?

Jeśli mnie pytałeś to na ten moment w Fortunie , mam też konta w LV, forBet i Totalbet .
Natomiast najlepszym bukiem ever u którego miałem konto był: bet365 :płacz:
Nie chce mi się robić jakiś kombinacji ze zmianami ustawień aby grać u zagranicznych buków bez podatku , dodatkowo dochodzą do tego zakładanie ecopayz itd , dla mnie za dużo zachodu , uda się coś fajnie zaplusować to zlecam sobie wypłatę na konto bez zbędnych stresów.
 
Jeśli mnie pytałeś to na ten moment w Fortunie , mam też konta w LV, forBet i Totalbet .
Natomiast najlepszym bukiem ever u którego miałem konto był: bet365 :płacz:
Nie chce mi się robić jakiś kombinacji ze zmianami ustawień aby grać u zagranicznych buków bez podatku , dodatkowo dochodzą do tego zakładanie ecopayz itd , dla mnie za dużo zachodu , uda się coś fajnie zaplusować to zlecam sobie wypłatę na konto bez zbędnych stresów.
Nie martw się, dobrze zacytowałem.

Chciałem tylko zobaczyć jak troll się przygotował. Skoro twierdzi, że gra za takie stawki, to jestem ciekaw u jakiego buka. Niestety nie przygotował się zbyt dobrze bo po prostu olał pytanie.
 
Nie martw się, dobrze zacytowałem.

Chciałem tylko zobaczyć jak troll się przygotował. Skoro twierdzi, że gra za takie stawki, to jestem ciekaw u jakiego buka. Niestety nie przygotował się zbyt dobrze bo po prostu olał pytanie.

Właśnie nie byłem pewny, bo tak jak wczoraj napisałem tak też zrobiłem i gość o którym wspominasz trafił do ignorów( 2 przypadek od momentu założenia konta) i nie widzę jego wypocin :lol:
Swoją drogą co miał stary zrobić jak to wszystko to była imaginacja :brainoverload: przykry przypadek próby połechtania własnego ego i tyle.

Zresztą jeśli faktycznie jest to osobnik o którym wspomniał @99picks to nawet ja jako świeżak pamiętam jakie gość bzdety wypisywał i za jakie on to rzekomo stawki nie grał :waldeklaugh:
 
Back
Top