UFC on ESPN+ 15: Andrade vs Zhang - zakłady bukmacherskie

Szady

MMARocks
Cohones
Póki co, widzę kursy tylko na walkę wieczoru:
Jessica Andrade 1.59
Weili Zhang 2.50

Myślę, że Brazylijka ogarnie.
 
Zdecydowanie Jesicca Andrade
Zaleski
Ismagulov......
.....Hernandez Jamahal hill

Chinka jest silna i wydaje się że mocniejsza tlenowo, bije się u siebie, niezła stójka, potrafi też w zapasy i może się pokulać, może wygrać.
Zaleski to dla mnie jakaś zagadka, bije wszystkich od jakiegoś czasu, a i tak nie dostaje właściwie nikogo z topu, powinien ogarnąć.
Reszta podobnie.
 
Chinka jest silna i wydaje się że mocniejsza tlenowo, bije się u siebie, niezła stójka, potrafi też w zapasy i może się pokulać, może wygrać.
Zaleski to dla mnie jakaś zagadka, bije wszystkich od jakiegoś czasu, a i tak nie dostaje właściwie nikogo z topu, powinien ogarnąć.
Reszta podobnie.
Piszesz jak byś nigdy w życiu nie widział Jessici Andrade na oczy I co z tego że Chinka ma takie zalety skoro Jessica ma ich 2 razy więcej .....największe zalety Andrade: nokautujący cios najsilniejszy w tej dywizji , najlepsza wydolność w dywizji, ciągła presja , świetny parter, , zwierzęca siła....jesli rywalka będzie wygrywać w stójce możliwość nokautu slamem.....ja tu nie widzę żadnych szans w 5 rundach dla Chinki ....bardzo łatwa I szybka obrona pasa
 
Chinka jest silna i wydaje się że mocniejsza tlenowo, bije się u siebie, niezła stójka, potrafi też w zapasy i może się pokulać, może wygrać.
Zaleski to dla mnie jakaś zagadka, bije wszystkich od jakiegoś czasu, a i tak nie dostaje właściwie nikogo z topu, powinien ogarnąć.
Reszta podobnie.
A co poradzi że jest ruchany przez Ufc kogo mu dają to wygrywa I tyle po tym zwycięstwie powinien dostac kogoś z top 15
 
Za wiele to z tej gali raczej się nie wyciągnie, a do tego ta godzina rozpoczęcia...


4 Fold (x1)

  • Khadis Ibragimov v Da Un Jung - Match Betting
    Khadis Ibragimov1.36

  • Damir Ismagulov v Thiago Moises - Match Betting
    Damir Ismagulov1.53

  • Elizeu Zaleski dos Santos v Li Jingliang - Method of Victory
    Elizeu Zaleski dos Santos by Points3.75

  • Jessica Andrade v Weili Zhang - Method of Victory
    Jessica Andrade by Points3.60

Stake:£10.91
Potential Returns:£307.96
 
aandrade.jpg


pewniaczek tej gali.
choć z ubezpieczeniem u nowego bukmachera :lol:
 
Widzieliście open workouty? Andrade wyglądała wyjątkowo ślamazarnie. Zhang przeciwnie. Ktoś się orientuje na ile dni przed galą Brazylijka przyleciała do Chin?
 
wczoraj postawiłem beznadziejną taśmę za 25 zł. po pijaku, nie wiem po co, ale dzięki Chince jestem 25 zł. do przodu po tym weekendzie :awesome:

w przyszłym tygodniu Dustin pomoże mi się odkuć :redford:
 
Praktycznie wszystko do tylu w sierpniu na 4 galach UFC - skutecznosc kuponow 1/8, we wrzesniu bedzie co odrabiac...
 


brakło niewiele.
 
Taśma w toku, to juz weszlo.
Kara France
Ismagulov
pozostało
Islam
Lee
Crute
Sakai

:)
 
brakło niewiele.

No nic, wiadomo było, że gala kiepska do typowania, tutaj był szalony kupon, ale tego co się odjebało w walce Santosa i Andrade, to chyba niewielu przewidziało, Ibragimov za to został wpisany u mnie na czarną listę kretynów, których walk się nie obstawia, bo jego "taktyki" na tę walkę inaczej, niż kretynizmem nie nazwę. :fjedzia:
 
Gdzie livovales? Ja szukalem kontry ale najwyzsze co znalazlem 1,55 na podatkowych

Na lvBet gałami kręcił jakiś idiota. Kurs był 3.55 na początku drugiej rundy, gdy Ibra oddychał już rękawami. Gdzieś w środku drugiej gdy wiadomo było że nie wygra już tej walki, kurs był 2.19. Podobnie było z dziewczynami z pierwszej walki. Zwykle na lvBecie bardzo szybko blokują możliwość obstawiania w "niebezpiecznych" momentach, tym razem było inaczej.
 
Back
Top