UFC on ESPN+ 10: Dos Anjos vs. Lee

Bambosze

M-1 Global
Light Heavyweight
1674_d.png
 
Fajne underdogi Heinisch Spencer Pereira super kurs na Gillesa plus pewniak Arce.... Ladd i Luque Oliveira Ramos powinni ogarnąć
Dla odwazniejszych Cummins i Trizano ....lee- dos anjos i greena nie tykam......czekam też na charlesa oliveire przez poddanie
 
Im blizej walki tym bardziej faworyzuje Dos Anjosa. Mysle ze bedzie dobrze bronil sie przed podloga i wykonczy w 4- 5 rundzie Kevina .
 
Im blizej walki tym bardziej faworyzuje Dos Anjosa. Mysle ze bedzie dobrze bronil sie przed podloga i wykonczy w 4- 5 rundzie Kevina .

Też się zaczynam skłaniać ku niemu, ale cały czas mam przed oczami gabaryty Lee. Jest gargantuiczny.
 
1.65 Giles - to jest dla mnie bet tej gali. Reszty raczej nie tykam. Poczekam na wasze opinie.
 
Jedyny pewniak w walce Ds Anjos_ Lee to over 1,5 rundy lub 2,5 rundy.........jak oceniacie szansę tych zawodników:
PERREIRA
SPENCER
HEINISCH
Cała trójka to szalenie mocne underdogi ciężko ich stłamsić fizycznie a tym bardziej fizycznie myślę że conajmniej dwoje z tej trójki powinna wygrać.
Czy mogę was poprosić o wasze opinie I typy na te walki....z góry dzięki
 
Last edited:
Puczi a jak oceniasz szanse Gilesa? Po 1,70 nie tykasz?

W stójce wydaje mi się być dużo lepszy, ale martwi mnie 1.5 roku przerwy i podejrzane TDD. Jeśli Cummings pójdzie po zapasy - co jednak robi rzadko - to może go zgrindować.
1.90 bym wziął na pewno, 1.80 może też, ale 1.66 nie.
 
Nie miałem w tym tygodniu czasu, na szerokie analizy, puszczam mały kupon z BetFair.com na "zaufanych" zawodnikach, którzy już mi się sprawdzili.

Double (x1)

  • Charles Oliveira v Nik Lentz - Method of Victory
    Nik Lentz by Submission15.00

  • Grant Dawson v Michael Trizano - Match Betting
    Grant Dawson1.80

Stake:£15.00
Potential Returns:£405.00
 
Heinisch @2,30
Oliveira vs Lentz -2,5r + RDA vs Lee +2,5 r @1,79

Anderson KO @3,08
RDA KO @5,28
Oliveira KO @13,2
 
PEREIRA wszedł SPENCER I HEINISCH także plus HENRIQUE I GRABOWSKI na KSW dawno nie było gali z tak pewnymi underdogami
 
Cóż, Dawson nie zawiódł, Lentz tak, ale to był kupon z szansami 30%, ot tak, żeby coś się dział0. :)
 
Back
Top