UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs. Dillashaw - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1623_d.png
 
Chyba skuszę się na Medeirosa. Obstawiam każdą jego walkę chyba od czasu jego walki z Poirierem i jeszcze ani razu nie wtopiłem.
Cerrone też kusi, ale tutaj nie jestem obiektywny bo to mój ulubiony zawodnik.
Może Benavidez i Lineker jakby kursy podskoczyły.
A co myślicie o Teixeirze?
 
Mnie kusi Calderwood i Muhammad
Medeiros w singlu jak najbardziej, kurs jest mocno przesadzony
 
Calderwood to pierwszy prawdziwy test dla Lipski, jakos ciezko mi wstawic Ariane na tasme.
USADA panowie, niewiadomo jak sie pokaze w ufc.
 
Chyba skuszę się na Medeirosa. Obstawiam każdą jego walkę chyba od czasu jego walki z Poirierem i jeszcze ani razu nie wtopiłem.
Cerrone też kusi, ale tutaj nie jestem obiektywny bo to mój ulubiony zawodnik.
Może Benavidez i Lineker jakby kursy podskoczyły.
A co myślicie o Teixeirze?
Gilespie, jak mu nie będzie szło w stójce to zacznie kebabować i leżakować Medeirosa.

Ja gram TJ+Cutelaba (zdziadziałego tetryka rozjedzie)+Hardy+Lineker
No może jeszcze Hernandez+Brown
 
Gilespie, jak mu nie będzie szło w stójce to zacznie kebabować i leżakować Medeirosa.

Ja gram TJ+Cutelaba (zdziadziałego tetryka rozjedzie)+Hardy+Lineker
No może jeszcze Hernandez+Brown
Z Linekerem bylbym ostrozny, Sandhagen jest dobry.
 
Hernandez powinien Cowboya raczej porobić. Ma papiery by być w ścisłym top moim zdaniem. Dziwne że Cerrone wziął tę walkę (chociaż on wszystko chyba bierze). Niby krzyczy, że chce Conora, a dostaje co by nie mówić n o name'a, który wybije się na jego nazwisku.
 
Hernandez powinien Cowboya raczej porobić. Ma papiery by być w ścisłym top moim zdaniem. Dziwne że Cerrone wziął tę walkę (chociaż on wszystko chyba bierze). Niby krzyczy, że chce Conora, a dostaje co by nie mówić n o name'a, który wybije się na jego nazwisku.
Cerrone bedzie duzo wiekszy od Hernandeza.
 
Ciekawe jak będzie wyglądał na wadze. Myślę że Donald zostanie skończony przed czasem. Zastanawiam się jeszcze nad VanZant. 1,57 to dobry kurs.
Zobaczymy, Donald to prawdziwy test dla Hernandeza. Vanzant poza wygladem nic ciekawego nie reprezentuje w oktagonie, chuj wi czy wygra ta walke.
 
Widzę szansę na podobną perełkę jak Penn vs Hall ale trzeba poczekać na kursy i muszę jeszcze dokładnie obejrzeć, dobrze że do gali daleko. :happy dance:
 
planuję. uzasadnienie?
Paige nigdy nie miala jakiegos super wachlarzu umiejetnosci, ludzie sie nia podniecali bo byla typem ładnej laski ktora wchodzi do klatki i bije po mordzie inne dupy. Ostovich tez nie jest super ale do czego zmierzam, walka tutaj moze isc w obie strony, obie dziewczyny są słabe i poza wygladem nic nie reprezentuja w klatce. Druga sprawa ze Ostovich wyglada na dosc silna laske dlatego nie ryzykowalbym obstawiania Paige silikon Vanzant ktora bila sie wczesniej w nizszej kat.
Paige nie jest dobra w zadnej plaszczyznie, jest spore ryzyko ze przepierdoli. Po kursie 1.55 za chuj nie polecam obstawiania jej a tym bardziej wstawiania na tasme.
:arielcry::pudziaonicbyniedao::no no::nono:
 
obie dziewczyny są słabe i poza wygladem nic nie reprezentuja w klatce

PVZ ma skalp brawlerki Rawlings, pokonała Herrig oraz zawalczyła kapitalnie z Rose, gdzie pokazała że ma serducho. To nie jest słaba zawodniczka, choć ma niewątpliwie tendencję zniżkową.
 
PVZ ma skalp brawlerki Rawlings, pokonała Herrig oraz zawalczyła kapitalnie z Rose, gdzie pokazała że ma serducho. To nie jest słaba zawodniczka, choć ma niewątpliwie tendencję zniżkową.
Oj kiedy to bylo, obecna Herrig by ja spokojnie pokonala mimo ze jest po dwoch porazkach.
Nie ma co patrzyc na walki sprzed 4 lat, wtedy trenowala w TAM
 
Oj kiedy to bylo, obecna Herrig by ja spokojnie pokonala mimo ze jest po dwoch porazkach.
Nie ma co patrzyc na walki sprzed 4 lat, wtedy trenowala w TAM
No ok, ale w którym elemencie Rachel ma znaczącą przewagę?
Ja już dawno oduczyłem się obstawiania walk kobiet.
 
No ok, ale w którym elemencie Rachel ma znaczącą przewagę?
Ja już dawno oduczyłem się obstawiania walk kobiet.
Mozliwe ze jest silniejsza, tak naprawde zadna z nich nie ma nad druga jakiejs przewagi dlatego jak juz stawiac to jedynie na Rachel. ( kurs ponad 2 zl )
 
planuję. uzasadnienie?
Rachel jak nie wyłapie jakiegoś kopa to powinna przeleżeć PVZ moim zdaniem.
Paige jest fizycznie słabsza i w zapasach będzie moim zdaniem gorsza. Ma szanse ale przed czasem przy kumulacji ciosów bo na decyzje nie widze jej, że będzie w stanie bronić sprowadzeń.
 
Back
Top