UFC Japan???

Madman

Bellator
Welterweight
http://mmaweekly.com/ufc-targeting-february-26-2012-at-saitama-super-arena-for-japan-show
 
Jak to kto? Obowiązkowo Wand, Shogun i wszyscy Japończycy zakontraktowani w UFC :)
 
Takze wydaje mi sie, ze japonczycy woleliby ciagle ogladac gale Pride niz ufc xD
 
Ekipe na UFC Japan by mieli, do tego bracia Nogueira, Cro Cop, Mark Hunt i jeszcze paru by sie znalazlo :-)
 
W sumie tak bo te twarze w Japoni są rozpoznawalne i to bardzo, pewnie przyciąneli by sporą publikę.
 
Już dawno jakiś gość z UFC, na pewno nie Dana, wspominał że na początku 2012 będzie gala w Japonii.
 
Myślę, że japończycy zasługują na galę UFC inną od pozostałych, to jest publika która przez tyle lat otrzymywała piękny produkt w postaci gal PRIDE, które dostarczały wielu emocji, nietypowych zestawień czy 5-6 naprawde wielkich gwiazd podczas jednej gali. Więc wydaje mi się, że byłoby czymś niestosownym postawienie klatki na środku Super Areny, przywiezienie małej ilości świateł (jeśli w przypadku takich eventów można w ogóle powiedzieć, że na hali jest mało świateł, ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi) i zrobienie gali 'tak jak zwykle'.
To powinna być wyjątkowa gala pod każdym względem, entrance zawodników powinny być huczne i z 'przytupem', oprawa graficzna w hali winna być iście 'prajdowska', wszystko powinno wyglądać w ten sposób aby ktoś kto będzie to oglądał w telewizji przypomniał sobie gale federacji PRIDE.
Kto wie, może walki powinny odbywać się na białym ringu a gala nazywać się PRIDE.35...

...no dobra rozmarzyłem się troszeczkę. :)
 
Nie wiem jakie mieli dokładnie powody ku temu żeby nie robić do tej pory gal w Japonii ale jakby na to nie patrzeć okłamali fanów Pride FC podczas zakupu organizacji :P
 
Ja no to mam taką teorię, że poprostu UFC chciało aby japończycy byli 'głodni' wielkiego MMA i wtedy Dana przybędzie na białym koniu i wszystkich ocali.
 
Okłamali, okłamali i to to bardzo. Miało być tak pięknie, a skończyło sie na bełkocie Dany w stylu: dołożymy wszelkich starań itd. jak było dalej wie każdy .
 
Jestem ateistą, ale dam na msze by ta gala się odbyła.. Crocop vs Big Nog i Lenne Hardt.. to byłby najszczęśliwszy dzień mego życia.
 
Wg mnie gala w ringu przynajmiej w Japonii wydaje się być bardziej adekwatna.
 
Rozpoznawalnych fajterow z Japonii jest wiecej w UFC, niz w samej Japonii, wiec napewno rozpiska bedzie mocna. Plus jeszcze oczywiscie CroCop, Wand, Minotauro, Ramp, Shogun. Chcialbym zobaczy ladny plakat od UFC no i oczywiscie zajebista oprawe :)
 
Żeby plakat był ładny, UFC powinno zatrudnić ludzi z DREAM żeby go zrobili. :)
 
Prawda, plakaty Dream są świetne. Nie liczyłbym natomiast na to, że UFC zrobi wielkie show pod względem oprawy, może pojawi się jakiś mały ukłon w stronę fanów Pride natomiast kokosów (:P) się nie spodziewam. Co do rozpiski to wiadomo, że na pewnmo pojawią się dawne gwiazdy, więc liczę na bardzo dobrą galę. Ciekawy jestem jakim zainteresowaniem będzie się ta gala cieszyła w Japonii. Podejrzewam jednak, że stare gwiazdy przyciągną Japończyków, którzy będą w stanie zapomnieć choć na chwilę o niechęci do UFC.
 
Też tak sądzę, niechęć do UFC swoją drogą a pragnienie obejrzenia Wanderleia, Shoguna czy Cro Copa swoją. :P
 
http://www.mmarocks.pl/pride-fc/przejecie-pride-przez-zuffe-czyli-jak-zarozumiali-amerykanie-zostali-oszukani-przez-japonczykow/

Polecam zwrócić uwagę na komentarze pod tym postem i barwną dyskusję Venoma z Rictorem.
Czyli mmarocks vs. mmarocks :)
 
Back
Top