UFC Japan???

Madman

Bellator
Welterweight
http://mmaweekly.com/ufc-targeting-february-26-2012-at-saitama-super-arena-for-japan-show

Madman

Bellator
Welterweight
Jak to kto? Obowiązkowo Wand, Shogun i wszyscy Japończycy zakontraktowani w UFC :)

zoom

UFC
Welterweight
Takze wydaje mi sie, ze japonczycy woleliby ciagle ogladac gale Pride niz ufc xD

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Ekipe na UFC Japan by mieli, do tego bracia Nogueira, Cro Cop, Mark Hunt i jeszcze paru by sie znalazlo :-)

Seven25

KSW
Featherweight
W sumie tak bo te twarze w Japoni są rozpoznawalne i to bardzo, pewnie przyciąneli by sporą publikę.

Sajd

Ground Game
Już dawno jakiś gość z UFC, na pewno nie Dana, wspominał że na początku 2012 będzie gala w Japonii.

Madman

Bellator
Welterweight
Myślę, że japończycy zasługują na galę UFC inną od pozostałych, to jest publika która przez tyle lat otrzymywała piękny produkt w postaci gal PRIDE, które dostarczały wielu emocji, nietypowych zestawień czy 5-6 naprawde wielkich gwiazd podczas jednej gali. Więc wydaje mi się, że byłoby czymś niestosownym postawienie klatki na środku Super Areny, przywiezienie małej ilości świateł (jeśli w przypadku takich eventów można w ogóle powiedzieć, że na hali jest mało świateł, ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi) i zrobienie gali 'tak jak zwykle'.
To powinna być wyjątkowa gala pod każdym względem, entrance zawodników powinny być huczne i z 'przytupem', oprawa graficzna w hali winna być iście 'prajdowska', wszystko powinno wyglądać w ten sposób aby ktoś kto będzie to oglądał w telewizji przypomniał sobie gale federacji PRIDE.
Kto wie, może walki powinny odbywać się na białym ringu a gala nazywać się PRIDE.35...

...no dobra rozmarzyłem się troszeczkę. :)

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Nie wiem jakie mieli dokładnie powody ku temu żeby nie robić do tej pory gal w Japonii ale jakby na to nie patrzeć okłamali fanów Pride FC podczas zakupu organizacji :P

Madman

Bellator
Welterweight
Ja no to mam taką teorię, że poprostu UFC chciało aby japończycy byli 'głodni' wielkiego MMA i wtedy Dana przybędzie na białym koniu i wszystkich ocali.

Seven25

KSW
Featherweight
Okłamali, okłamali i to to bardzo. Miało być tak pięknie, a skończyło sie na bełkocie Dany w stylu: dołożymy wszelkich starań itd. jak było dalej wie każdy .

malinowsky

UFC
Welterweight
Jestem ateistą, ale dam na msze by ta gala się odbyła.. Crocop vs Big Nog i Lenne Hardt.. to byłby najszczęśliwszy dzień mego życia.

Droni

Bellator
Lightweight
Wg mnie gala w ringu przynajmiej w Japonii wydaje się być bardziej adekwatna.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Rozpoznawalnych fajterow z Japonii jest wiecej w UFC, niz w samej Japonii, wiec napewno rozpiska bedzie mocna. Plus jeszcze oczywiscie CroCop, Wand, Minotauro, Ramp, Shogun. Chcialbym zobaczy ladny plakat od UFC no i oczywiscie zajebista oprawe :)

Madman

Bellator
Welterweight
Żeby plakat był ładny, UFC powinno zatrudnić ludzi z DREAM żeby go zrobili. :)

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Prawda, plakaty Dream są świetne. Nie liczyłbym natomiast na to, że UFC zrobi wielkie show pod względem oprawy, może pojawi się jakiś mały ukłon w stronę fanów Pride natomiast kokosów (:P) się nie spodziewam. Co do rozpiski to wiadomo, że na pewnmo pojawią się dawne gwiazdy, więc liczę na bardzo dobrą galę. Ciekawy jestem jakim zainteresowaniem będzie się ta gala cieszyła w Japonii. Podejrzewam jednak, że stare gwiazdy przyciągną Japończyków, którzy będą w stanie zapomnieć choć na chwilę o niechęci do UFC.

Madman

Bellator
Welterweight
Też tak sądzę, niechęć do UFC swoją drogą a pragnienie obejrzenia Wanderleia, Shoguna czy Cro Copa swoją. :P

Madman

Bellator
Welterweight
http://www.mmarocks.pl/pride-fc/przejecie-pride-przez-zuffe-czyli-jak-zarozumiali-amerykanie-zostali-oszukani-przez-japonczykow/

Polecam zwrócić uwagę na komentarze pod tym postem i barwną dyskusję Venoma z Rictorem.
Czyli mmarocks vs. mmarocks :)