UFC Fight Night: Perez vs. Taira (15.06.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1718039652727.png

 
Mysle ze Ulanbekov ma szanse ale osobiscie nie stawialbym przeciwko jednemu z najwiekszych teraz prospektow.
Taira tez nie przetestowany przeciwko czolowce, nigdy w 5 rundowkach nie walczyl, a juz oddychal ciezko w walkach. Tutaj wchodzi na zastepstwo, nie wiadomo jak aklimatyzacja, itp. Ja widze opcje ze Perez go wciaga na glebokie wody i tam szuka wygranej.

Imo w calej karcie jest kilka spotów.

Aliskerov finisz
Almabaev
Saragih / Wilson przed czasem lub Saragih Ko jak ktos czuje go na tyle.
Maness / Flick przed czasem

I tyle ja tu widze. Mowia ze Armfielda warto grac, Knutsson to prospekt niby ale wszystko to takie niepewne jest.
 
Mysle ze Ulanbekov ma szanse ale osobiscie nie stawialbym przeciwko jednemu z najwiekszych teraz prospektow.
Taira tez nie przetestowany przeciwko czolowce, nigdy w 5 rundowkach nie walczyl, a juz oddychal ciezko w walkach. Tutaj wchodzi na zastepstwo, nie wiadomo jak aklimatyzacja, itp. Ja widze opcje ze Perez go wciaga na glebokie wody i tam szuka wygranej.

Imo w calej karcie jest kilka spotów.

Aliskerov finisz
Almabaev
Saragih / Wilson przed czasem lub Saragih Ko jak ktos czuje go na tyle.
Maness / Flick przed czasem

I tyle ja tu widze. Mowia ze Armfielda warto grac, Knutsson to prospekt niby ale wszystko to takie niepewne jest.
Z taira się zgodzę ale myślę że ufc specjalnie pcha taire do przodu. Nawet wstawiają posty japan rising star itp. Generalnie mocny zawodnik.
Ten Van to też czytam ze prospekt ale na głęboką wodę wrzucony bo Ulanbekov to jednak z dagenstanskiej drużyny. Dużo ludzi pisze że będą z niego ludzie i ta porażka mu nie podetnie skrzydeł na start a tylko może się dobrze pokazać na tle tagira
 
UFC specjalnie pchalo tez Sage Northcutt'a i wielu innych, nie zawsze im sie to udaje.
Ja nie lubie grac takich zestawien gdzie nikt nie ma danych z przeszlosci. Kazdy kto typuje Taire wrozy troche z fusow, bo nie wiemy jak bedzie wygladal w 5 rundowce, na zastepstwo, przeciwko top 5. Za duzo znakow zapytania zeby stawiac sos wg mnie.

Dog ktorego rozkminiam to De Andrade, zawsze dawal zarobic i mysle ze nie zawiedzie tym razem. Fajnie podkreci te marne kursy bo wszystko tak wyżyłowane ze az przykro patrzec.
 
Nie zagralem nic, ale gdybym mial wybrac z tej gali cos na podwojenie, to bym probowal w kierunku Garrett Armfield + Tatsuro Taira @2.23

Edit: Mialem nie grac, ale jak juz napisalem, to puscilem za 100 takiego dubla na szybko
No to dobrze :) bo jak zadałem Ci to pytanie to po chwili też na takiego dubla postawiłem.
Powodzenia :conorsalute:
 
Ja za stówkę mam pogranego Pereza, chłop co jak co walczył z topką,a japończyk kozak ale z nikim poważnym jeszcze nie walczył
 
Back
Top