UFC Fight Night: Luque vs. Muhammad 2

Moim zdaniem bardziej chodzi o to, że sami dajemy się nabierać na wyceny, które na tak wysokim poziomie w ogóle nie powinny się pojawić. Bo nie powiesz mi że 1.18 na Yana było dla Ciebie prawidłowym kursem ?Fakt, że na początku było chyba 1.30 ale to i tak śmieszne, patrząc na to jak wyglądała ich pierwsza walka do momentu dyskwalifikacji oraz na to, że była to walka o pas, gdzie spotykają się teoretycznie najlepsi w tym momencie zawodnicy w danej kategorii. Biorąc pod uwagę samą ocenę value to było bardzo duże w tym wypadku jeśli chodzi o Sterlinga, najwyższy kurs jaki widziałem to 6.30. Podobnie było z Chimaevem, sam postawiłem na niego po kursie 1.20, wiedząc o tym, że Burns będzie zdecydowanie największym wyzwaniem w jego karierze. Mało tego, nawet sądziłem że później przejedzie się i po Kolbie i po Kamaru, bo zrobił na mnie tak olbrzymie wrażenie sposobem w jaki rozprawiał się z dotychczasowymi rywalami. Może Li nie był jakimś wielkim testem, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby nawet Usman czy Covington roznieśli go w tak spektakularny sposób jak zrobił to Khamzat. Także można było go stawiać z Gilbertem w roli delikatnego faworyta, ale 1.30 czy 1.20 ? Na zawodnika, który niedawno wszedł do TOP15 a walczy z rankingową trójką, która sprawiła problemy Usmanowi na początku walki? Nielogiczne. Ale tak jak mówię sam go wrzuciłem po tak słabym kursie w mocnym trebelku z McKee i Furym za dość sporą stawkę, no a walka mogła iść w obie strony bo jednak z Burnsem to już nie był ten Chimaev, którego wielu już miało za prawie "nadczłowieka" ;) 1.20 to można wystawić na Szewczyka na FENie z 43letnim Brazylijczykiem, który 4 lata nie walczył i przewraca się przy podmuchu powietrza po nietrafionym highkicku :) Wiadomo, że łatwiej jest oceniać po walce ale wystarczy omijać absurdalne kursy przy walkach na najwyższym poziomie, gdzie szanse obu zawodników są często o wiele bardziej wyrównane już wskazują na to kursy. Grać tylko typy z potencjalnym value, o czym już tu kilka osób mówiło. Ale wiadomo każdy z nas od czasu do czasu łamie te zasady niestety ;)
Jest dużo prawdy w tym co piszesz na początku o nabieraniu się na wyceny. Proponuje zastosować metodę którą chwale sobie od dłuższego czasu - analizować zestawienia przed spojrzeniem na kursy.
 
Jest dużo prawdy w tym co piszesz na początku o nabieraniu się na wyceny. Proponuje zastosować metodę którą chwale sobie od dłuższego czasu - analizować zestawienia przed spojrzeniem na kursy.
Właśnie ja tak robię od X lat już i polecam to wszystkim zdecydowanie :) Ustalam sobie własne wyceny na podstawie procentowych szans i jak bukmacher wystawi kurs większy niż według mnie powinien być wystawiony, wtedy wiem, że to jest warte zagrania
 
Borralho @2.20

Żaden izydor ale myślę że typ godny uwagi. Brazylijczyk to ciekawy zawodnik, wszechstronny lubujący się głównie w szermierce na pięści i kopnięcia ale jiu-jitsu i zapasy również nie są mu obce. Szybki, dobrze pracujący prostym oraz wszelakimi technikami nożnymi. Defensywa zapaśnicza jak i stójkowa na wysokim poziomie, agresywny z niezłą kondycją. Zadanie będzie miał nie łatwe bo podejmuje niepokonanego Omargadzhieva który do ogórów nie należy ale zważywszy na ogólne umiejętności obu zawodników i niezły kurs - betuje.
 
Borralho @2.20

Żaden izydor ale myślę że typ godny uwagi. Brazylijczyk to ciekawy zawodnik, wszechstronny lubujący się głównie w szermierce na pięści i kopnięcia ale jiu-jitsu i zapasy również nie są mu obce. Szybki, dobrze pracujący prostym oraz wszelakimi technikami nożnymi. Defensywa zapaśnicza jak i stójkowa na wysokim poziomie, agresywny z niezłą kondycją. Zadanie będzie miał nie łatwe bo podejmuje niepokonanego Omargadzhieva który do ogórów nie należy ale zważywszy na ogólne umiejętności obu zawodników i niezły kurs - betuje.
A co myślisz o Leavittcie?
 
1650108390678.png

1650108398896.png

1650108406249.png

Luque przez ko albo Muhammad przez dec = 3,5 kursy

Takie typy mi się widzą
 
Belal przeleży? Trochę obawy jednak mam, bo Luque taki bezradny jak Thompson w parterze nie będzie.
Screenshot_20220416-185549_TOTALbet.jpg
 
Według mnie Luque to wygra, albo przed czasem, albo rozbije Belala. Luque nie jest tak bezradny w parterze jak Thompson w dodatku to 5 rund.
O to chodzi że 5 rund jest dla Belala korzystniejsze niż 3 ponieważ Vicente ma tendencje do słabnięcia gdy walka wychodzi poza 2 runde. Mimo wszystko nigdy bym nie postawił przeciwko takiemu rzeźnikowi jakim jest Luque.
 
Panowie co będzie z zakładem + 2.5 rundy w walce Borralho
Jeśli walka zakończyła się techniczną decyzją?

Swoją drogą Yan zrobił to samo że Sterlingiem i dostał dyskwalifikację a Borralho nagrodzili zwycięstwem
 
Według mnie Luque to wygra, albo przed czasem, albo rozbije Belala. Luque nie jest tak bezradny w parterze jak Thompson w dodatku to 5 rund.
Ja też myślałem że wybroni więcej prób obaleń
Zawiodłem się
Luque jest tylko ciut lepszy od Thompsona
 
Borralho @2.20

Żaden izydor ale myślę że typ godny uwagi. Brazylijczyk to ciekawy zawodnik, wszechstronny lubujący się głównie w szermierce na pięści i kopnięcia ale jiu-jitsu i zapasy również nie są mu obce. Szybki, dobrze pracujący prostym oraz wszelakimi technikami nożnymi. Defensywa zapaśnicza jak i stójkowa na wysokim poziomie, agresywny z niezłą kondycją. Zadanie będzie miał nie łatwe bo podejmuje niepokonanego Omargadzhieva który do ogórów nie należy ale zważywszy na ogólne umiejętności obu zawodników i niezły kurs - betuje.
Lansberg/Kianzad +2.5 rundy + Omargadzhiev sub-nie @1.36 myślę że można dorzucić taki dubelek do jakiejś kombinacji.

Zapraszam do kasy :conorsalute:
 
Back
Top