UFC Fight Night: Kattar vs. Chikadze (15.01.2022)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1639934215672.png



 
Sporo czasu do gali, u mnie jeszcze nic nie pograne z tej rozpiski, ale można powoli się przyglądać. Pewnie pójdzie Barcelos na jakieś AKO. Miałem składać coś z Szabovą z Oktagonu, ale nie wiem czy po tym co odjebała Sormova, dalej jest sens. Przeciwniczka niby mierna, ale drugi raz nie zniosę takiej żenady jak z Bekus.
 
Barcelos jak wcześniej
Giga @1.43 - po ostatniej walce z Edsonem zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Jeśli dał radę takiemu zawodnikowi jak Edson i to w takim stylu to Katara po wojnie z Maxem również powinien ogarnąć.
Mniej pewne:
Royval @1.53 - Bontorin nie będzie chciał zejść do parteru. W stójce Royval prezentował się dobrze nawet z Moreno. Warunkami również będzie przeważać.
 
Bardzo słabiutka gala masa zawodników z Contendera
Chikadze 1.43 i + 2.5 rundy
Kleydson 1.33
Barcelos 1.28
Pereira Salikhov + 2.5 rundy
 
Last edited:
Sporo czasu do gali, u mnie jeszcze nic nie pograne z tej rozpiski, ale można powoli się przyglądać. Pewnie pójdzie Barcelos na jakieś AKO. Miałem składać coś z Szabovą z Oktagonu, ale nie wiem czy po tym co odjebała Sormova, dalej jest sens. Przeciwniczka niby mierna, ale drugi raz nie zniosę takiej żenady jak z Bekus.
Ta sromova powinni wyjebac z ksw, tragicznie zawalczyła.
Na chuj zatrudniają takie cukinie, ta dywizja kobiet w ksw jest tam zbędna.
:siara:
 
Jak będę miał grać dla zabawy to biorę pod uwagę dzikusa Pereire. Uwielbiam jego walki i uważam, że ma szansę dużą na wygraną.
 
Jak będę miał grać dla zabawy to biorę pod uwagę dzikusa Pereire. Uwielbiam jego walki i uważam, że ma szansę dużą na wygraną.
Mordo, dla zabawy to sobie zagraj na papierze, nie na pieniądze nawet za dyszkę czy tam dwójkę, bo zaraz znowu się wkręcisz.
 
Jak będę miał grać dla zabawy to biorę pod uwagę dzikusa Pereire. Uwielbiam jego walki i uważam, że ma szansę dużą na wygraną.
Jeśli pójdzie w zapasy jak najbardziej, jeśli będzie to rozgrywał strikersko, to trzeba pamiętać, że Salikhov to kot w tej płaszczyźnie.
 
Ja pierdole byku Ty naprawdę masz problem z hazardem..
Niedawno pisales ze już z tym kończysz
:stevecarell:
w Twoim wypadku nie ma czegoś takiego ja gra dla zabawy.
Weź Chłopie zluzuj majty bo się spinasz bardziej niż guma od gaci. Próbowałem zarobku na hazardzie, miałem swoją inwestycje, która nie wypaliła i odpuściłem i będę grywał tylko i wyłącznie dla zabawy a czy to oznacza że jestem uzależniony??? Chłopie, mam ochotę wysłać przy piwku coś to wyślę nie będę chciał to nie wyślę. Stawki od 100 zł w górę dla mnie już nie istnieją i jeśli martwisz się o mnie jako kolega z forum to uwierz, że serio tylko traktuje to jako rozrywkę weekendową a nie możliwość zarobku za wszelką cenę.
 
Jeśli pójdzie w zapasy jak najbardziej, jeśli będzie to rozgrywał strikersko, to trzeba pamiętać, że Salikhov to kot w tej płaszczyźnie.
Jak pójdzie Pereira do @2.00 to warto myślę. A Ty coś ruszasz z tej gali?
 
Weź Chłopie zluzuj majty bo się spinasz bardziej niż guma od gaci. Próbowałem zarobku na hazardzie, miałem swoją inwestycje, która nie wypaliła i odpuściłem i będę grywał tylko i wyłącznie dla zabawy a czy to oznacza że jestem uzależniony??? Chłopie, mam ochotę wysłać przy piwku coś to wyślę nie będę chciał to nie wyślę. Stawki od 100 zł w górę dla mnie już nie istnieją i jeśli martwisz się o mnie jako kolega z forum to uwierz, że serio tylko traktuje to jako rozrywkę weekendową a nie możliwość zarobku za wszelką cenę.
Wystarczy poczytać co tu piszesz, podchodzisz bardzo emocjonalnie do gry.
Trzy razy przepierdoliles kapitał i za każdym razem pisales ze to już ostatni raz.
Tak jak to Olo wyzej ci napisał, Ty nie powinieneś w to nawet grać dla zabawy bo sie znowu wkręcisz.
Wejdą ci jakieś kupony 4fun to stwierdzisz ze postawisz za więcej bo passa wróciła, przepierdolisz to będziesz chciał się znowu odbić, błędne koło.
Oczywiście rob co chcesz, to tylko moje zdanie.
 
Jak pójdzie Pereira do @2.00 to warto myślę. A Ty coś ruszasz z tej gali?
Nie wybiegam aż tak w przód. Wczoraj zarobiłem trochę na Fury FC,
IMG_20211220_043217.jpg


a teraz czekam głównie na zestawienia z KSW.
Z tej gali dobrze wygląda wspomniany już Barcelos.
Do rozważenia Pereira - choć tutaj spodziewałbym się raczej spadku niż wzrostu kursu przed galą, a teraz value nie widzę w tej wycenie.
 
Nie wybiegam aż tak w przód. Wczoraj zarobiłem trochę na Fury FC,
View attachment 30480

a teraz czekam głównie na zestawienia z KSW.
Z tej gali dobrze wygląda wspomniany już Barcelos.
Do rozważenia Pereira - choć tutaj spodziewałbym się raczej spadku niż wzrostu kursu przed galą, a teraz value nie widzę w tej wycenie.
:jimcarrey:

Myślałem, że jesteśmy kolegami...
 
Back
Top