UFC Fight Night: Gane vs. Tuivasa (03.09.2022)


 
Panowie, wiem że nie w temacie ale pomóżcie proszę. Od lat gram w sts i nigdy nie miałem takiej sytuacji, że żeby wypłacić pieniądze muszę albo oddać 5%, albo zagrać za 50% tej kwoty. U waszych buków też tak jest? Jesteście w stanie polecić jakiegoś lepszego bukmachera? Bo wkurwiają mnie już te sts'y
 
Panowie, wiem że nie w temacie ale pomóżcie proszę. Od lat gram w sts i nigdy nie miałem takiej sytuacji, że żeby wypłacić pieniądze muszę albo oddać 5%, albo zagrać za 50% tej kwoty. U waszych buków też tak jest? Jesteście w stanie polecić jakiegoś lepszego bukmachera? Bo wkurwiają mnie już te sts'y
Zaczekaj do weekendu i zagraj na jakas odwolana walke - zagrane? Zagrane
 
Panowie, wiem że nie w temacie ale pomóżcie proszę. Od lat gram w sts i nigdy nie miałem takiej sytuacji, że żeby wypłacić pieniądze muszę albo oddać 5%, albo zagrać za 50% tej kwoty. U waszych buków też tak jest? Jesteście w stanie polecić jakiegoś lepszego bukmachera? Bo wkurwiają mnie już te sts'y
Ja Ci doradzam Betclick
 
Też bym chciał żeby Tuivasa ubił tego głupiego murzyna, ale raczej małe szanse na to, Gane wyprowadzając 1 cios na minutę wypunktuję walkę ::clintdis::
Ciekawe jakie będą kursy na decyzję, wątpię żeby znokautował Tuivase.
 
Też bym chciał żeby Tuivasa ubił tego głupiego murzyna, ale raczej małe szanse na to, Gane wyprowadzając 1 cios na minutę wypunktuję walkę ::clintdis::
Ciekawe jakie będą kursy na decyzję, wątpię żeby znokautował Tuivase.
Ale ciężko sobie wyobrazić żeby Tuivasa wytrzymał 5 rund
 
Panowie, wiem że nie w temacie ale pomóżcie proszę. Od lat gram w sts i nigdy nie miałem takiej sytuacji, że żeby wypłacić pieniądze muszę albo oddać 5%, albo zagrać za 50% tej kwoty. U waszych buków też tak jest? Jesteście w stanie polecić jakiegoś lepszego bukmachera? Bo wkurwiają mnie już te sts'y
wszedzie chyba tak juz jest.
na betfanie i iforbecie pisali ze to jakas ustawa przeciwko praniu hajsu
 

Co myslicie? :zakręcony:
Vettori może narzucić spore tempo od początku. Z Ganem wydaje się ok.

Gane under 1500 sekund znaczące ciosy i Gane win -2.1
 
Last edited:
Back
Top