UFC Fight Night: Dern vs. Yan (1.10.2022)

Dern to była mina miesiąca, mimo że mamy dopiero początek października. Tym bardziej mnie to cieszy, że miała 2 rundy swojej gry i walki nie potrafiła skończyć.

Screenshot_20221002-035207_TOTALbet.jpg
 
Znam takiego podobnego @pacio który jak widzi, że Ci się noga podwinie to reaguje od razu... Akurat nie ma co się takimi przejmować tylko robić swoje.
Przestań płakać w końcu...
po raz setny kończysz z bukmacherką...
Kursy pokroju 1,1-1,3 na tym forum może wrzucać tylko król.
Nie mam pojecia z tego co wrzuciłeś jakim cudem możesz być na plus ale to Twój Świat i baw się w Nim dobrze ;)

Ps. I zacznij w końcu wszystko rozliczać a nie tylko gdzie więcej zielonego.
Pozdrawiam
 
Last edited:
Przestań płakać w końcu...
po raz setny kończysz z bukmacherką...
Kursy pokroju 1,1-1,3 na tym forum może wrzucać tylko król.
Nie mam pojecia z tego co wrzuciłeś jakim cudem możesz być na plus ale to Twój Świat i baw się w Nim dobrze ;)

Ps. I zacznij w końcu wszystko rozliczać a nie tylko gdzie więcej zielonego.
Pozdrawiam
Wystarczyło, że Bellator sam zagrałem za 100 % większą stawkę niż pozostałe bo byłem bardziej przekonany. Widać jak małe masz pojęcie o grze z resztą Twoje komentarze na tym forum to tylko wnoszą hejt i nic poza tym a nawet typu nie potrafiłeś podać żadnego tu bo pewnie bierzesz od innych bo sam nic od siebie dać nie potrafisz. Nie jestem dobrym typerem, ale potrafię coś dać od siebie na tyle ile potrafię. Takimi ludźmi co zachowują się jak Ty mogę pokazać tylko to:fck:
 
Wystarczyło, że Bellator sam zagrałem za 100 % większą stawkę niż pozostałe bo byłem bardziej przekonany. Widać jak małe masz pojęcie o grze z resztą Twoje komentarze na tym forum to tylko wnoszą hejt i nic poza tym a nawet typu nie potrafiłeś podać żadnego tu bo pewnie bierzesz od innych bo sam nic od siebie dać nie potrafisz. Nie jestem dobrym typerem, ale potrafię coś dać od siebie na tyle ile potrafię. Takimi ludźmi co zachowują się jak Ty mogę pokazać tylko to:fck:
Po to jest te forum że mogę sobie pisać co chce i xhuj Ci w dxpe jakie wypociny napisze. Skąd Ty koleszko wiesz jakie mam doświadczenie i umiejętności w bukmacherce. Jak chcesz to mogę Ci na priv podesłać kilka kuponów. Ale to też nie będzie miarodajne bo będziesz mógł sobie przecież powiedzieć że to moje jakieś życiowe wygrane.
A tego paluszka na końcu sobie zapamiętam.

Pozdrawiam
 
Last edited:
Dokładnie tak samo zrobiłeś pod moim postem gdzie coś nie weszło, jak widać psy takie jak ty mają bardzo krótką pamięć
Tyle, że wtedy się odwdzięczyłem za Twoja krytykę bo karma szybko wraca do takich hejterków jak Ty.
 
Po to jest te forum że mogę sobie pisać co chce i xhuj Ci w dxpe jakie wypociny napisze. Skąd Ty koleszko wiesz jakie mam doświadczenie i umiejętności w bukmacherce. Jak chcesz to mogę Ci na priv podesłać kilka kuponów. Ale to też nie będzie miarodajne bo będziesz mógł sobie przecież powiedzieć że to moje jakieś życiowe wygrane.
A tego paluszka na końcu sobie zapamiętam.

Pozdrawiam
Milej niedzieli :lol:
 
Po to jest te forum że mogę sobie pisać co chce i xhuj Ci w dxpe jakie wypociny napisze. Skąd Ty koleszko wiesz jakie mam doświadczenie i umiejętności w bukmacherce. Jak chcesz to mogę Ci na priv podesłać kilka kuponów. Ale to też nie będzie miarodajne bo będziesz mógł sobie przecież powiedzieć że to moje jakieś życiowe wygrane.
A tego paluszka na końcu sobie zapamiętam.
Pozdrawiam
Widzę cię tu czasami ale typów od ciebie chyba nie widziałem. Możesz napisać dlaczego nie dzielisz się żadnymi typami jeśli tak dobrze ci idzie?
 
Dern mogłaby potrenować trochę zapasy bo jej obalenia za nogę wyglądały wręcz komicznie
Szkoda że ostatniej rundy nie oceniono na 10-8 bo remis byłby sprawiedliwym wynikiem tej walki
 
Back
Top