UFC Fight Night: De Randamie vs Ladd - kursy, dyskusje

oprócz tego mam trzy piczki na kuponie...
(pena+van buren +gdr)
 

Attachments

  • fili 14.07.jpg
    fili 14.07.jpg
    68.7 KB · Views: 25
  • fili 2.jpg
    fili 2.jpg
    71.3 KB · Views: 24
Emmett rd 3 19.00
Faber dec 8.00

Fili 2.20
GDR 2.40

P O T Ę Ż N Y plus. 2 poprzednie gale odrobione z nawiązką =)
@dygula Fili też od FAME?
 
O matko bosko, myślałem ze de Randamien musi być dużym faworytem i kurs pewnie z 1.3 a tu ponad 2 było:o o: Ta Ladd to stójkowy placek w porównaniu z GDR. I w dodatku odwodniony placek. Szkoda bo była okazja na :Duke3d:
 
Uwielbiam czytac ten temat po gali , tak jak mowilem Randamie , Pena i Emett weszli , pozdrawiam i cieszę się jesli ktoś skorzystal z moich analiz :roberteyeblinking:
 
Gratuluję wygranym, mi kupony spierdolili Liu i Ricky Simon, o ile przegrana tego pierwszego nie była sensacyjna, to przegrana tego drugiego przez KO z wracającym po 3 latach przerwy 40-latkiem (tak wiem, że HOF), wymaga ode mnie poddania w wątpliwość, jego wartości jako utalentowanego zawodnika, jebać patałacha jebanego.
 
To samo mam, choć Pena krwi napsuła...:boss:



:lol:
Pena zdumiała mnie w pierwszej rundzie ,ale na szczęscie złapała potem wiatr w żagle..
Przez Twój post zwróciłem na Van Buren uwagę . Pierwotnie miał być w to miejsce Bektic ale uznałem to finalnie (na tle swietnie poruszającego się i mocno bijącego Emmeta) za zbyt ryzykowny bet..
Van Buren w Invicta FC wyglądała za to blaskomiotnie.
Panicz jakie masz typy na kolejną galę?

chudykuba - wstepnie myślę nad dublem edwards+hooker
Hooker mocno się rozwinął ostatnio. Wiem że podciął mu skrzydła ostatnio Barboza dewastującymi lowkingami - ale nadział się na firmowy oręż brazylijczyka
Z całym szacunkiem dla RDS - na Edwardsa może być "za krótki". Edwards jest może mało spektakularny ale to szczwany lisek i po prostu wie jak wygrywać
 
Van Buren w Invicta FC wyglądała za to blaskomiotnie.

Widziałem jak sprała dupsko Kailin Curran, która w turnieju walczyła na prawdę bardzo dobrze, a na pewno lepiej niż w UFC. Souzę za to widziałem kiedyś tam i z pamięci wydobyłem jakiś wyblaknięty obraz przeciętności.

Pena zdumiała mnie w pierwszej rundzi

Myślę, że minie trochę czasu, zanim jej obecnie naszprycowany mamusiowymi hormonami system przestawi się w tryb maderfakerki jaką była do niedawna.
 
Pena zdumiała mnie w pierwszej rundzie ,ale na szczęscie złapała potem wiatr w żagle..
Przez Twój post zwróciłem na Van Buren uwagę . Pierwotnie miał być w to miejsce Bektic ale uznałem to finalnie (na tle swietnie poruszającego się i mocno bijącego Emmeta) za zbyt ryzykowny bet..
Van Buren w Invicta FC wyglądała za to blaskomiotnie.


chudykuba - wstepnie myślę nad dublem edwards+hooker
Hooker mocno się rozwinął ostatnio. Wiem że podciął mu skrzydła ostatnio Barboza dewastującymi lowkingami - ale nadział się na firmowy oręż brazylijczyka
Z całym szacunkiem dla RDS - na Edwardsa może być "za krótki". Edwards jest może mało spektakularny ale to szczwany lisek i po prostu wie jak wygrywać
Też myślałem o tych zawodnikach myślę że Hooker ogarnię .Edwards jest kompletnie nie docenianym zawodnikiem pora udowodnić że zasługuję na walki z topem dywizji. Nigdy nie ceniłemRbawiamnajlepszym RdA ale ostatnio zaprezentował się naprawdę dobrochę się obawianajlepszym typem może być 1,5 i 2,5 rundy. Co do innych walk radzę zwrócić uwagę na Kliedsona I Sona bardzo fajne underdogi Oleijnik Adams (uder -1,5 i -2,5 rundy) najwyższa pora żeby wreszcie coś wygrać dla Rothwella I Borga .....pora też sprowadzić na ziemię Roxanne Moddaferi po ostatniej wygranej
 
Last edited:
Też myślałem o tych zawodnikach myślę że Hooker ogarnię .Edwards jest kompletnie nie docenianym zawodnikiem pora udowodnić że zasługuję na walki z topem dywizji. Nigdy nie ceniłemRbawiamnajlepszym RdA ale ostatnio zaprezentował się naprawdę dobrochę się obawianajlepszym typem może być 1,5 i 2,5 rundy. Co do innych walk radzę zwrócić uwagę na Kliedsona I Sona bardzo fajne underdogi Oleijnik Adams (uder -1,5 i -2,5 rundy) najwyższa pora żeby wreszcie coś wygrać dla Rothwella I Borga .....pora też sprowadzić na ziemię Roxanne Moddaferi po ostatniej wygranej

To jakiś nowy poziom skurwysyństwa? Pisać nie potrafisz?
 
Back
Top