UFC Fight Night: De Randamie vs Ladd - kursy, dyskusje

Jak dla mnie pewniak to Pena która przejedzie się po tej śmiesznej Montano (1,55 kurs) obstawilem tez Dariusha po 1.6 ale widzę że go nie ma już u bukmacherów , więc chyba ktoś wypadł , zastanawiam się tez nad Emettem po 2.40 bo według mnie jest lekkim faworytem
 
Jak dla mnie pewniak to Pena która przejedzie się po tej śmiesznej Montano (1,55 kurs) obstawilem tez Dariusha po 1.6 ale widzę że go nie ma już u bukmacherów , więc chyba ktoś wypadł , zastanawiam się tez nad Emettem po 2.40 bo według mnie jest lekkim faworytem
Mnie się zdaje, że jeszcze Mutante powinien spokojnie pojechać Marvina.
 
Van Buren @ 1.84
GDR @ 2.03
GDR @ 2.23
Roberson @1.47 + Simon @1.38

Moglibyscie powiedziec u jakich bukmacherow w Polsce obstawiacie sporty walki? Zalezy mi na zakladach live, mam konto na fortunie ale tu nie ma tej opcji.
 
Taka gala, że mogłoby nie być, chociaż ciekawe co Faber pokaże po powrocie
GDR 2.15
Faber 3.22
Vettori 1.7
Bektic przez decyzje. 2.40
 
GDR
vanBuren
Vettori
Pena

Pena byłaby pewniakiem, ale wraca po przerwie i w zastępstwie, nie wiadomo jak forma.
GDR to 50/50 ale po tym kursie warto.
vanBuren bdb. bet, widziałem jej walki powinna ogarnąć.
Vettori j.w.
 
Też zastanawiam się nad GDR
GDR to przede wszystkim największy obsraniec ze wszystkich zawodników UFC.

Ladd się nie obsra. To jest podobna sytuacja co Askren - Masvidal. Jeśli Aspen da radę sprowadzić do parteru to może to wygrać, a jeśli jej się nie uda to skończy jak Esparza z Jędrzejczyk. Albo i gorzej. Stójka Aspen to jest dowcip.
 
Też zastanawiam się nad GDR


Ladd się nie obsra. To jest podobna sytuacja co Askren - Masvidal. Jeśli Aspen da radę sprowadzić do parteru to może to wygrać, a jeśli jej się nie uda to skończy jak Esparza z Jędrzejczyk. Albo i gorzej. Stójka Aspen to jest dowcip.
No tym bardziej w porównaniu z tak doskonala stojkowiczka jak GDR , stojka to jest przepaść , niemniej pewnie uda jej się ja obalic a w parterze moze być roznie , ale myślę że przetrwa parter i ja zdominuje w stojce
 
Fili+ Simon 2.44
Pena+Benitez vs Moralez dotrwa do decyzji 2,37
GDR(ladd umierala na wazeniu) 2,26
 
FAMEMMA z banicji prosił mnie, bym przekazał jego uczniom typy.

10 tysi Geramine De Randamie kurs 2,5

ostatnie typy
10 tysi melendez kurs 4,5
10 tysi masvidal kurs 3,0

Ze swojej strony dorzucam drobne na Emmett rd 3 @19, cipobrody decyzją 8.00
 
A co ty sądzisz o gdr?

Myślę, że jest za silna fizycznie i mocna w klinczu, by łatwo dać się wywalić, a w stójce będzie miała sporą przewagę. Ladd wyglądała tragicznie na ważeniu i ostatnio walczyła niecałe 2 miesiące temu, więc nie sądzę, by była w optymalnej formie.
 
Back
Top