UFC Fight Night: Brunson vs. Till (04.09.2021)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1630081454900.png


Dodane przez moderatora:

- Kurs na Tilla przez TKO/KO w Betclic: 2.75
- Lungiambula przez decyzję w Betclic: 4,30

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Sprawdź też:

 
Last edited by a moderator:
Siema wszystkim !
Według mnie najciekawszy bet z tej gali to Paddy Pimblett.
Popularny "The Baddy" stoczył do tej pory 19 zawodowych walk, w tym zdecydowaną większość w organizacji Cage Warriors, z którą był związany blisko 8 lat. W tym czasie poniósł tylko trzy porażki, wygrywali z nim tacy zawodnicy jak :
- Cameron Else (2013 rok przez poddanie)
- Nad Narimani (2017 rok przez decyzję)
- Soren Bak (2018 rok przez decyzję)
W UFC przywita go włoch Luigi Vendramini, który ma na koncie trzy walki pod banderą najlepszej organizacji na świecie (bilans 1-2). Najpierw zdominował go Elizeu Zaleski, kończąc w drugiej rundzie latającym kolanem. Następnie znokautował w drugiej minucie walki Jessina Ayari, a w ostatniej potyczce przegrał niejednogłośnie z Faresem Ziamem. Wcześniej stoczył osiem zwycięskich starć na podrzędnych galach, o poziomie rywali nawet nie warto wspominać, bo tylko dwóch z nich miało dodatnie rekordy. Większość swoich zwycięstw odnosił w pierwszej rundzie i to wtedy jest najbardziej niebezpieczny.
Myślę, że Paddy Pimblett wykorzysta swoje oktagonowe cwaniactwo, nie dając się naruszyć w pierwszych minutach i poskręca włocha w parterze lub zdecydowanie zdominuje go parterowo na dystansie trzech rund. Polecam!
 
Wyjściowo na Pimbletta było w granicach 1.45 - 1.50 i to było moim zdaniem bliskie prawidłowej wycenie. Teraz już można znaleźć nawet ponad 1.70, także po takim kursie warto zdecydowanie :)
 
Pimblett 1.68 fajny kursik myślę że wejdzie z buta do organizacji
Till 1.5 myślę że nie da się obalić przewaga techniki po jego stronie Till decyzja
Aspinall 1.55 Technika plus ewentualny parter że strony Anglika oceniam wyżej od siły ciosu cepownika z Rosji
Shore
Jourdin

Angielski kuponik
Till
Pimblett
Aspinall
Shore (Walijczyk chyba)
 
Myślałem ze to Brunson będzie faworytem, puszczę go chyba za drobne.
Till ma chujowe zapasy
 
Till - rozpierdoli bambusa w pył + Pimblett jak tu koledzy wspominali zajebisty typ + Aspinall - tu będzie deklasacja a dla wątpliwych warto obejrzec poprzednia walkę Spivaczka :)
I mam zamiar wjechać tu za tysiaka
 
Na ten moment Pimblet póki kurs jest jeszcze warty gry.

Może Brunson - długa przerwa Tilla, presją Brunsona może zrobić swoje, Derek non stop będzie zagrażał sprowadzeniem. Dodatkowo Till często unika ciosów polegając na odchyleniach, a Brunson ma czym uderzyć. Mimo wszystko uważam, że to walka 55/45 i Till jak najbardziej może ustrzelić Brunsona. Myślę jednak, że Brunson odrobi lekcje i mieszając różne płaszczyzny wygra. Biorąc pod uwagę kursy, spróbuję raczej underdoga.
 
U mnie z tej gali pograny mocno Aspinall i Shore. Mam nadzieje, ze tutaj obejdzie sie bez niespodzianek

:conorsalute:
 
Ale kicha..... Czekałem na Aspinala mocno czekając na jego pierwszy sprawdzian kilka taśm się o niego opierało...szkoda smuteczek
Z Ruskiem by była dobra walka, Spivack go może przeleżeć.
Chuj wi jakie ma zapasy Aspinal
 
U mnie juz zaladowany Aspinall i Shore. Jakos mnie nie przekonują zapasy Spivaka
 
Najgorsze jest to, że obawiam się, że któraś walka mi się pokryje KSW z UFC i nie będę wiedział na co się zdecydować :siara:
 
Mało osób widzę Shore gra a dla mnie tu będzie szybka egzekucja
Raczej wygra, ale na ten moment kurs bardzo mało opłacalny. Rywal na zastępstwo, nie będzie miał nic do stracenia, czasem tacy są najniebezpieczniejsi. Osobiście pograłem Jourdain-a, Martineza, Pimbletta i underdoga Brunsona za drobne.
 
Back
Top