UFC Fight Night 91- kursy, dyskusje

Cholera gdyby Kortnej poczekała do 2 rundy z tym skonczeniem to by trochę przytulił hajsu. Tak to -40zl
 
Miałem jeden kupon na ta gale smolka + Ferguson poniżej 1.5 rundy! Malo brakowało a by kupon był w plecy, a tak odegrałem sie za euro!!!
 
@Puczi wiesz moze jakie byly kursy na to, ze Lineker wygra przez ko/tko i walka zakonczy sie przez ko/tko? Jest jakas strona gdzie mozna to sprawdzic?

https://bestfightodds.com/

Zakładka Archive (kursy dziesiętne: na górze Format - decimal).
Na 5dimes było Lineker KO za około 2.70, na unibecie chyba 2.40. Sam zagrałem na uni Lineker przed czasem po 3.00, bo się machnęli początkowo.

Zdaje się, że opcję "walka zakończy się przez nokaut" ma tylko unibet.
 
Dzieki.
Zdaje się, że opcję "walka zakończy się przez nokaut" ma tylko unibet.
Betsafe oferuje sposob skonczenia walki - ko/tko, sub, dec. Ostatnio stawialem RDA vs Alvarez ze walka zakonczy sie przez ko/tko po kursie 1.84. Ciekawilo mnie jaki kurs wystawili na walke Linekera.
Tak przy okazji - tylko unibet oferuje zaklady live na MMA?
 
Dzieki.

Betsafe oferuje sposob skonczenia walki - ko/tko, sub, dec. Ostatnio stawialem RDA vs Alvarez ze walka zakonczy sie przez ko/tko po kursie 1.84. Ciekawilo mnie jaki kurs wystawili na walke Linekera.
Tak przy okazji - tylko unibet oferuje zaklady live na MMA?
Bet 365 tez
 
Dzieki.

Betsafe oferuje sposob skonczenia walki - ko/tko, sub, dec. Ostatnio stawialem RDA vs Alvarez ze walka zakonczy sie przez ko/tko po kursie 1.84. Ciekawilo mnie jaki kurs wystawili na walke Linekera.
Tak przy okazji - tylko unibet oferuje zaklady live na MMA?

Tyle tylko, że betsafe robi to od wielkiego dzwona, a unibet zawsze i w każdej walce. Live można grać na uni, bet365 i williamhill - ale na wh nie można grać w Polsce.
 
jakoś mi się porypało i zapomniałem o tej gali a co ciekawe wszyscy których miałem obstawić wygrali!!! ostatnie gale w plecy ale jak już nie postawiłem to "do przodu". Idź Pan w ch... tzn na frytki :)
 
tak tak wszyscy wygrywają, wiadomo... a bukmacherzy bankrutują przez znawców z Cohones. :facepalm::facepalm::facepalm:
 
No bez przesady, sporo osób pisze - sam mówiłem, że ufc 200 zabrało mi to, co wygrałem przez 2 dni.
wystarczy przejrzec typy uzytkownikow co napisali co graja, zeby dojsc do wniosku, ze wiekszosc przegrala i siedzi cicho, z 4 wstawiły kupony wygrane, a reszta siedzi cicho, co w sumie jest zrozumiale, ale pozniej ktos nowy moze dojsc do wniosku, ze tu kazdy zarabia, a jest jak wszedzie, czyli wygrywa buk
 
Ja pierdole o co Ci biega? Bo ktoś nie wrzucił wygranego kuponu? Mi siadł 1, zjebały 2 wyszedłem na zero to po jaki chuj mam wstawiać ten jeden wygrany kupon?
Poza tym rozumiem rzucać się jeśli ktoś nie daje typów a po gali kozaczy ale my dalismy typy przed galą to jeśli jesteś zdrowy na umyśle to chyba umiesz przeczytać typy, kupony jakie podalismy i wyciągnąć wnioski co zaliczone a co nie.

A co do Fergusona to o co chodzi? Wygrał i to przed czasem tak jak miało być. A że się pomęczył to trudno. Liczy się trafny typ.
 
Ja pierdole o co Ci biega? Bo ktoś nie wrzucił wygranego kuponu? Mi siadł 1, zjebały 2 wyszedłem na zero to po jaki chuj mam wstawiać ten jeden wygrany kupon?
Poza tym rozumiem rzucać się jeśli ktoś nie daje typów a po gali kozaczy ale my dalismy typy przed galą to jeśli jesteś zdrowy na umyśle to chyba umiesz przeczytać typy, kupony jakie podalismy i wyciągnąć wnioski co zaliczone a co nie.

A co do Fergusona to o co chodzi? Wygrał i to przed czasem tak jak miało być. A że się pomęczył to trudno. Liczy się trafny typ.
a o co ma chodzic, napisalem tylko ze 3/4 osob z forum jest w plecy i tyle
 
a o co ma chodzic, napisalem tylko ze 3/4 osob z forum jest w plecy i tyle

No to masz:

jak taka cisza to chyba przejebali hajs
3/4 forum w plecy, tylko jak ktos przegra siedzi cicho

Nigdy nie miałem kłopotu do przyznawania się przed galą co gram, nigdy nie mam też problemu żeby przyznać się jak mi poszło, nawet jeśli byłem w plecy. Jeśli nie byłem w stanie obejrzeć gali na żywo to mam zamiar to zrobić chroniąc się przed spojlerami, ze sprawdzaniem stanu konta włącznie. Nie mam zamiaru sprawdzać wyników tyko po to, żeby już z samego rana zaspokoić czyjąś ciekawość. Czasami wydaje mi się, że czerpiesz radość z tego, jeśli komuś powinie się noga w typowaniu.

Masz tu kupon bo jeszcze pomyślisz, że nie zaliczyli mi majority Daniela jako splita:

eu4kmx.jpg
 
ból dupy o to, że 3/4 osób przegrało hajs :facepalm:
@Pietagoras brawo buk sie pomylil i tylko dlatego wiecej nie przegrales, jest czego pozazdroscic
swoja droga nie zdziw sie jak po czasie jak buk sie zorientuje i odlicza Ci te pieniadze
 
Troche żałuje ,że wrzuciłem Maydaya bo dwóch under dogów trafiłem i to spoko szczególnie z Casey ale cóż poradzić raz buk daje,raz buk zabiera a my tańczymy dalej .Jest co grać na najbliższych galach.Czasem mam tak,że jak sporo czasu mi dobrze idzie to musze popełnić szczeniacki błąd by wrócić na właściwy tor.Kto przegrał do góry łeb.My tu rozdajemy karty i jeszcze długo będziemy,graty dla wygranych pysków.
 
ból dupy o to, że 3/4 osób przegrało hajs :facepalm:

Ból dupy to masz Ty i to spory. Jakoś nie pamiętam, żebyś napisał kiedyś dobre słowo w kierunku wygranych, może oprócz czegoś w rodzaju: "farty się zdarzają", "po fakcie pokazuje wygrany kupon, a 5 które mu nie siadło to już nie". Kiedy jednak ktoś dostanie po kieszeni, jesteś pierwszy żeby przybić szpilę. Posty typu:
"brawo buk się pomylił i tylko dlatego dlatego więcej nie przegrałeś, jest czego pozazdrościć. Swoją drogą nie zdziw się, jak po czasie buk się zorientuje i odliczą Ci pieniądze" są na porządku dziennym.

@Pietagoras brawo buk sie pomylil i tylko dlatego wiecej nie przegrales, jest czego pozazdroscic
swoja droga nie zdziw sie jak po czasie jak buk sie zorientuje i odlicza Ci te pieniadze

Jakoś się tym nie martwię. Nie zabrał do tej pory, więc już raczej nie zabierze. Poza tym, skąd wiesz, że to była pomyłka? Majority to też jest rodzaj splita i może buk tak to rozpatrzył. A nawet gdyby zabrał to nie miałbym z tym problemu. Stawki dobieram sobie tak, żeby po wtopieniu nawet wszystkich zakładów nie mieć stanów przedzawałowych.

@Aliibaba, no diss, jesteś dobry chłopak, masz sporą wiedzę i wyciągasz właściwe wnioski, jednak forma w jakiej to wszystko serwujesz pozostawia sporo do życzenia. Jesteś stałym bywalcem tematów bukmacherskich, więc zakładam że grasz regularnie. Może następnym razem zamiast bawić się w forumowego demotywatora-szydercę, podasz jak inni swoje kupony przed galą, wtedy wszyscy będziemy mogli podziwiać twoją skuteczność. Peace.:beer:
 
Back
Top