UFC Fight Night 131: Rivera vs. Moraes - kursy, dyskusje, kupony po gali

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1467_d.png

ninja

PRIDE FC
Middleweight
Niby tak, ale obstawianie Giana to zawsze zwielokrotnione ryzyko, bo on robi czasem wszystko co może, aby tylko nie wygrać.
Co zatem proponujesz, ja puszczę na pewno Moraes'a w dublu np. z Harrisem przez KO, ale Rivera wcale nie musi tego przegrać. Wg mnie walka 60/40 Moraes.

Puczi

Dobry człowiek
Villante nie byłbym pewny nawet, gdyby walczył z Tecią Torres, ale jego dwa największe mankamenty wyglądają tutaj nie najgorzej.

1) chujowe cardio - kondycyjnie Gian wyglądał dobrze z Barroso, a styl walki Alveya nie jest szczególnie męczący dla rywali
2) dziurawa garda - Smiley bije mocno jak na średniego, w półciężkiej to inna para kaloszy

Widzę to jako 60-40 na korzyść Villante i elo :cool:

phenomen

BAMMA
Featherweight
Dobre cardio i nokautujący cios - jedyne atuty Alveya i wcale mnie nie zdziwi, jak to wystarczy na Villante, który fight IQ ma na poziomie 0, cardio na jedna rundę i myslę że nie najlepszą szczękę, ale tak jak Puczi zauważył, Alvey raczej walczy z kontry więc nie będzie forsował tempa. Przeczuwam, że ta walka może być idealnym momentem do pójścia się wylać czy też najeść.

ninja

PRIDE FC
Middleweight
Niby argumenty słuszne, ale prędzej Moraes przegra z Riverą niż
Villante z Alveyem, jak bym miał coś z tej dwójki tylko grać, grałbym Vilante.

Alves94

Jungle Fight
Light Heavyweight
Znowu po najniższej linii oporu.

Dżesika @1.87
Muhammad + młody Teymur + Gillespie @2.09

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
Warto Brooksa? Jak oceniasz jego szansę? Też chciałem go pograć, ale trochę wycykałem przed tym mistrzem titana.

Delikatnie faworyzuje Jarreda, więc dla mnie warto.
BTW. Przegrana Brooksa z Figureiro to był wał na poziomie Tilla z Wonderboyem, tylko że dwa razy większy. Wygraną Tilla śmiało można obronić. Wygranej Figureiry nihuhu.