UFC Fight Night 126: Cerrone vs. Medeiros - kursy, dyskusje, kupony po gali

Panowie pare slow czemu warto grać Tybure i Oskara? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
 
Poszedł tasiemiec :D

Typ: Kombi

Marcin Tybura vs Derrick Lewis
Ile rund potrwa walka?: Powyżej (1.5)

James Vick vs Francisco Trinaldo
Zwycięzca meczu: James Vick

Steven Peterson vs Brandon Davis
Zwycięzca meczu: Steven Peterson

Sage Northcutt vs Thibault Gouti
Zwycięzca meczu: Sage Northcutt

Jared Gordon vs Carlos Diego Ferreira
Zwycięzca meczu: Jared Gordon

Geoffrey Neal vs Brian Camozzi
Zwycięzca meczu: Geoffrey Neal

Roberto Sanchez vs Joby Sanchez
Zwycięzca meczu: Joby Sanchez

Sarah Moras vs Lucie Pudilova
Zwycięzca meczu: Lucie Pudilova

Oskar Piechota vs Tim Williams
Ile rund potrwa walka?: Powyżej (1.5)

Stawka całkowita: 40.00 pln
Podatek: 4.80 pln
Liczba zakładów: 1
Możliwa maksymalna wygrana: 2168.19
 
Last edited:
za 60: Morono,Alves,Northcutt,Vick= możliwie 190
za 40: Vick,Peterson,Alves,Neal,Joby Sanchez = możłiwie 795

Tyburę odpuszczam, wole oglądać to spokojniej i nie ukrywam że na czarnej bestii nie zawodziłem się wcześniej
 
Last edited:
Nie ogarniam co się dzieje z kursami na ME. Medeiros faworytem, WTF? Bo dał kapelusz kowbojowi po 3 porażkach? Dla mnie Donald dużym faworytem i może przegrać tą walkę bardziej sam ze sobą niż z przeciwnikiem. To jedyna szansa Medeirosa. W związku z tym puściłem jeszcze jednego tripla: Vick + Tybur + Cowboy.
Wstajemy rano i kibicujemy. Dwie ostatnie walki zapowiadają się wybornie. Powodzenia w goleniu buków.
 
Nie rozumiem gry na Vicka po takim kursie, ale co do Kowboja, to się zgadzam. Cerrone jest lepszy w każdej płaszczyźnie, ale może to przegrać, jeśli nie jest w formie.
 
Nie rozumiem gry na Vicka po takim kursie, ale co do Kowboja, to się zgadzam. Cerrone jest lepszy w każdej płaszczyźnie, ale może to przegrać, jeśli nie jest w formie.
100% zgoda.

Warunki fizyczne i sztos, a przeciwnik lata swoje ma.
Oczywiscie, jest w sztosie, ale Trinaldo przyklei go do siatki albo obali w 1 rundzie i moze byc goraco. Do tego walczy z odwrotnej pozycji, a jedyna przegrana Vicka to wlasnie z leworecznym Dariushem, ktory szybko go poskladal. No offense :beer:
 
Peterson @2,65 -
Moras @2,47 -
Piechota+Morono @1,91 +

Znowu main event ratuje dupe, po 2,06. Yancy piękny taniec na koniec gali, a Cowboy przełamał bodajże serie 26 porażek z rzędu JacksonWink.
 
Na chwilę obecną -100 zł za Marcina. Jak Raszewska wygra to będę 100 zł do przodu :)
 
Oskar Piechota
Jobby Sanchez
Geofrey Neal
Jared Gordon
Sage Northcut
Lucie Pudilova
James Vick


Overy
Peterson-Davis over1.5r
Tybura-Derrick over1.5r


Ciekawe underdogi
Steve Peterson
Derrick Lewis (tu wolałbym się mylić)
Yancy Medeiros

:tiphatb:
 
z1.jpg z2.jpg

W plecy. Pierwszy raz obstawiałem przeciwko Kowbojowi i proszę :P
 
- 100 z małym hakiem.
Sorry za Petersona. Przy tych wszystkich niekorzystnych okolicznościach związanych z występem Davisa gość z tatuażem supermana poważnie wydawał mi się faworytem.
Na szczęście trafiłem jednego tripla i Donalda solo po porażce Tybury.
Przy okazji Marcin strasznie to zjebał. Po co w ogóle pchał się w ten klincz? Takiego gościa obala się dynamiką, a nie w statycznym zwarciu. Bez sensu. Trzeba było trzymać dystans do końca i ewentualnie obalić z kontry albo z rozpędu ;D
@Puczi - Vicka grałem po kursach między 1,4 a 1,42. Nie uważam, że były za niskie w porównaniu do szans zawodników.
 
@Underdog sam nie jesteś z Petersonem, też poplynalem, ale po takim kursie musiał być grany. Myślę że w swojej naturalnej wadze 135lbs gdzie stoczył większość pojedynków będzie lepszy. Na szczęście ja wyszedłem na ładny plus.
 
kuponpng_qnxrxxn.png


Łączymy się w bólu. Wiedziałem, żeby nie obstawiać Tybury w żaden sposób, ale co z tego.
 
Back
Top