UFC Fight Night 126: Cerrone vs. Medeiros - kursy, dyskusje, kupony po gali

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1412_d.png
 
Na Cerrone może wzrośnie, to może zagram. Tak samo z Tyburą.
Co myślicie o Trinaldo po takim kursie?
 
Na dzień dzisiejszy grałbym Hawajczyka,bo jest dość twardy i twardszy niż Kowboj. Myślę,że Cerrone jest obecnie na takim etapie kariery gdzie przyjmuje walki ale nie widzę w nim iskry, szczęka też już nie ta, ale bagaż doświadczenia potężny. Yancy może to ugrać a nawet znokautować, każdego czas świetności mija.
 
Też jestem zdania, że Yancy ma spore szanse bo Kowboj po świetnym podwójnym debiucie w nowej wadze zaczął rdzewieć jak tylko trafił na konkretnych zawodników. Ale dla zasady pójdzie też kupon na Kowboja. Oby nie było z nim babci, bo zawsze wtedy przegrywa.
 
To będzie chyba 2x kiedy zagram na przeciwnika Trinaldo.
Generalnie jak zajrzymy Brazylijczykowi w pesel to można pozazdrościć jego formy itd, ale w tym przypadku jak i z Lee widzę szanse u Amerykanina
Długie ręce i zapinamy brabo/gilotynę oraz ostatnie występy gdzie skreślałem go z Duffym.
Stójka powoli rozwija się, nie pamiętam jedynie jak z jego szczęką, bo tli mi się występ z Dariushem a 1 walka nie powie wszystkiego
 
Co sądzicie o Piechocie ? Bo kusi mnie postawić zakład na Cerone , Piechota może Vick ;) Bo raczej walka tybura vs lewis jest jak rzut monetą ;)
:siara::fjedzia:
 
fukk, ta gala jest z niedzieli na poniedziałek?
Tak z niedzieli na poniedziałek ;) Myślałem ,że jakiś zapaśnik bo zapaśnik to problem dla Polaków ;) Oskar fajnie walczył w Gdańsku tylko brakowało wcześniejszych ataków na przeciwnika . Wiadomo walka walce nie równa a walczy też w Texasie , więc zmiana klimatu czasu może na niego podziałać ale myślę ,że powinien wygrać większościową decyzją . Jeszcze myślę nad jaśkiem Vickiem :) Trinaldo dobry zawodnik ale ma już swoje lata Vick pokonał Duffiego ;) który ma lepszą stójkę od Trinaldo . Szkoda mi Duffiego i Smolke myślałem ,że będą w top 5 swoich kategorii a tu im coś nie wychodzi ostatnio .
 
Vick imo też warty grania. W taśmie bo kurs słabiutki.
Tak chce do tasiemki go dodać cerone , Oskar , Vick no i myślę nad bellatorem aby postawić na walkę nelsona z Mitroni ,że potrwa więcej niż 1,5 rundy . Kusi mnie aby postawić na walkę Tybure z Levisem dla mnie Tybura jest przereklamowany jak Omielańczuk . Lewis dobrze się pokazał w walce z Royem Nelsonem też było widać ,że umie przyjąć na szczękę z Huntem przegrał przez kondycję i mało płaszczyznowość a Hunt nie jest ogórkiem . A z jakiego stylu pochodzi czarna bestia może ktoś wie? ;) po parteru jego to chyba nie widziałem ;)
 
Jeśli taśma to sugeruję Oskar+Vick+Tybur+Yancy... Tybur moim zdaniem ogarnie Bestię. Jego styl bazowy to chyba afrykańskie walki uliczne, ale nie jestem pewien.
 
Jeśli taśma to sugeruję Oskar+Vick+Tybur+Yancy... Tybur moim zdaniem ogarnie Bestię. Jego styl bazowy to chyba afrykańskie walki uliczne, ale nie jestem pewien.
Tybur zależy po jakim kursie, Yancy to chuj woe, pokonywał rywali niższego sortu, z Makdessim się męczył, wszystko zależy od tego jak bardzo Kowboj na regresie.
Oskar jestem ciekawy kursu, jego rywal to parterowiec, a Piechota w parterze jest jeszcze lepszy, w stójce też powinien być lepszy.
Vick kurs marny, ale imo wygra,
 
Tybura 1.67 na sts , więc jak chcesz grać to w miarę dobry kurs. Ja myślę ,że Cowboy wygra 3 porażki z rzędu walka w texasie , więc musi wygrać ;) Jak nie wygra to chyba czas kończyć karierę aby nie nabijać komuś rekordu :lol:
 
Najbardziej chodzi mi po głowie kupon Tybura + Vick, to wychodzi 2,34 kurs. coś by tu wypadało dodać ale trzeba czekać na resztę kursów.
 
Tybura 1.67 na sts , więc jak chcesz grać to w miarę dobry kurs. Ja myślę ,że Cowboy wygra 3 porażki z rzędu walka w texasie , więc musi wygrać ;) Jak nie wygra to chyba czas kończyć karierę aby nie nabijać komuś rekordu :lol:

Nie chcę się czepiać, ale zrobię to dla Twojego własnego dobra. Jakie to ma znaczenie? Czy gdyby po tych 3 porażkach dostał rewanż z Tillem w Texasie, to też byś napisał, że wygra?
 
Nie chcę się czepiać, ale zrobię to dla Twojego własnego dobra. Jakie to ma znaczenie? Czy gdyby po tych 3 porażkach dostał rewanż z Tillem w Texasie, to też byś napisał, że wygra?
Puczi masz rację ale ja źle napisałem moja wina ;) chodziło mi o to ,że w niego wierze bo ja jak nie wygra 4 walki pod rząd to chyba lepiej dla niego aby odszedł wczas niż nabijać rekord innym ;) W Gdańsku wyglądał fizycznie bardzo słabo mam nadzieje ,że w tej walce będzie stary dobry Kowboj i wygra ;)
 
Puczi masz rację ale ja źle napisałem moja wina ;) chodziło mi o to ,że w niego wierze bo ja jak nie wygra 4 walki pod rząd to chyba lepiej dla niego aby odszedł wczas niż nabijać rekord innym ;) W Gdańsku wyglądał fizycznie bardzo słabo mam nadzieje ,że w tej walce będzie stary dobry Kowboj i wygra ;)

Też mam taką nadzieję.
 
no i myślę nad bellatorem aby postawić na walkę nelsona z Mitroni ,że potrwa więcej niż 1,5 rundy .

Niebezpieczne. Nelson przeżyje, ale Mitrione to straszny paliwoda, który aż porosi się o nokaut. Poza tym już jeden dostał.
nelson+mitrione.gif
 
Panowie, uważajcie z Brandonem bo podobno doznał jakiejś kontuzji w walce z Bochniakiem a było to 3 tyg temu?
 
W ogóle uważajcie z Brandonem, bo walczył miesiąc temu. To jest w ogóle jakiś absurd walczyć w krótszym odstępie czasu niż 2-3 miesiące.
 
Back
Top