1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

UFC Fight Club

Discussion in 'Forum MMA' started by Painkiller, Aug 26, 2014.

1. Painkiller

Painkiller KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,242
    Zdobyte Lajki:
    351
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Wałbrzych
    Home Page:
    Jakiś czas temu w temacie o biletach na galę UFC w Szewcji poruszony został temat oficjalnego fan klubu UFC, który umożliwia międzyinnymi zakup biletu w specjalnej przed sprzedaży. Ma on jeszcze kilka innych plusów takich jak:

-20 % upust na rzeczy z UFCStore.com przez cały rok trwania członkostwa

- wspomniane wcześniej możliwości zakupu biletów w przed sprzedaży na gale UFC

- Wcześniejsze wejscie na ważenie i na Q&A

- Dostęp do forum UFC Fight Club

- Ekskluzywne oferty dla członków fan klubu.

Są 4 rodzaje członkostwa, darmowy daje dostep do częsci forum, i 3 płatne, gdzie dostaje się kilka gadżetów na początek możliwości wyżej wymienione i w zależności od pakietu zawsze coś więcej.

Ja się postanowiłem szarpnąć z czystej ciekawości na ten najtańszy z płatnych 30 dolców wpisowego, 20 dolców za przesyłkę. 9 sierpnia przelałem kase wczoraj dostałem awizo o paczce. Dziś ją otworzyłem i szczerze dupy nie urwało. Ale z drugiej strony nikt w Wałbrzychu nie ma takiej koszulki jak ja ani takiej torby co niby za plecak ma robić :-)

A wszystko wygląda tak:

2. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,092
    Zdobyte Lajki:
    2,135
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Pomorze

Eee tam, Janusze i tak nie ogarną co to za koszulka, ani co oznaczają trzy litery "UFC" :-)

Niemniej, u społeczności Cohones na pewno się będziesz wyróżniał, ode mnie masz szacun za podjęcie się tego i za chęci :)

3. Minionek

Minionek EFC Africa
    Middleweight

Komentarze:
    2,940
    Zdobyte Lajki:
    1,616
    Punkty:
    1,190
    Spodenki lata 90 z ksw lepsze.

Share This Page