UFC dwa razy w Europie jesienią

Jak informuje niemiecki portal groundandpound.de na swoim twitterze 13 listopada największa organizacja MMA na świecie powróci do Niemiec. Druga gala UFC na Starym Kontynencie opatrzona najprawdopodobniej numerem 121 odbędzie się w mieszczącej 13 tys. widzów Koenig Pilsener Arena w Oberhausen w Zagłębiu Ruhry. O możliwych pojedynkach na razie trudno coś powiedzieć, ale dość prawdopodobny wydaje się występ Mirko CroCopa Flipovica, który jest w Europie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników UFC

Co ciekawe cztery tygodnie wcześniej, 16 października UFC planuje galę w Wielkiej Brytanii, pokazywane w Spike TV UFC 120 ma się odbyć w O2 Arena w Londynie, a w głównych walkach wystąpią zapewne czołowi Anglicy w UFC Michael Bisping i Dan Hardy.

UFC dwa razy w Europie jesienią

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Świetna wiadomość. Ciekawe kogo dostanie Bisping ? Rewanż z Wandem na pewno zapewniłby O2 Arena.

ketrab

Jungle Fight
Featherweight
jestem ciekaw ile bilecik bedzie kosztowac, bo do Niemiec moglbym sie jeszcze karnac :p

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Bisping cos mowil w wywiadzie o rewanzu z Wandem, wiec moze wypali

ketrab – w tamtym roku kosztowaly od 40-50 euro do 200- z hakiem

tsatsiki

WSOF
Featherweight
nareszcie! bo już myślałem że zapomnieli o Starym Kontynencie :) a że dawno tu nie zaglądali (bodajże ufc 105) to mam nadzieję że na jednej z gal zobaczymy walkę o tytuł!
starcia Carwin - Velasquez lub Shogun - Evans w pełni by mnie usatysfakcjonowały :)

OoO

Jungle Fight
Featherweight
Miłoby było jakby Drwal wystąpił na tej gali w Szkoplandii.

saper

Jungle Fight
Light Heavyweight
Trzeba poczekać na rozpiski. Jeżeli dostanę bilety to na pewno się na którąś wybiorę.

qq

Oplot Challenge
Welterweight
ja się wybieram, nie ma bata, 200zl to kosztuje bilet na nasze krajowe pseudo bokserskie gale. a bielet lotniczy nawet do uk to nie duze pieniądze, całość mysle ze by sie zamknela w 350 400 zł

localexpert

Jungle Fight
Middleweight
Jestem za wzięciem autobus! Może jakieś biuro turystyczne zorganizuje wypad
icon_wink.gif
..

terek80

Brutaal
Lightweight
Jesli chcesz kupic miejce za 65 euro to nie ma co jechac, bylem na UFC99 w Koln i mialem miesce za 65 euro i nik kwa nie widac. Wiec jak chcesz zobaczyc UFC na zywo to minimum 120 euro za bilet

Wieri

Jungle Fight
Middleweight
Wybaczcie drobiazgowość, ale powinno być “na jesień”, a nie na “jesieni” ?
Chyba, że obie formy są poprawne. Pzdr

fusel

EFC Africa
Heavyweight
terek80 – dobrze gadasz. Tez bylem na UFC 99 i nie radze kupowac biletow tanszych niz 120€. Ja mialem akurat bilet za tyle i bylo spoko. Natomiast tansze miejsca byly bardzo daleko.

Octagon

Brutaal
Heavyweight
Co do biletów, to faktycznie za tymi tańszymi nie ma się co rozglądać ? Sądziłem, że poczuję atmosferę, a galę obejrzę na jednym z telebimów
icon_smile.gif

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Octagon – jak kupisz ten tanszy to wiadomo, ze atmosfere poczujesz, ale niestety nie za wiele zobaczysz. Co najwyzej zostanie Ci telebim. Fakt, ze jest ich dosc duzo.

Octagon

Brutaal
Heavyweight
@Fusel – Czy jest możliwość przedostania się do strefy, gdzie siedzą VIP’y ( zawodnicy, Dana W. etc. ) Mam znajomego, który kupił jeden z tańszych biletów, a ma zdjęcia przy samej siatce m.in z Overeemem, Dana W. Czy faktycznie sektory poprzez trwanie gali są “zamknięte” ?

Octagon

Brutaal
Heavyweight
Btw. W planach, repertuarze Hali, nie widnieje UFC. Mam nadzieję, że..jeszcze nie widnieje, a sama gala odbędzie się
icon_wink.gif

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Octagon – Wiem, ze niektore osoby przechodzily, ja tez w czasie walki wieczoru zszedlem pare sektorow nizej, ktore notabene byly drozsze. Na poczatku bardziej tego wszystkiego pilnowali, pozniej juz ciezko bylo zapanowac nad ludzmi. Natomiast co do schodzenia tuz pod siatke to nie wiem jak z tym bylo. Jezeli twojemu kumplowi sie udalo, to albo faktycznie tak ostro nie pilnowali na samym dole, albo mial po prostu fuksa i dobrze sie zakrecil.
Co do planow i repertuaru hali, to poki co nie ma, bo to narazie tylko plan. Niemieccy politycy moga w kazdej chwili cos zmalowac i guzik bedzie, a nie gala, ale mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze. Niemcy teraz siedza w ostrym kryzysie, wiec moze Fertittas ze swoimi $$$ zostana serdeczniej przyjeci
icon_smile.gif

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Dwóch moich znajomych, którzy byli na gali w Kolonii też przedostało się pod siatkę i mają fotę min. z Mario Yamasakim :)

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Podjaralem sie tym Londynem bo daleko nie mam, ale po sprawdzeniu cen na ostatnia gale w Manchesterze mi przeszlo. Nie oczekiwalem, ze bedzie tanio ale rzeczywistosc mnie zmrozila …