UFC chce mnie z powrotem w październiku…

fusel

EFC Africa
Heavyweight

foto sherdog.com
Co przeszkadza mi w zachowaniu Andersona Silvy; to brak szacunku dla sportowca i człowieka w Octagonie, wypowiadanie wulgarnych słów, pomijając prośby o przebaczenie padając na kolana, oraz to że nie chce przeprosić. To było kontrowersyjne, ludzie starali się mu to powiedzieć, ale jego menadżer Ed Soares błędnie przetłumaczył. Jednak to co najbardziej mnie denerwuje to, to że kiedyś miałem do niego wielką sympatię, jednak on już teraz nie jest taki sam, jak kiedyś.
W takim tonie wypowiedział sie Vitor Belfort (MMA 19-8, #6 w rankingu MMARocks) na temat swojego następnego przeciwnika, mistrza UFC w kategorii średniej Andersona Silvy (MMA 26-4, #1 w rankingu MMARocks). Włodarze najlepszej organizacji na świecie starają się zestawić ich pojedynek na październikową galę.

UFC chce mnie z powrotem w październiku…
 

GLF

KSW
Heavyweight
A we wrześniu/październiku Jackson vs. Griffin 2
icon_wink.gif
 

GLF

KSW
Heavyweight
fusel, jestem jak najbardziej za, ale nie zdziwię się, jak Rampage nie weźmie tej walki
icon_wink.gif
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Dana mowil, ze ma sie niedlugo spotkac z Machida i ze beda rozmawiac o walce z Rampagem
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Oby,oby,choc skoro przegral 8 walk dotad(psychika,nie chodzi mi o sam bilans) czemu mialby pokonac najlepszego p4p goscia,ktoremu tylko szukani sa kolejni przeciwnicy,a ich marzenia o wygranej rozwiewaja sie dosc szybko.Fakt,od 3 lat nie przegral i tylko to pozwala łudzic sie nadzieja,ze ma szanse. Przerwa spora od ostatniej walki tez na minus,ale do pazdziernika i tak daleko jeszcze i wiele sie moze zmienic.
 

DanteV

Brutaal
Heavyweight
AKurat o psychike Vitora bym się nie martwił. jeżeli przeżył śmierć swojej siostry i swoją długą zniżkę formy to ja wierze że teraz jest on megamocnym zawodnikiem psychicznie i fizycznie. Z Franklina nic nie zostało a jak słysze Vitora to jestem pewien że jest on zdolny do tego by stoczyć walkę ze Spiderem. Nie jestem tylko pewien czy nie będzie to kolejny nudny main event….
ale po ostatnich dokonaniach Spidera kibicuje Sonnenowi i Belfortowi
 
Top