UFC banuje wuwuzuele

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

To że wszyscy fani piłki nożnej mieszkający poza RPA znienawidzili wuwuzuelę było dość oczywiste patrząc na komentarze dotyczące tej debilnej trąbki. Ale że szef UFC, Dana White ogląda “soccer” i ma podobne zdanie, było dla mnie zaskoczeniem:
Decyzja była dla mnie całkiem prosta. Wuwuzuele wydają najbardziej okropny dźwięk jaki kiedykolwiek słyszałem. Wolałbym żeby Brock walnął mnie w twarz niż miałbym słuchać 15 000 ludzi dmuchających w te trąbki. To jest największa walka w wadze ciężkiej jaką zrobiliśmy. Dość dużo hałasu w ten weekend kiedy Brock i Shane w końcu wejdą do Octagonu.
Dlatego właśnie Dana White jest naj…ciekawszym szefem organizacji sportowej na świecie. Sepp Blater powinien się od niego uczyć.

UFC banuje wuwuzuele

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
vuvuzela-haters-gonna-hate3.gif

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Czy jest jakieś pytanie, którego dziennikarze nie zadadzą Danie? Ja np. jestem ciekaw co sądzi o programie nuklearnym Korei Północnej, na kogo głosował w ostatnich wyborach i na jakie paliwo ma samochód.

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
ja nawet nie wiedziałem, że to się tak nazywa.
Tj akurat paliwo u Dany to na pewno benzyna
icon_biggrin.gif

Born2kill

UFC
Heavyweight
A moze nie wie jaki zysk maja ich sprzedawcy za banalne trabki;) Marża/przebitka pewnie niemala,a ile mogli tego sprzedac…Nie zawsze jest jak chce widz:/a na stadionie…widocznie zasiadajacy tam ludzie moga sie pogodzic z tym,skoro nie ma zmian praktycznie w tej kwestii.

dodo39

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Koszt zakupu takiej jednej wuwuzeli od producenta to cena 1zł – na allegro można kupić w cenie 5-10zł.
Za ok 5000zł można kupić maszynę dzieki której wyprodukujemy taką trąbke za niecałe 50gr
icon_wink.gif
więc interes jak się patrzy
icon_wink.gif

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Tidziej -- z drugiej strony -- nie ma pytania, na ktore Danuta (i boski Chael) nie chcialby swoich 3groszy wrzucic
icon_wink.gif

Co do tematu: