UFC 303: Pereira vs. Procházka 2 (29.06.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1719301124139.png

 
Ja chyba taki kupon gram:

Perreira/Jiri ponizej 3.5
Lopes
Smith/Dolidze przed czasem
Pyfer
Talbott przed czasem

Co myslita pany? Nie znam szczerze mowiac przeciwnika Talbotta ale wszyscy mowia ze rozjebie go na luzie. Zna go ktos?
 
Ja chyba taki kupon gram:

Perreira/Jiri ponizej 3.5
Lopes
Smith/Dolidze przed czasem
Pyfer
Talbott przed czasem

Co myslita pany? Nie znam szczerze mowiac przeciwnika Talbotta ale wszyscy mowia ze rozjebie go na luzie. Zna go ktos?
Ortega podobno jakieś problemy ze zdrowiem przy zbijaniu wagi i z tego powodu walka odbędzie się w kategori w lekkiej, mimo wszystko nie grałbym Lopesa.
Smith/Dolidze wydaje mi się że może trochę potrwać a nawet zakończyć się decką. Takie moje przemyślenia.
 
Ortega podobno jakieś problemy ze zdrowiem przy zbijaniu wagi i z tego powodu walka odbędzie się w kategori w lekkiej, mimo wszystko nie grałbym Lopesa.
Smith/Dolidze wydaje mi się że może trochę potrwać a nawet zakończyć się decką. Takie moje przemyślenia.
Czemu nie, Lopes dobre BJJ, ostatnich 3 rywali ponizej minuty odprawil. Jest wiekszy, ma nokautujace uderzenie. Z pleców jest grozny, Evloeva trzy razy probowal poddac, lokciami karał. Ortega kiepski ostatni wystep, jak nie on.

Smith/Dolidze obydwaj bez pelnego obozu, raczej kazdy ruszy zeby skonczyc jak najszybciej bo wiedza ze nie maja cardio. Smith ledwo wage zrobil.
 
Czemu nie, Lopes dobre BJJ, ostatnich 3 rywali ponizej minuty odprawil. Jest wiekszy, ma nokautujace uderzenie. Z pleców jest grozny, Evloeva trzy razy probowal poddac, lokciami karał. Ortega kiepski ostatni wystep, jak nie on.

Smith/Dolidze obydwaj bez pelnego obozu, raczej kazdy ruszy zeby skonczyc jak najszybciej bo wiedza ze nie maja cardio. Smith ledwo wage zrobil.
Może masz rację co do Lopesa tym bardziej teraz gdy wyszły problemy zdrowotne Briana. Patrzę przez pryzmat całej kariery Ortegi bo za bardzo nie pamiętam jego ostatniej walki, na moje jest na tyle twardy by absorbować uderzenia Lopesa i bjj ma na tyle dobre że nie da się poddać a zapaśniczo powinien być lepszy. Wciąż pamiętam walkę Diego z Brito na DWCS i tam nie radził sobie najlepiej. Co by nie gadać jest teraz na fali. Dla mnie no bet po ekscesach amerykanina przy robieniu wagi ale typuje go przez decyzję.

Co do Smith/Dolidze to wydaje mi się że Gruzin jest na tyle twardy i ogarniety w parterze że nie da się skończyć natomiast Smith to dla mnie lekka niewiadoma i nie wykluczam że padnie tutaj po ciosach tym bardziej że Dolidze jest bardzo nieustępliwy i zaskakująco duży jak na gościa który idze w górę ze średniej,
 
Czemu nie, Lopes dobre BJJ, ostatnich 3 rywali ponizej minuty odprawil. Jest wiekszy, ma nokautujace uderzenie. Z pleców jest grozny, Evloeva trzy razy probowal poddac, lokciami karał. Ortega kiepski ostatni wystep, jak nie on.

Smith/Dolidze obydwaj bez pelnego obozu, raczej kazdy ruszy zeby skonczyc jak najszybciej bo wiedza ze nie maja cardio. Smith ledwo wage zrobil.
Jeszcze co do ostatniego występu Ortegi, odświeżyłem sobie ostatnią jego walkę i on tam przy zapowiedziach Buffera kontuzjował sobie kostkę. Możliwe że to był powód tego że wyglądał jak wyglądał.
 
Ja ogolnie po dluzszej rozkmince chyba odpuszcze Lopesa bo cos mi smierdzi z tym robieniem wagi. Mysle, ze to moglo byc celowe od poczatku. Wjebac Lopesa w scinanie i oglosic w ostatniej chwili ze jednak lekka. Ta sama akcja co z Gastelumem w zeszlym tygodniu. Mozliwe ze go podpatrzyli.
 
Back
Top