UFC 285: Jones vs. Gane (04.03.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1677507546190.png

 
A co myslicie o garbrandt? Myslicie ze będzie ogień ze starych czasów czy zbyt duża loteria?
Cody, du plessis, jones? (Chciałbym Mateusza dorzucić ale trochę sie cykam, rozwieje ktoś wątpliwości?)
 
A co myslicie o garbrandt? Myslicie ze będzie ogień ze starych czasów czy zbyt duża loteria?
Cody, du plessis, jones? (Chciałbym Mateusza dorzucić ale trochę sie cykam, rozwieje ktoś wątpliwości?)
Duza loteria z jego szczeka, ale jak nie teraz ma wygrac to juz nigdy w sumie. Gamera odpuszczam po tym kursie, Tarantula zbyt niebezpieczny w pierwszej, jak przetrwa to zajedzie czarnego. Polak rodak Dricus ma podejrzana kondycje, jak nie usadzi szybko Brunsona to moze byc roznie
:wtf2:
 
A co myslicie o garbrandt? Myslicie ze będzie ogień ze starych czasów czy zbyt duża loteria?
Cody, du plessis, jones? (Chciałbym Mateusza dorzucić ale trochę sie cykam, rozwieje ktoś wątpliwości?)
Cody niestety dostanie kogoś znacznie bardziej niebezpiecznego niż Yahya. Jones może go ustrzelić. Inaczej, aktualnie to wydaje się, że każdy jest w stanie ustrzelić Cody-ego. Jego ostatni dobry występ był z Assuncao, chociaż z Fontem nie wyglądał tak źle. Osobiście, jeśli czegoś nie jestem pewny to nie gram. Pewnie z ciekawości obejrzę bo lubię Cody-ego jako zawodnika, ale to po prostu cień siebie. Ogólnie ciężka gala do typowania.

Z typów wydaje mi się najpewniejsze overy: Gamrot vs Turner, Gane vs Jones, ale kursy pewnie słabe. Najpewniejszy wydaje mi się Rakhmanov (czekam na kurs przed czasem).
Z underdoga ciekawy jestem Maritnez-a @3.27 bo moim zdaniem ma większe szanse niż wskazują to kursy. Saimann wygląda naprawdę dobrze. Świetnie się porusza, dobre kombinacje, ale również zbiera na głowę. Moim zdaniem, jak najbardziej ma szanse wygrać, ale grać po kursie 1.3 nie polecam.
Du Plessis vs Brunson, pewnie będzie stójkowa wojna.
 
Przy obecnych kursach dla mnie Gamer i Afrykaner z KSW nie do gry teraz. Ew pogranie tych dwóch panów przez decyzję jest do rozważenia.
Gane gram i tylko patrzę jak kursik rośnie, prawdopodbnie przed czasem go pogram, nie wierzę w Bonesa, a Gane w prime time.
Rozważam Ribaske i Trevina, ta szczęka Codego to się do niczego już nie nadaje, każdy bardziej ogarniający stójkowicz jest w stanie go naruszyć.
 
Myślę o poważniejszym wejściu w Gane przed czasem 4.4.
Dla mnie klarownym scenariuszem jest schodzenie do parteru Bonesa i pewnie mu się to będzie udawać, ale rundy zaczynają się na nogach i tu wydaję mi się że lotny francuz ustrzeli Bonesa podłączając i wykończy przez gnp. Jakie macie predykcję na tę walkę?
Dla mnie osobiście Jones jest przeceniany, mimo że nie można mu odebrać zasług to jednak przez przerwą już nie był sobą i rdza występowa też zrobi swoje. Koniec legendy jest bliski?
 
Myślę o poważniejszym wejściu w Gane przed czasem 4.4.
Dla mnie klarownym scenariuszem jest schodzenie do parteru Bonesa i pewnie mu się to będzie udawać, ale rundy zaczynają się na nogach i tu wydaję mi się że lotny francuz ustrzeli Bonesa podłączając i wykończy przez gnp. Jakie macie predykcję na tę walkę?
Dla mnie osobiście Jones jest przeceniany, mimo że nie można mu odebrać zasług to jednak przez przerwą już nie był sobą i rdza występowa też zrobi swoje. Koniec legendy jest bliski?
Dokładnie myślę podobnie, widziałem foty Bonesa z teraz i ta forma budowana przez trzy lata to nie jest to czego oczekiwali fani, wiadomo sylwetka nie walczy, ale odnoszę wrażenie że Bones się zprozniaczyl :p
 
Brunson KO/sub 5,5 mozliwy scenariusz
Pogralem juz na jednym wariacie, ponawial nie bede bo licze na Dricusa, ale mozliwy scenariusz ze zepasami i gnp dojedzie Polaka rodaka, bo ma podejrzana kondycje.
Gane KO 5,25
4.50 KO/SUB pogram no i na punkty bardzo mnie kusi po 4.00 bo cos czuje ze te trzy rundy to miekkim chujem ugra.
Jones dec i więcej sprowadzeń 3 coś
Nie wierze w Bonesa, uwazam ze to skok po kase, ale jesli uruchomi zapasy jakie mial kiedys to moze to ugrac do decyzji, ewentualnie przekreca Gane jakims splitem zeby robic kase na Bonesie dalej, w koncu gruby szmal zainwestowali.
 
@Evo uważasz, że JJ powróci, czy raczej rdza ringowa go dopadnie lub warunki będą nie do przeskoczenia?
 
Dziwi mnie ten Rakhmanov. Jest faworytem, ale żeby aż 4,53 dawali na Geoffa? Rakhmanov raczej wygra, ale Neal to nie ułomek i po takim kursie jakieś grosze warto zaryzykować chyba.
 
Dziwi mnie ten Rakhmanov. Jest faworytem, ale żeby aż 4,53 dawali na Geoffa? Rakhmanov raczej wygra, ale Neal to nie ułomek i po takim kursie jakieś grosze warto zaryzykować chyba.
Warto zaryzykować Neal KO a cholera wie, czy mu jakaś bomba nie wejdzie w 1r.
 
A jak wykręci w 1r?
mysle ze pierwsza bedzie w stojce, Neal ma czym przyjebac. Bedzie go pykal w stojce w pierwszej bo timing ma zajebisty i obali pewnie pod koniec.
Jak to wyjdzie to przejdzie do innej grze w drugiej i pewnie podda czarnego. Za grosze sprobuje :)
 
Back
Top