UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski (11.02.2023)

Value ma, bo moze wjechac w Crute i rozjechac go w pierwszej jak trafi - bije mocno, wspolczynnik nokautow mowi sam za siebie, ale jak Jimmy zawalczy madrze to albo poskreca czarnego albo ustrzeli. :wink:
Mimo wszystko nie widzę tu value, ale racja jeśli wygra to przez nokaut dlatego jak już grać Menifielda to tylko przez ko/tko.
 
Zagrałbym jakiegoś betbuildera z MMA jakąś taśmę za drobne. Ktoś chętny na jakiś kupon wspólnie stworzony?
 
Zagrałbym jakiegoś betbuildera z MMA jakąś taśmę za drobne. Ktoś chętny na jakiś kupon wspólnie stworzony?
@Roshi coś tam posklejał ciekawego ja na tej gali za wiele nie widzę prócz sub/ko makaczkały i over 1,5

Edit: no i Menifield przez KO zagrałem oraz Randy Brown jak kurs był po 3.61 i to z podpórką drugim kuponem, że JM wygra przez KO z stawką tak by odzyskać ewentualną wtopę na zakład z RB+makaczkał.
 

1676146374606.png
 
Wg mnie bet gali to Menifield, Crute 2 ostatnie walki wpierdol (co prawda 1 z Hillem więc nie ma co brać pod uwagę) teraz po kontuzji, to może być kolejne zderzenie ze ścianą a kurs dobry.
Przecież zwrot killerku nie emocjonuj się.
:beczka:
Tak samo odegrałem przegranego Browna zakładem asekuracyjnym - Maddalena + makaczkał + ta skośna. Naucz się czytać dzieciaku.
No dobra przyznaję się, źle dobrałem stawki i 8,44zł jestem do tyłu.
:juanlaugh:
 
Back
Top