UFC 242 - zakłady bukmacherskie

Szady

MMARocks
Cohones
Screenshot_20190822-114141.png
 
Last edited:
A chuj, ja stawiam pinionszki na pana Dustina przez KO/TKO, imo to jego prime. Ma wysokie fight IQ, jeżeli ogarną mu dobry game plan i nie poniesie go fantazja to dlaczego miałby nie wybronić i nie skończyć kebaba? Te 0 w rekordzie prędzej czy później i tak spadnie.
 
Każdy ma szansę ....tylko mieć szanse to za mało......ale trzeba też mieć jakieś umiejętności.....niestety Holloway potrafił zapaśniczo I klinczersko podjąć walkę z Poirerem .....a Khabib to zwierzę w oktagonie ...jego siła I presja są ogromne
 
Super Dubel Salikhov plus Lee

Co Salikhov ma na Taleba, poza nazwiskiem kończącym się na "ov"? Bo mówimy o gościu, który przegrywał walkę z Rickym Raineyem, dopóki ten wchodząc na zastępstwo się nie spompował.
W kwestii main eventu, to value jest oczywiście po stronie Dustina. Ale jeszcze większe jest wg mnie w zakładzie Khabib decyzją.
 
Ja rozumiem, że Makhachev jest faworytem, ale że tylko 1.3 kurs na niego? W ostatniej walce średnio sobie radził, a Ramos sroce spod ogona nie wypadł.
 
Ja rozumiem, że Makhachev jest faworytem, ale że tylko 1.3 kurs na niego? W ostatniej walce średnio sobie radził, a Ramos sroce spod ogona nie wypadł.
Ale bil sie z dobrym typem, Tsarukyan jeszcze namiesza w lekkiej.
 
Jak rozpatrujecie walkę Felder vs. Barboza? postawiłbym coś na Barboze ale cholera go tam wie chyba jak on zawalczy żeby jeszcze bencków nie dostał.
 
Back
Top