UFC 238 - Cejudo - Moraes (Chicago)

Wyłapałem wczoraj kurs 2,50 na walkę tuivasa ivanov plus 1,5 rundy oczywiście rano okazało się że bład buka I kasa do zwrotu.....buka nie przechytrzysz
 
Moje typy
Ferguson I Moraes
Shevczenko Suarez Yan
Underdodzy munhoz , ivanov
Mniej pewni
Yan chinka
Cattar
Kowalkiewicz
Kompletnie nie wiem na kogo stawiać:
Może Lewis, Wineland I Calderwood
Na koniec ciekawe czy wejdzie plus 1,5 rundy
Pewniaki
Ferguson cerrone
Chokagian Calderwood
Kowakiewicz grasso
Lamas cattar
Tuivasa ivanov
Dla ryzykantow
Do tego plus szevchenko eye petr yan rivera yan hill
 
Hill @2,45 -
Ferguson @1,65 +
Kattar + Lewis @2,56 -
Munhoz @2,15 -
Moraes @1,73 -

giphy.gif
 
To uczucie, kiedy sposrod 13 walk gali wybierzesz dwie ktore wejda do 2rd, a na calej gali tylko jedna konczy sie w 1rd, pytanie ktora...
 
Moares 1.80
Shevchenko dec 2.50
Munhoz 2.19
Tuivasa 1.70


Ferguson + Yan 2.01
Ferguson 1.72
Yan rd 3/dec 2.00
Suarez 2.45
Kattar 1.72

plus
 
@kapitanameryka Przykro mi,też miałem grać wysokiego murzyna ale Angielski murzyn za dobrze na ważeniu wyglądał i spasowałem.

strasznie szkoda mi tego kursu na Ivanova,bet gali według mnie był po 2.14

Tak btw to na fortunce ktoś się jebnął i wyplacili mi za Rajewskiego,wie ktoś czy zgłoszą się po to?
 

Attachments

  • ddddd.png
    ddddd.png
    27.9 KB · Views: 28
Nie ma pewniakow. Oglądałeś walkę? W mojej opinii mogło pójść w obie strony, Angeli dużo nie zabrakło.
Nie oglądałem:roberteyeblinking: a to że pewniaków nie ma to wiadomka nawet trybson mógł przegrać z Najmanem bo zle by stanął np.:juanlaugh:
 
@kapitanameryka Przykro mi,też miałem grać wysokiego murzyna ale Angielski murzyn za dobrze na ważeniu wyglądał i spasowałem.

Thx bro. Duży murzyn wyglądał tragicznie. Cóż, ryzyko wczesnego klejenia taśm.

Tak btw to na fortunce ktoś się jebnął i wyplacili mi za Rajewskiego,wie ktoś czy zgłoszą się po to?

Nigdzie indziej nie ma tyle błędów co na Fortunie, obowiązuje tylko jedna zasada - wypłacać jak najszybciej.

EDIT: To jednak nie błąd był. Rozliczyli na plus, bo wpisali złe imię (brata Kopery). Ja wytypowałem dobrze i też mi rozliczyli po kursie 1.0.
 
Back
Top