UFC 223: Jedrzejczyk vs Namajunas 2 (trailer by mrfreakz)

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemano! Syn marnotrawny znowu wrócił! :wink:
Miałem wolną chwilę no i zrodziło się coś takiego - zapowiedź powrotu Aśki :smile:
Wierzę, że nasza duma w kwietniu odzyska swój pas i pozamyka mordy wszystkim parówom :beer:
Jak zawsze, mile widziane komentarze, przede wszystkim szczere! Poziom nie spadł? :wink:

 
bardzo dobre, lecz jednostronne :deniro: ale rozumiem ze tutaj bardziej sie skupiasz na Asce i odzyskaniu pasa
widzialem juz wczesniej, bo mam cie w subach

pozdrawiam i sklejaj wiecej materialow
 
Siemano! Syn marnotrawny znowu wrócił! :wink:
Miałem wolną chwilę no i zrodziło się coś takiego - zapowiedź powrotu Aśki :smile:
Wierzę, że nasza duma w kwietniu odzyska swój pas i pozamyka mordy wszystkim parówom :beer:
Jak zawsze, mile widziane komentarze, przede wszystkim szczere! Poziom nie spadł? :wink:


Jak zwykle bardzo dobra robota.
 
chuck-norris-approved.gif
 
Materiałów z przyszłości póki co nie mamy.
Widzę że chuja zrozumiałeś i kilku jeszcze co polubili ... Tu trzeba dopisać historię od momentu porażki jak chcesz zrobić dobrą zapowiedź, coś jak w the reem a nie ścinki z poprzednich walk bo one niczego nie wnoszą
 
Last edited:
Widzę że chuja zrozumiałeś i kilku jeszcze co polubili ... Tu trzeba dopisać historię od momentu porażki jak chcesz zrobić dobrą zapowiedź, coś jak w the reem a nie ścinki z poprzednich walk bo one niczego nie wnoszą
Ale to jest zapowiedź made in mrfreakz taką sobie założył bez niczyjego zlecenia i ją tak wykonał .
 
Back
Top