UFC 210: CORMIER vs. JOHNSON 2 - dyskusje, kursy

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
2d17b01.jpg




Do gali pozostało jeszcze trochę czasu, ale są już pierwsze kursy więc zapraszam do dyskusji.
m9cbcx.jpg
 
Skłaniam się ku Gegardowi i Cormierowi, choć jeszcze nie zdecydowałem czy to będę ruszał. Ruszę za to Cummins vs Błachowicz i mam nadzieję, że to Jano będzie faworytem.
 
Wcześniej obstawialem Cormiera ale po tych wszystkich kontuzjach+wiek typuje Rumble'a. Myślę że będą dobre kursy na rundę 1 i 2
 
Preferuję over 2.5 - urósł do 1.56.
Weidman w życiu nie skończy Mousasiego, a Gegard potrzebowałby poddania, o co nie będzie łatwo, skoro Rockhold nie dał rady. Jeśli nadal będzie możliwość gry, to będę gwałcił tę linię. Faworyzuję generalnie Mousasiego 60 - 40. Jaram się tą walką znacznie bardziej, niż main eventem.
Co do Błanka - spodziewam się pick'em na początku. Faworyzuję Polaka, Cummins mimo świetnych obaleń ma ultrachujową stójkę. Liczę na cud z pomocą Janikowskiego, pierwsze w życiu wybronione obalenie i KTFO.
 
Co do Błanka - spodziewam się pick'em na początku. Faworyzuję Polaka, Cummins mimo świetnych obaleń ma ultrachujową stójkę. Liczę na cud z pomocą Janikowskiego, pierwsze w życiu wybronione obalenie i KTFO.

Ja z kolei faworyzuję Cumminsa. Jeśli grać Janka, to najlepiej przez KO/TKO bo na punkty jakoś tego nie widzę. Janek ma problemy z zapaśnikami, a przed nim jest walka z kolesiem, który poziomem swoich zapasów znacznie przewyższa poprzednich przeciwników i dobrze wie, gdzie jest jego mocna strona. Jedyna nadzieja Janka to próchno w Cumminsowej szczęce i raczej się skupił na tym. Jako, że Janek jest twardzielem i nie wymięka czekam też na kurs Cummins przez decyzję.
 
Co do Janka, to nie wygra z Kaminsem. Jedyne co mu wyszlo to walka z Gustafssonem, oprocz tego prezentowal sie naprawde zalosnie i sklaniam sie bardziej ku temu, ze wlasnie wroci do starej dyspozycji. Uwazam, ze Olek go troche zlekcewazyl.

U Cormiera chyba zaatakuje jakis wyzszy over. Moze 3,5. Zapewne nie podda znowu Rumble'a, a sam jest dosyc twardy i madry, bedzie uwazac na mloty
 
Ten Cummins, który nie dał rady obalić Nogueiry?

Cummins jest dwukrotnym All American i dwukrotnym członkiem reprezentacji USA w zapasach, a tam nie biorą na ładne oczy. Z całym szacunkiem dla Janka, ale Lil Nog, to Lil Nog, a Janek to Janek. Nog mimo wieku jest dobrym bokserem, poza tym jego praca w klinczu i obrona przed obaleniami to inna liga. Podejrzewam, że Cummins, gdyby nie przyjął wszystkiego co można, predzej czy później obaliłby i lil Noga.
Z Jankiem jest tak, że jak leży to już leży i obawiam się, że takiemu Patrykowi z jego techniką popartą solidną siłą nietrudno będzie z góry kontrolować Błachowicza do końca rundy. I tak do decyzji.
 
Cummins jest dwukrotnym All American i dwukrotnym członkiem reprezentacji USA w zapasach, a tam nie biorą na ładne oczy. Z całym szacunkiem dla Janka, ale Lil Nog, to Lil Nog, a Janek to Janek. Nog mimo wieku jest dobrym bokserem, poza tym jego praca w klinczu i obrona przed obaleniami to inna liga. Podejrzewam, że Cummins, gdyby nie przyjął wszystkiego co można, predzej czy później obaliłby i lil Noga.
Z Jankiem jest tak, że jak leży to już leży i obawiam się, że takiemu Patrykowi z jego techniką popartą solidną siłą nietrudno będzie z góry kontrolować Błachowicza do końca rundy. I tak do decyzji.

Ale ja wiem, że jest świetnym zapasiorem, a Nog zjada Jana. Beke mam jedynie ze słów, że Cummins jest lepszym zapasnikiem, niż Cormier. Wcale nie zdziwi mnie wygrana Patricka, nie wukluczam, że do walki zmienię typ jeszcze 3 razy.
 
Ja z kolei faworyzuję Cumminsa. Jeśli grać Janka, to najlepiej przez KO/TKO bo na punkty jakoś tego nie widzę. Janek ma problemy z zapaśnikami, a przed nim jest walka z kolesiem, który poziomem swoich zapasów znacznie przewyższa poprzednich przeciwników i dobrze wie, gdzie jest jego mocna strona. Jedyna nadzieja Janka to próchno w Cumminsowej szczęce i raczej się skupił na tym. Jako, że Janek jest twardzielem i nie wymięka czekam też na kurs Cummins przez decyzję.
Według mnie to mimo tego, że Gustafsson nie ma backgroundu zapaśniczego, to według mnie jest lepszy w tej płaszczyźnie od Cumminsa.
 
na pewno jest lepszym zapasnikiem niz Davis, wiec ma ogromne szanse z Blachowiczem
 
Mousasi jest w gazie to fakt ale moim zdaniem Weidman jest lepszy. Z Romero gdyby nie kolano to walka mogłaby iść w dwie strony
 
Cummins jest dwukrotnym All American i dwukrotnym członkiem reprezentacji USA w zapasach, a tam nie biorą na ładne oczy. Z całym szacunkiem dla Janka, ale Lil Nog, to Lil Nog, a Janek to Janek. Nog mimo wieku jest dobrym bokserem, poza tym jego praca w klinczu i obrona przed obaleniami to inna liga. Podejrzewam, że Cummins, gdyby nie przyjął wszystkiego co można, predzej czy później obaliłby i lil Noga.
Z Jankiem jest tak, że jak leży to już leży i obawiam się, że takiemu Patrykowi z jego techniką popartą solidną siłą nietrudno będzie z góry kontrolować Błachowicza do końca rundy. I tak do decyzji.

Jeśli można się wtrącić do dyskusji hah, chciałem dodać jeszcze jeden czynnik do rozważenia odnośnie walki Błachowicz- Cummins... mianowicie, jeśli Janek da rade pare razy utrafić Cumminsa w rundzie i dojdzie do decyzji to może być różnie... przypomnijmy sobie, że ostatnio zapaśnicy są regularnie "ruchani" przy decyzjach
 
Jeśli można się wtrącić do dyskusji hah, chciałem dodać jeszcze jeden czynnik do rozważenia odnośnie walki Błachowicz- Cummins... mianowicie, jeśli Janek da rade pare razy utrafić Cumminsa w rundzie i dojdzie do decyzji to może być różnie... przypomnijmy sobie, że ostatnio zapaśnicy są regularnie "ruchani" przy decyzjach
Janek musi być aktywniejszy z pleców żeby wygrać decyzję, w stojce będzie prowadzić ale Cummins ma bardzo dobre zapasy i pewnie przelezy na Janku 3 rundy. Chociaż ..! Jeżeli Janek w stojce będzie w takiej dyspozycji jak z alexem to może to wygrać
 
Poszedł mocny trebel na najblizsze GALE, ale jedna walka jest z najbliższej. Bibulatov + Jacare + Johnson @2.04. Jak trzeba to nakreśle trochę walki, ale powinno byc łatwo i przyjemnie
 
@Puczi wiem ze to off topic ale obstawiasz Masdivala z Maia? ? Jeżeli tak to dlaczego :sparta:

Dlatego, że Masvidal to doskonały bokser ze świetną obroną obaleń, jako jedyny od czasów MacDonalda rywal Mai. Również grę parterową Jorge ma świetną, choć oczywiście Demian jest w stanie ośmieszyć w niej każdego (poza Shieldsem :wink:). Nawet, jeśli Gamebred da się obalić, to nie powinien dać się łatwo poddać. Wspomnę jednak, że sam zagrałem Masvidala po 2.77, choć pewnie i po 2.05 bym stawiał.
Spodziewam się walki podobnej do Rory - Maia.
 
Przekonales mnie, chociaz siedzi mi w glowie walka z Conditem... w kazdym badz razie wrocmy do tematu
Na ta gale puszcze szalona tasme:
Will Brooks,Patrick Cote, chyba Gegard ( albo over2.5r) Cynthia Calvillo (ostatnio mnie nie zawiodla) i AJ(operacja Cormiera plus jego wiek i kontuzje zrobia swoje)
 
Back
Top