UFC 210: CORMIER vs. JOHNSON 2 - dyskusje, kursy

Ja tu sie obawiam czy walka wyjdzie poza 1.5 rundy a tu widze ze odwaznie grasz :)

Kluczowe pytanie jest, kogo uważam za zwycięzcę walki. Gdybym typował Rumbla, widzialbym jego zwycięstwo przez ko/tko w pierwszej, lub góra drugiej rundzie.
Typuję jednak DC, ktorego zwycięstwo widzę w inny sposób. DC bedzie walczył ostrożnie, bez napalania się, bo z Antkiem się nie walczy na hurra. Daniel będzie chciał go zmęczyć (zapasami) psychicznie i fizycznie, by potem urobionego już Rumbla, obdartego z pewności siebie poddać, zafundować mu w postaci G'n'P jakieś tko, lub nawet dociągnąć do decyzji.
Walka zawodników, którzy walczyli ze sobą wcześniej to kopalnia wiedzy przez ich kolejnym starciem. Jeśli tylko nie nastapi koniec w postaci naglego zgonu jednego, czy drugiego (bardziej jednego) to sama walka, jeśli potrwa trochę czasu, powinna być podobna do ich poprzedniego starcia. I jak nie widzę Cormiera, rezygnujacego go z zapasów, ktore moim zdaniem (obok kondycji) bedą kluczowe, tak nie wierzę, że nagle Antek zacznie zapaszać Cormiera, hehe.
Moim zdaniem na dziesięć starć tych dwóch panów, przy założeniu, że walka jest pieciorundowa i nie skończy się przed czasem, 10 wygranych zqpisalbym Cormierowi.
 
Myles Jury vs Mike De La Torre, Zwycięzca meczu, Myles Jury 1.21 Otwarty
Kamaru Usman vs Sean Strickland, Suma rund , Powyżej (1.5) 1.19 Otwarty
Thiago Alves vs Cote Patrick, Suma rund , Powyżej (1.5) 1.26 Otwarty
Desmond Green vs Josh Emmett, Zwycięzca meczu, Josh Emmett 1.47 Otwarty
Andrew Holbrook vs Gregor Gillespie, Zwycięzca meczu, Gregor Gillespie 1.37 Otwarty
Shane Burgos vs Charles Rosa, Zwycięzca meczu, Shane Burgos 1.41 Otwarty
Jenel Lausa vs Magomed Bibulatov, Zwycięzca meczu, Magomed Bibulatov 1.18 Otwarty

Poszlo za 300 do wygrania = 1600 z groszami
 
ja do Anzora i Szymańskiego dołożyłem wczoraj Janka i Cote
I standardowo taśma kilkuzdarzeniowa
 
Kurwa mac.. trzecia gala w plecy i tradycyjnie jedna walka zawazyla... (Josh emmett)
 
U mnie gala na minusie. Choć na Rosę typ był dobry wziąwszy pod uwagę kurs na niego, prowadził 2x 10-9 w rundach :(
 
To mogla byc swietna w moim wykonaniu gala, niemal wszystko wchodzilo idealnie, po czym ... prawie wszystko polecialo na niezrownowazonego emocjonalnie Antoniego.
upload_2017-4-9_20-58-10.png

upload_2017-4-9_20-58-55.png

upload_2017-4-9_20-59-43.png

upload_2017-4-9_21-2-8.png

upload_2017-4-9_21-3-11.png
 

Attachments

  • upload_2017-4-9_21-1-3.png
    upload_2017-4-9_21-1-3.png
    15.6 KB · Views: 49
Rumble 2.45
Aldana 2.57
Błachowicz/Cummins tko 2.75

Mousasi 1.87
Oliveira 3.20
Usman 1.32


live:

Rosa 2.70
Green 2.20
Green 1.70
Cummins 2.30
Mousasi 2.40


Szkoda przegranego splita Aldany oraz Rumbla. Mimo to, żadnego postawionego zakładu nie żałuję.
 
Back
Top