UFC 206: Holloway vs. Pettis - dyskusje, kursy.

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
Nikt się nie kwapi to zakładam.
2192b1v.jpg
 
Misha Cirkunov @2.05 (sorki Nikita)
Vannata + Choi @2.56
Khabilov + OAM @2.33
Pettis (by sub r.4) @41.00
Pettis (by sub r.5) @51.00
Zastanawiam się trochę nad Holloway przez decyzję po @2.88
 
Główna walka bardzo ciekawa. Dwóch mega zawodników mocnych w każdej płaszczyźnie. Zastanawia mnie troche czy Max nie będzie przeważał siłowo. Jak wiemy radził sobie bardzo dobrze z silnym piorkowym jakim był Jeremy. Pettis to lekki który narzekał na braki w sile. Tak wogole ktoś wie ile ważą na roztrenowaniu?

Osobiście czekam na Choi-a przez tko/ko i Itd. Myśle, że może namieszać co niezmienia faktu iż Cub postawi raczej ciężkie warunki. Vannata po tym co pokazał z Fergusonem jest jak najbardziej prawidłowy. Czekam co zaprezentuje będąc po pełnym obozie
 
Brown może być niewygodny dla kowboja. Jesli będzie skracać ( a będzie ) i walczyć w półdystansie, to wcale się nie zdziwię jeśli ugra decyzję.
 
Na razie Holloway po 1.65, może dorzucę jeszcze Grubka. Żałuję, że nie zagrałem Dobera po 3.20 @_@
 
Na Unibecie na razie tylko główne 2 walki wieczoru, ale jak bedzie po takim kursie Kennedy to ze 100 postawie.
No i chata i pół wsi na Nikitę. IDŹ PO PAS!
 
Zawsze też tak myślałem, ostatnio jednak coraz mniej autyzmu widzę w jego poczynaniach. No, ale skoro go nie zagrałem, a Ty przeciwko tak, to będę kibicował Mercierowi.

Ja chyba to odpuszczam, ale OAM słusznie jest faworytem. Spodziewałem się fajnego kursu na Cirkunova a tu po 1.9...
Ciężka pod względem potencjalnego zarobku może być ta gala.
 
x25q3a.png


Jak zobaczyłem kim jest rywalka Letourneau to nie mogłem jednak nie zagrać. 152wzrostu i rekord bity na niewiadomo kim. Cerrone powinien wypunktować, poddać lub znokautować, nie sądzę, że będzie inaczej. Doo Ho Choi to już nowe zdolne pokolenie, powinien odprawić Swansona. Lewis przez zabójstwo :D
 
x25q3a.png


Jak zobaczyłem kim jest rywalka Letourneau to nie mogłem jednak nie zagrać. 152wzrostu i rekord bity na niewiadomo kim. Cerrone powinien wypunktować, poddać lub znokautować, nie sądzę, że będzie inaczej. Doo Ho Choi to już nowe zdolne pokolenie, powinien odprawić Swansona. Lewis przez zabójstwo :D

Ja pierdolę, takie pewniaczki i tyle hajsu do zgarnięcia? Klękajcie narody.
Propsuję kupon.


czyli wejdą 2 z 4 :/
 
  • Like
Reactions: Evo
Ja pierdolę, takie pewniaczki i tyle hajsu do zgarnięcia? Klękajcie narody.
Propsuję kupon.


czyli wejdą 2 z 4 :/

Ja gram rekreacyjnie, nie są to dla mnie znaczące kwoty. Ostatnio wrzuciłem dwa kupony z ufc+ksw, też po 4 walki, wszedł jeden kupon, jeśli chodzi o walki 7z8. Na kuponach z MMA na pewno nie jestem stratny w ogólnym rozrachunku z ostatnich 2 lat.
 
Holloway 1.65
Cirkunow 1.90
Lewis + Ngannou 1.81
Cerrone 1.40

Dawać mi z powrotem 2.40 na grubka :boss:
 
Jeśli jeszcze ktoś nie wierzy w Kennedyego, to kurs na Gasteknura spada, a na betsafe nadal ładne 2.34.
 
Przemyślałem wszystko. Matt Brown wygra walkę. Nie bez problemu, ale wygra.
No dobra, na pewno ma szanse i to większe, niż wskazują na to kursy
Idzie kupon:
Matt Brown @3.25
 
Przemyślałem wszystko. Matt Brown wygra walkę. Nie bez problemu, ale wygra.
No dobra, na pewno ma szanse i to większe, niż wskazują na to kursy
Idzie kupon:
Matt Brown @3.25
Cerrone druga, albo trzecia runda. Tylko jeszcze nie wiem, czy TKO, czy sub.
Zawsze jak się nie zgadzamy, to wchodzi to twoje, więc pewnie Brown wygra. :crazy:
 
Back
Top